Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

http://img.tar.hu/warwolf/size2/15111442.jpg

http://img.tar.hu/warwolf/size2/15111445.jpg

Ezek a fűtés és környékének a szerelési munkálatai.Amúgy én csak a 6? db izzó helyére raktam ledet, és pont jó.Tehát szvsz nem kell több.Meg fehér, extrafényes ledek lettek berakva.

Sajnos nem.Ott, azon a ponton kicsit túlvállaltam a dolgot. :)

A ködlámpa meg akkor lett berakva! :D

Jó lett.Már a coupeba is szerettem volna megcsináltatni de ilyesmit senki se vállal vagy ha igen akkor nagyon drága.De bazst szaván fogom ha már jobb idő lesz. ;)

Link to comment
Megosztás:

na majd megértesz, ha itt-ott a kék a pirosba világít meg fordítva :D

ha jól be vannak állítva a ledek, akkor nincs gond!

Az igaz de akkor még ott van a középkonzol,az ell ablak gombja
E.ablak kapcs. a középkonzolon?Nemérteni. :)

Közben leesett.Azt sem kunszt szétszedni, de én már azt nem akartam megcsináltatni.Nekem nagyon tessik eredetiben is.

Link to comment
Megosztás:

csináld meg és majd sírsz, hogy minden este megvakulsz :D

Nem én csinálom hanem remélem te :) Annak a srácnak aki eljött megnézni a caravant(turbos astra)neki az is kék és nem zavaró.Már sokszor ültem mellette sötétben is.Max nem kék lesz,de a mostani gyári nagyon nem tetszik.

Link to comment
Megosztás:

na majd megértesz, ha itt-ott a kék a pirosba világít meg fordítva :)

Ennek az a megoldása, hogy a piros részeket nem piros, hanem fehér LEDdel kell megvilágítani, az nem üt el nagyon a kéktől, viszont szépen átvilágítja a piros részeket is :D

Link to comment
Megosztás:

Nem én csinálom hanem remélem te :) Annak a srácnak aki eljött megnézni a caravant(turbos astra)neki az is kék és nem zavaró.Már sokszor ültem mellette sötétben is.Max nem kék lesz,de a mostani gyári nagyon nem tetszik.

te autód, azt CSINÁLSZ vele, amit akarsz, én meg asszisztálok ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ennek az a megoldása, hogy a piros részeket nem piros, hanem fehér LEDdel kell megvilágítani, az nem üt el nagyon a kéktől, viszont szépen átvilágítja a piros részeket is :)

de a kék még akkor is belevilágít a piros részbe, átmenettel

úgy kell csinálni, hogy a piros-kék határon közvetlenül egymás mellett van a két led, akkor nincs átmenet

Link to comment
Megosztás:

21 led?????????????????? azt a rosszlányt

nem apróztuk el :D

a fordulatszámmérőben 7 darab volt, a km-óránál 10, a másik négy meg a benzinszintnél és a vizhőfoknál

viszont nappal sem volt foltos, csak a 120nál volt erős, mert ott kicsit közelebb volt a led a számlaphoz, mint máshol

de összerakás után nem volt kedvem szétszedni

Forrasztani nem tudok,addig fözök valamit ;) ;)

jól főzöl? :) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.