Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Más meg azt mondja, h ami nekem van főfékhengerem, az xar a dupla, nagy tárcsához. Nem Ate, hanem vmi másik márka, most nem jut eszembe.

De csinált már pár Opelon hátsó tárcsásítást, szóval vmi köze lehet hozzá. :D Ha más nem, lesz tarcsiban. ;)

en is elsutottem ezt a kerdest a bontosnak, valasz:

"hol el a haverod a 80as evekbe?;) ugyanaz a fofekhenger van E kadettol felfele mindbe" amugy delco. legalabbis a bontos szerint :)

Link to comment
Megosztás:

nehogy megsértőggyé mán :)

Nem olyan családból származom!Egyébként szvsz qva jó az eleje, mert mindenki csak a hűtőmaszkját szokta átalakíttatni, de az elég halovány a gyári lökössel.Kecskeméten pedig talán jó, ha 4 ilyen Astra rohangál, mint a Gepárdé, vagy pedig az enyém.De az 100, hogy az első kettő a miénk volt anno két éve.De sokan megnézik.

Viszont egy rendes toldat jól állna rajta.

Én egyébként a kiömlőimitátorokat valszeg uninstallálom, mert már nekem sem tessik.Csak félő, hogy megsérül a géptető fényezése, mert v.mi kétkomponensű csodával ragajtották reá.

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan családból származom!Egyébként szvsz qva jó az eleje, mert mindenki csak a hűtőmaszkját szokta átalakíttatni, de az elég halovány a gyári lökössel.Kecskeméten pedig talán jó, ha 4 ilyen Astra rohangál, mint a Gepárdé, vagy pedig az enyém.De az 100, hogy az első kettő a miénk volt anno két éve.De sokan megnézik.

Viszont egy rendes toldat jól állna rajta.

Én egyébként a kiömlőimitátorokat valszeg uninstallálom, mert már nekem sem tessik.Csak félő, hogy megsérül a géptető fényezése, mert v.mi kétkomponensű csodával ragajtották reá.

Milyen az eleje?Nem találok képeket róla.

A másik kérdés hogy a müszerfal ledesítését mennyi idő alatt csináltátok meg?

A hátsó lámpa meg nagyon szép :) :D

Link to comment
Megosztás:

Milyen az eleje?Nem találok képeket róla.

A másik kérdés hogy a müszerfal ledesítését mennyi idő alatt csináltátok meg?

A hátsó lámpa meg nagyon szép :) :D

Szimplán a műszeregység kb. 1 óra volt, mindenestől!A középkonzol már egy délutánt igénybevett.

Amúgy az előbbinél meg az volt a trükk, hogy a led lábára Johnny ráforasztotta az ellenállást, és csinált rajta olyan kunkort, hogy a normál műszerfalizzó foglalatába bele lehessen forrasztani.Így nem kellett trükközni nagyon.

S, köszönöm a dícséretet.Mindjárt keresek az elejéről is képet.

Addig Bazs majd elfordul! ;)

19489258.jpg

Csak itt még piszok magas!De idén már nem lesz az! ;)

Link to comment
Megosztás:

Szimplán a műszeregység kb. 1 óra volt, mindenestől!A középkonzol már egy délutánt igénybevett.

Amúgy az előbbinél meg az volt a trükk, hogy a led lábára Johnny ráforasztotta az ellenállást, és csinált rajta olyan kunkort, hogy a normál műszerfalizzó foglalatába bele lehessen forrasztani.Így nem kellett trükközni nagyon.

S, köszönöm a dícséretet.Mindjárt keresek az elejéről is képet.

Addig Bazs majd elfordul! ;)

Én is megcsinálnám de sajnos ahhoz nem értek :) Olyan képet is szeretnék ahol látszik milyen lett a ledesítés :D )Köszi ;)

Link to comment
Megosztás:

elfordultam :P

amúgy nekem csak a lökös kivágása nem jön be, meg a kiömlő a motorháztetőn

Én is megcsinálnám de sajnos ahhoz nem értek :) Olyan képet is szeretnék ahol látszik milyen lett a ledesítés :D )Köszi ;)

akár még segíthetek is neked ;)

én a calin megcsináltam annó, az szép lett

21 led ment csak a km-órába ;)

Link to comment
Megosztás:

elfordultam ;)

amúgy nekem csak a lökös kivágása nem jön be, meg a kiömlő a motorháztetőn

akár még segíthetek is neked :P

én a calin megcsináltam annó, az szép lett

21 led ment csak a km-órába :)

Km-órát én asszem Rolandhoz viszem. Bazs, Te ismered őt, nem?

Komolyabbat szeretnék lednél. Viszont a többit saját kezüleg szeretném, de végülis segíthet bárki. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

elfordultam ;)

amúgy nekem csak a lökös kivágása nem jön be, meg a kiömlő a motorháztetőn

akár még segíthetek is neked ;)

én a calin megcsináltam annó, az szép lett

21 led ment csak a km-órába :D

Az nagyon jó lenne mert már elszállt minden reményem hogy kék legyen :)

Link to comment
Megosztás:

http://img.tar.hu/warwolf/size2/15111442.jpg

http://img.tar.hu/warwolf/size2/15111445.jpg

Ezek a fűtés és környékének a szerelési munkálatai.Amúgy én csak a 6? db izzó helyére raktam ledet, és pont jó.Tehát szvsz nem kell több.Meg fehér, extrafényes ledek lettek berakva.

Szerintem jó a kivágás csak a ködlámpát én kivettem volna.A géptetőn a beömlö az meg gsi?

Sajnos nem.Ott, azon a ponton kicsit túlvállaltam a dolgot. :)

A ködlámpa meg akkor lett berakva! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.