Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Akkor mondtam először ezt, amikor megvetted azt a leáldozó technikát. :unsure:

Amint lesz szabad "teljesítményem", nekilátok a terveknek... :D

Na az engem is érdekelne. :)

Mit is tervezel?

Ha kell ennyiért szólj mert szerintem lesz még :lol: Ebből lesz a sok turbós opel.

Ne felejtsd, hogy mi áll az aláírásodban. :D

Link to comment
Megosztás:

Na az engem is érdekelne. :unsure:

Mit is tervezel?

Gondoltam ha már egyedi technológiákkal foglalkozom a munkám során, és már megvan

a saját tervezésű BC-m is, összehozom a tudást a hasznossal, aztán építek digit műszeregységet...

Valami sokkal jobbat, mint a gyáriak :)

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam ha már egyedi technológiákkal foglalkozom a munkám során, és már megvan

a saját tervezésű BC-m is, összehozom a tudást a hasznossal, aztán építek digit műszeregységet...

Valami sokkal jobbat, mint a gyáriak :)

Gabi!

ha kellenek műszerfalas dolgok pl. lcd több méretben meg alkatrészek, stb. szólj vannak újonnan.

Az lcd-k monitornak is jók csak be kell gyújtani, elvileg van minden :unsure:

Link to comment
Megosztás:

De ő most evvel ki is élte magát...én meg már ki vagyok éhezve...

Erről jut eszembe...

Mekkorát néztek a Jürgenek a Blitz hitsen, amikor gyorsulás elött előkaptuk a Halonnaloltót, és behűtöttük vele a Coolert...

rohantak oda, hogy mi ez a csodaszer...:-)

Pedig vannak akinek jól jött volna mi meg ilyen baromságokra pazaroltuk... :) :unsure: :D

Link to comment
Megosztás:

a folyékony nitrogén menőbb... :unsure:

"Ha folyékony nitrogénhez jutunk

Folyékony nitrogén Magyarországon is könnyen beszerezhető. Megvásárlásán és szállításán kívül semmi akadálya annak, hogy fizika vagy kémiaórán, szakkörön tanári felügyelettel megismerkedhessünk e folyadék tulajdonságaival, illetve néhány test, tárgy, anyag tulajdonságaival a nitrogén hőmérsékletén. Néhány liter folyékony nitrogénnel talán a helyi vagy a környékbeli egyetemek, főiskolák is tudnak segíteni, ha ilyen jellegű kutatással foglalkoznak (előre is elnézést kérek az érintett kollégáktól, de szerintem az ifjúság kíváncsisága ennyit mindig megér a tanár számára), és akár közönséges termoszokban is óvatosan szállíthatjuk. Ha kiöntjük egy tálba vagy a padlóra, a folyadékcseppecskék gyorsan elpárolognak, a felmelegedett nitrogéngáz pedig teljesen veszélytelen, hiszen a levegőnek is kétharmad részben alkotórésze. Arra azért vigyázzunk, hogy a szemünkbe ne fröccsenjen (használjunk szemüveget), s a bőrünkkel ne érintkezzen, mert fagyási (égési) sérüléseket okozhat."

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.