Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Egyre többen mondjátok hogy jobb lett,már kezdek kételkedni hogy nem nekem van igazam :huh: :lol: :)

(de kétlem :D )

Nekem magasabb fordulaton érezhetően jobban megy a gép, és nem csak a hagja nagyobb, de tényleg.Mondjuk úgy lenne az igazi, hogy a katalizátort is vagy kivenném, vagy pedig kicserélném sportra.De egyenlőre erre most nincs keret.CSak ha mégis lenne, akkor sztem azok a kopoltyúk, és a lerekesztés is meglesz.

Akkor már talán közelízeném azt a +10LE-t.Erősen alulról! :D

Link to comment
Megosztás:

Én akkor hinnék benne ha valaki igazán megoldaná,hogy ne a motor meleg levegőjét szívja be,és ezalatt nem a letakart fémlapra gondolok :) :lol: :D :huh:

Menet közben nem a motor meleg levegőjét szívja be. Dugóban viszont igen. De akkor a műanyag légszűrőház is átmelegszik annyira. Viszont a dugóban nem nagyon izgat, hogy megvan-e mind 120 paci. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Én akkor hinnék benne ha valaki igazán megoldaná,hogy ne a motor meleg levegőjét szívja be,és ezalatt nem a letakart fémlapra gondolok :D :lol: :) :huh:

Erről beszélek!!!!Ha van időd, vedd ki a gyári szűrőházat, és nézz be mögé.Ott lesz az a nyílás, amiről regélek.

Link to comment
Megosztás:

Erről beszélek!!!!Ha van időd, vedd ki a gyári szűrőházat, és nézz be mögé.Ott lesz az a nyílás, amiről regélek.

Oldalt csak rögzítés van, alulról és előről szív tudtommal. Oldalt egy merevítés van én azt még csak sufni mód kivágva láttam.

Link to comment
Megosztás:

Nekem magasabb fordulaton érezhetően jobban megy a gép, és nem csak a hagja nagyobb, de tényleg.Mondjuk úgy lenne az igazi, hogy a katalizátort is vagy kivenném, vagy pedig kicserélném sportra.De egyenlőre erre most nincs keret.CSak ha mégis lenne, akkor sztem azok a kopoltyúk, és a lerekesztés is meglesz.

Akkor már talán közelízeném azt a +10LE-t.Erősen alulról! :lol:

Én a komplett kipufogó rendszer csere után se éreztem különösen nagy változást :huh: és a katalizátor nem lett vissza rakva

Link to comment
Megosztás:

Oldalt csak rögzítés van, alulról és előről szív tudtommal. Oldalt egy merevítés van én azt még csak sufni mód kivágva láttam.

Holnap csinázok képet róla.Nekem ott van az ovál nyílás, letakrva egy fémlappal.

Én a komplett kipufogó rendszer csere után se éreztem különösen nagy változást :huh: és a katalizátor nem lett vissza rakva

De a tiéd 150LE-s bázz! :lol: Az enyém meg csak 100, azt is csak 6000rpm-nél adja le.Elég ritkán megyek el odáig, mert a nyomaték hamarabb elfogy.

Link to comment
Megosztás:

Menet közben nem a motor meleg levegőjét szívja be. Dugóban viszont igen. De akkor a műanyag légszűrőház is átmelegszik annyira. Viszont a dugóban nem nagyon izgat, hogy megvan-e mind 120 paci. :lol: :huh:

Akkor mit?Van neki külön egy cső amiből tud elöl hidegebb levegőt szívni?

Kitaláltam a megoldást egy próbára kiszedjük a tiedből és berakjuk az enyémbe :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor mit?Van neki külön egy cső amiből tud elöl hidegebb levegőt szívni?

Kitaláltam a megoldást egy próbára kiszedjük a tiedből és berakjuk az enyémbe :) :D :lol:

Van neki egy cső, ugyan az, mint ami a gyári légszűrőházhoz megy.

A motortérben menet közben áramlás van, nem konstans 90 fok. Legalábbis a légszűrő oldalon biztos nem. Remélem... :huh:

Link to comment
Megosztás:

................csak normálisan meg kell csinálni.S, akkor tuti nem a motor meleg, vagy inkább forró levegőjét szívja majd.

Akkor addig várok míg valaki tényleg meggyőz hogy normálisan kokányolás nélkül meg lehet csinálni és még ér is valamit :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

A Gsi-ken alapból nem 50-es van??

Amúgy mit cinált a zöld?

De.

A zöldbe visszakerült a 40es katalizátor, meg egy új 40es hátsódob a többi cső és a középdob viszont 50-es és jobban megy, mint valaha. Főleg alul.

Jobban járunk ha újat veszünk :lol: :)

Asszem az lesz, csak legyen már pénzem... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.