Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Ez az eddigi legértelmetlenebb dolog, amit hallottam. :D

Minek alakítgatni egy 3ajtós kasznit GSi-sre, meg az összes cumót cserélni a motortérben

egy C20XE átalakításhoz??????? Amikor alapból kap ilyet gyári összeállításban. ;)

:)

Németországban egyáltalán nem értelmetlen mert a biztosítást tipusok szerint osztályozzák.

Egy Astra GSI 16V például akár kétszer annyiba is kerülhet mint az 1.6 16V. Ez pedig évente több mint 500 Eurót is jelenthet, csak a kötelezö felelösségbiztosításért. Ha viszont valaki kicseréli a motort nagyobbra, akkor ugyanannyit fog érte fizetni mint elötte mert egy másik motortól még nem lesz gyári GSI.

Mivel neki már 3 éve benne van a motor, ezért már böven megérte!

Link to comment
Megosztás:

Németországban egyáltalán nem értelmetlen mert a biztosítást tipusok szerint osztályozzák.

Egy Astra GSI 16V például akár kétszer annyiba is kerülhet mint az 1.6 16V. Ez pedig évente több mint 500 Eurót is jelenthet, csak a kötelezö felelösségbiztosításért. Ha viszont valaki kicseréli a motort nagyobbra, akkor ugyanannyit fog érte fizetni mint elötte mert egy másik motortól még nem lesz gyári GSI.

Mivel neki már 3 éve benne van a motor, ezért már böven megérte!

S, kint ezt le is tudják papírozni?

Link to comment
Megosztás:

Tulképpen megnéznek mindent, hogy megfeleljen a gyári GSI-jének minimum, jobb lehet...

Pl futómű is... :rolleyes:

Azt nem tudom, mert akkor már régóta benne volt a sportfutómü. Akkoriban viszont még nem voltak rajta a hátsó tárcsák és mégsem volt probléma.

Link to comment
Megosztás:

az ajtóról nincs több kép? :rolleyes:

mindenféle szögből, helyzetből, napszakban kellene :blink:

Több kép nincs az ajtókrol, de gyári LSD-Doors.

Jól néznek ki, de szerintem nem olyan stabilak.

Mi szereltük fel, de két napig szívtunk a beállítással, mire minden jó lett!

Vagy belül súrolt amikor fölfelé nyílt, vagy kívül ért hozzá valamihez csukásnál.

A hézag meg aztán tényleg nem akart sehol stimmelni!

Most kicsivel több mint egy éve van neki a kocsin, de már rozsdásodik az egész szerkezet.

Tavasszal lehet megint kiszedni az egészet hogy lekezeljük a rozsdát! ;)

Ilyen drága cucctól azért többet vártam volna, mint minöségileg, mint a beállíthatóság szempontjából, mint pedig a stabilitás szempontjából!

Szerintem nem olyan jók, de ez csak az én véleményem.

Link to comment
Megosztás:

Én annó sokat gondolkoztam rajta, de sajnos túl sok hátrányát láttam a dolognak, ezért nem vágtam bele... :rolleyes:

Előbb még aszontad nem teccik :blink:

De szvsz jól néz ki. Zsolti Caliján is milyen pöpec máá

Beázik beázik... Max nem mész vele esőben és garázsban tartod.

Nem kicsit feltűnő, de akkor is kéne ;)

Miazhogy "gyári LSD"? Van olyan hogy veszel hozzá szettet és felhekkeled magadnak vagy mi?

Link to comment
Megosztás:

Akkor még1X... :D

A felnik tetszenek, én is filóztam ilyenen...

A lökös nem jön be annyira, és Lambólifegőpárti sem vagyok...de hát ízlések és pofonok... :blink:

Tehát nem írtam, hogy nem tetszik... ;) Exclusive-nak tartom, bár kicsit túlzás szerintem egy F astrára... :rolleyes: mondjuk egy 4 ajtós esetén... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.