Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Mindegyikhez kell a pénz sajnos. :D

Azért 300ból már elég sok megoldás játszik, és 120-130 paci biztosnak tűnik. ;)

www.bptuning.com

Én is gondolkodom rajta, a Fehérbe.Paja cartársnak már átírta dolgokat, és a 82LE-ből 105 lett.S, stabil maradt vele a gép.

Közben beszéltem ezzel az emberrel, a 100LE-met 115-ig lehetne feltornázni, ill. megfelelő direktszűrő és kipuff mellett ez tovább is mehet.Mondjuk én már a 115-tel is ki lennék békülve! :rolleyes:

Még 1 dolog, amire spórolhatok! :blink:

Link to comment
Megosztás:

"Közben beszéltem ezzel az emberrel, a 100LE-met 115-ig lehetne feltornázni, ill. megfelelő direktszűrő és kipuff mellett ez tovább is mehet.Mondjuk én már a 115-tel is ki lennék békülve!"

bruhahahahahhhha

Ilyenkor röhögök jókat. :rolleyes:

Ez olyan tipikus magnumos hozzáállás. :blink:

115 nem lesz abból a büdös életben csak chippel. ;)

Elmondom neked, hogy ahhoz már szívócső és kipufogó leömlő is másik kellene.

ha nekiállsz chipelni, akkor maximum 5-6LE többletet tudsz kreálni ebben a mociban, akármerre is

hangolod a nyomatékmaximumot. Igazi változást a szívócsővel tudsz hozni, és persze ehhez illesztetten

egy 4leömlő is dukál. De optimálisan persze ehhez még másik szelepvezérlés is kell. És utána ezeket

a változásokat leoptimalizálhatod a chippel, ekkor már lehet drasztikusabb erőnövekedés is. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha normal chip

semmi keverö panel és egyebek akkor masolhato

multor végre találkoztam egy ilyen masolásvédett chip el

ami keverö paneles

idáig azt hittem ott a keveröpanel azt is lekell masolni

osszerakni oszt kisz

no igen de aki a keveröpanelt összerakta az lecsiszolta a chipekkröl

a tipust igy lehetetlen megcsinalni a panelt

igy ha a chipet lemasolod nem érsz vele semmit sem mert mindegyik lab mashova megy mint keveröpanellel

szal nem olyan 1xrü mint egy dvd

söt mi több nem lehet masolni mert nem ismered az alkotoelemeket

Link to comment
Megosztás:

Halihó emberek. Érdeklődnék. Le akarom fóliázni a hátsó ajtók ablakait de valahogy nincs humorom a helyén megcsinálni. Csak nem tom, hogy hogyan kell kivenni. Tudnátok segíteni, hogy hogyan kell? Előre is kösz. Ja még annyit, nem tudtok valami tuningbolt webcímet ahol reális áron lehet cuccokat kapni? csak optikai érdekel.

Link to comment
Megosztás:

Halihó emberek. Érdeklődnék. Le akarom fóliázni a hátsó ajtók ablakait de valahogy nincs humorom a helyén megcsinálni. Csak nem tom, hogy hogyan kell kivenni. Tudnátok segíteni, hogy hogyan kell? Előre is kösz. Ja még annyit, nem tudtok valami tuningbolt webcímet ahol reális áron lehet cuccokat kapni? csak optikai érdekel.

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=320&st=0

Itt tessen művelődni.Van infó bőven.Tuningboltokwebcímeire pedig csak rá kell keresni a googlen.

Link to comment
Megosztás:

"Ha normal chip

semmi keverö panel és egyebek akkor masolhato "

Ez így ebben a formában nem állja meg a helyét.

"normál" chipeket is ellátnak a gyártóik általában (pl. dBilas chipek nagy része)

másolásvédelemmel, ami úgy néz ki, hogy maga a memóriachip egy védelmi

elektronikával ellátott tokozásban helyezkedik el, simán eeprom olvasóval ha

ráolvasol, hülyeségek fognak kijönni belőle.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként nem bizti hogy a GSi a legjobb megoldás, de ezt inkább előben.

Tényleg el kéne dönteni, de pont ezért gyűjtögetek és addig van időm gondolkodni és mérlegelni. :rolleyes:

Amíg 2 rugóért vagy kevesebbért tankolsz, addig szerintem még sok időd van határozni... :blink:

Link to comment
Megosztás:

ne bááántsátok Tomit ;) Nekem Gsi van, mégis volt h csak 1 ezresért tankoltam :blink:

Ugye két liter a min. kiadható mennyiség így általában az aktuális 95ös árfolyam determinálja az aznapi tankolás költségét.

500ért már én sem nagyon szoktam, leggyakoribb az 1200-2000 közötti tartomány.

Ráadásul annyi benzin nálam jó sokáig is tart. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ugye két liter a min. kiadható mennyiség így általában az aktuális 95ös árfolyam determinálja az aznapi tankolás költségét.

500ért már én sem nagyon szoktam, leggyakoribb az 1200-2000 közötti tartomány.

Ráadásul annyi benzin nálam jó sokáig is tart. :rolleyes:

Kébé a következő kútig. mert (csak h ne legyünk off) jóól meg van tuningolva az a paripa! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.