Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Tegnap este beszerelésre került a Kadett LCD az Astrába.Udi hathatós, és profi módon csinálta meg, minden forrasztva van, bármikor kiszedhető belőle.Késő estig, szinte megállás nélkül csinálta, így a bekalibrálással együtt 0:22-re végeztünk vele.5km/h-val mutat többet, mint a tényleges sebesség.Bemértük GPS-szel.

Úgyhogy most nagyon örülök, és végtelenül hálás vok Udinak a profi kivitelezésért!!!!!!

Egyébként kicsit késik csak az óra, nem okoz semilyen elektronikai problémát, a mc.lámpa nem világít, normálisan húz, úgyanúgy lehet vele döngetni, stb. stb. stb. .................

Ma végre tankolni is kellett, szal ez az óra kisit később jelzi vissza minimális üza.szintet, mert amikor elkezdett villogni, rögtön indultam a benyakútra, és ott 44L-t csöpögtettek bele.Ami olyan 2L körüli eltérést jelent a "manuális" mutatós órával szemben, tehát az ennyivel korábban hívta fel a figyelmemet a "problémára". Jah, meg volt még 2db apró vonalka is, ami az üza.szintet hivatott jelezni.

Link to comment
Megosztás:

Ma végre tankolni is kellett, szal ez az óra kisit később jelzi vissza minimális üza.szintet, mert amikor elkezdett villogni, rögtön indultam a benyakútra, és ott 44L-t csöpögtettek bele.Ami olyan 2L körüli eltérést jelent a "manuális" mutatós órával szemben, tehát az ennyivel korábban hívta fel a figyelmemet a "problémára". Jah, meg volt még 2db apró vonalka is, ami az üza.szintet hivatott jelezni.

52 literes a tank,elméletileg akkor kell jeleznie a lámpának,amikor még kb.100km-t megtudsz még tenni a maradék üa-val.Tehát szerintem a maradék 8l kb jó!

Link to comment
Megosztás:

Kérdés csupán az volt, hogy a digit, mennyire hozza a mauális pontosságát.Szal megállapítom, hogy yo lesz ez! :unsure:

Van képed a berakott digitről?Beszéltem pár mágussal és azt mondták hogy szét kell szedni egy astra F órát és annak a házába kell belerakni,hogy szépen álljon.Mint ahogy sxp-nek is van.

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/5587/2.jpg?1151523493

Neked is így van berakva?

Link to comment
Megosztás:

Van képed a berakott digitről?Beszéltem pár mágussal és azt mondták hogy szét kell szedni egy astra F órát és annak a házába kell belerakni,hogy szépen álljon.Mint ahogy sxp-nek is van.

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/5587/2.jpg?1151523493

Neked is így van berakva?

Kétségtelen, hogy legtökéletesebben abban áll, de ki lehet hozni az eredeti "házzal" is, csak lentebb kell engedni, egy kis lemez segítségével kb. 1cm-t, és jó lesz.Ha mégsenem, akkor egy ügyeskezű műanyagossal hozzá kell alakítani azt a burkolatot, amit az óra elöl kell kiszedni.

Viszont kicsit trükkös a vízhőfokjelzőm, mert bár a tökéletes vízhőfokot mutatta, 1Xcsak elindult a ventim.Még szerencse, hogy legalább az a szakasz tudja a dolgát.Ennek meg utána kell járnom majd.

Pl. Demó v. pedig Udi segítségével.

Link to comment
Megosztás:

Kétségtelen, hogy legtökéletesebben abban áll, de ki lehet hozni az eredeti "házzal" is, csak lentebb kell engedni, egy kis lemez segítségével kb. 1cm-t, és jó lesz.Ha mégsenem, akkor egy ügyeskezű műanyagossal hozzá kell alakítani azt a burkolatot, amit az óra elöl kell kiszedni.

Viszont kicsit trükkös a vízhőfokjelzőm, mert bár a tökéletes vízhőfokot mutatta, 1Xcsak elindult a ventim.Még szerencse, hogy legalább az a szakasz tudja a dolgát.Ennek meg utána kell járnom majd.

Pl. Demó v. pedig Udi segítségével.

Hát a lemezeléssel nem fog beállni mert oldalt még jó fél-fél centi hézag marad mint nálam :unsure: Műanyagossal is beszéltem már de aszonta hogy elég maceráns dolog azt megmunkálni. Mondtam melegítsék fel és hajlítsák majd úgy megheggeszteni hogy beálljon rendesen. de még nem jutottam el odáig :)

Link to comment
Megosztás:

Hát a lemezeléssel nem fog beállni mert oldalt még jó fél-fél centi hézag marad mint nálam :unsure: Műanyagossal is beszéltem már de aszonta hogy elég maceráns dolog azt megmunkálni. Mondtam melegítsék fel és hajlítsák majd úgy megheggeszteni hogy beálljon rendesen. de még nem jutottam el odáig :)

Ezért járnál te is jobban ha egy f astra müszer órát szétszednél és annak a házába raknád bele.

Link to comment
Megosztás:

Nem köpök... :unsure:

Na jó...

Duenen hírdette anno a csávó, 33.000 HUF-ért...

Telszám volt, felhívtam, elmondta, hogy műxik, és hogy van hozzá jeladó is, csak egy olajnyomásgomba kell, és kész...

Alkudtam egy picit, 30.000 ért odaadta (jeladókkal) és még a postaköltséget is ő fizette...

:)

Link to comment
Megosztás:

Nem köpök... :unsure:

Na jó...

Duenen hírdette anno a csávó, 33.000 HUF-ért...

Telszám volt, felhívtam, elmondta, hogy műxik, és hogy van hozzá jeladó is, csak egy olajnyomásgomba kell, és kész...

Alkudtam egy picit, 30.000 ért odaadta (jeladókkal) és még a postaköltséget is ő fizette...

:)

Szerencse, hogy lövése nem volt a valós értékéről.Amúgy az új ára 536e.ft

Link to comment
Megosztás:

Söt, még többet is.

Többet nem igazán az ebay-n kettö darabb is elkelt most amit a haverok adtak el,de 382,390nél többet nem adtak érte.

Ilyennel kéne ám foglalkozunk, meg turbós cuccokal. Ezeket kéne a németeknek nyomni, nem semmi pénz van benne...

Már megbeszéltük pénteken a lurdynál hogy beindul a vectra digit maffia :unsure: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.