Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Amúgy én is szeretnék ilyen kristály lampiceket de csak fehérben

Atommanó-t kérdezted már? Az FK-nak is van ilyesmi, én már nézegettem, meg tárgyaltam Antival a dologról... Csak nem tudom, az én autómnak melyik állna jól, az ilyen világos kivitelű, vagy a sötétített? Asszem csinálok képet a kocsi hátuljáról, aztán képszerkesztővel odapróbálom őket, úgy talán könnyebb lesz dönteni :)

Link to comment
Megosztás:

Tsz!

Ez a tető elég vastag, és acélcső merevítése is van, nem mocorog egyáltalán. De még ha

bármennyire is el akarna szabadulni, akkor sem tudna, mert a leszorító egyenként 1tonna

szakítószilárdsággal bír. ;) Nem hiába van előírva. :)

Csak 1 tonna? :D ;)

Tudom hogy azzal nem tud felcsapódni. Az anélküli esetről filóztam.

Link to comment
Megosztás:

Tsz!

Ez a tető elég vastag, és acélcső merevítése is van, nem mocorog egyáltalán. De még ha

bármennyire is el akarna szabadulni, akkor sem tudna, mert a leszorító egyenként 1tonna

szakítószilárdsággal bír. ;) Nem hiába van előírva. :)

Azért arról a kereszttartóról, amibe a leszorító van csavarozva, nem tudom elképzelni, hogy 1 tonnát kibír. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Fél centi vastagon lett megcsinálva az üvegszál, qrva erős. Pont az a félelmünk, ha a motortető

elindul hátrafelé egy esetleges esésnél, akkor az A oszlopot is simán kettévágja... :)

Tsz!

Lehet kombinálni a gyári lezárót és a leszorítót. ;)

Az már lehet a család kétszeres védelme. :D

Link to comment
Megosztás:

A felnik tetszenek, én is filóztam ilyenen...

A lökös nem jön be annyira, és Lambólifegőpárti sem vagyok...de hát ízlések és pofonok... :)

Nekem bejön.Talán a lökös kicit sok, de ennyivel még bőven belefér.Meg hát nem kispályás a meló, korábban Opel16V-vel beszéltünk erről, lévén az enyémben is ilyen szív dobog alapból.S, én is feltettem magamnak a kérdést, hogy esetleg ha nagyobb lenne.....................

S, itt jött be a képbe a hozzáértők megkérdezése is, mint pl. Uhuhu.

u.i. Azért tettem egymás mellé a képeket, hogy lefel ne legyen olyan hosszú a HSZ. , mert a 17'-es TFTn nem húzta szét.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.