Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Korábban belinkeltem Speed gépét, neki nagyon jól állt.Szerintem a tiden is jól mutatna! :D

Azt láttam és tényleg jól mutatott, de az még mindig nem olyan sötét volt, mint az enyém vagy az Aztecé.

Lehet hogy majd nyáron beruházok egy ilyenre, de előbb inkább menjen valahogy a dácsiám. :)

Link to comment
Megosztás:

Csak a tető fényezés nélkül asszem 40 körül van, erre még vannak opciók (kiömlők, beömlő).

Az enyém ha úgy "simán vettem" volna, a két színű fénnyel és az összes opcióval olyan 75 körül

lett volna. De nekem a szerelőm (KG) csinálja, így nagyon baráti volt az ára. :)

Link to comment
Megosztás:

Csak a tető fényezés nélkül asszem 40 körül van, erre még vannak opciók (kiömlők, beömlő).

Az enyém ha úgy "simán vettem" volna, a két színű fénnyel és az összes opcióval olyan 75 körül

lett volna. De nekem a szerelőm (KG) csinálja, így nagyon baráti volt az ára. :)

Hmm... Tudom, marha sok, de többre számítottam. Ezt speckón kell fényezni, speckó helyen, vagy nem ül fenékre egy mezei fényező, ha ilyet kap? :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy ezt már kérdeztem tőled, de a leszorító feltétlenül kell, ajánlott, vagy nem kell?

Ezzel lényegében nem lehet úgy lezárni hogy ne tudja felnyitni más, ugye?

Az csak egy biztonsági izé, h magától tuti ne nyíljon fel. Lakatot akarsz rá tenni tán? :)

Már alapozva kapod, szal sima fényezés. Bármelyik műhelyben gyorsan megcsinálják.

Nekem KG is fényezte, szép lett. :D

Mennyi súlyt nyertél vele? Egy fém mocitető azért nem 2kg, szal 20-at tuti.

Link to comment
Megosztás:

Nincs róla képed, hogy hogy mutat sötét kocsin?

Dede van csak otthon és addig konfigoltam a routert meg a proxyt mig nagy dilemmák közepette haza kell majd mennem mert nem élem L távolról már 1ik gépem sem!

Szójj rám vagy dobj pü és linkelek képet!

csak nekem még ajtó nincs fényelve kicsit hülyén mutat így...

Link to comment
Megosztás:

Dede van csak otthon és addig konfigoltam a routert meg a proxyt mig nagy dilemmák közepette haza kell majd mennem mert nem élem L távolról már 1ik gépem sem!

Szójj rám vagy dobj pü és linkelek képet!

csak nekem még ajtó nincs fényelve kicsit hülyén mutat így...

Na megint csak a kifogások! :D ;)

Ja akkor majd küldök pü-t, de valamikor össze is futhatnánk ám. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.