Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Mennyibe került? Hátul komplett híd csere, meg minden?

Hátul még dob van, ez előre ment.

Akkor ismét élménybeszámoló (ha valakit érdekel):

Evvel is kb. úgy jártam, mint a rövidebb váltóval. Elején is volt már kis különbség, de inkább csak mentálisnak tartottam, vagy legalábbis nem lényegesnek.

Na de este, a Lurdy tali után hazafel... :)

Gondoltam kipróbálom, hogy mi a helyzet nagy speed-ről történő fékezés esetén.

Sajnos megint csak városban tudtam tevékenykedeni és nem is túl jó utakon úgyhogy csak 130-ról tudtam fékezgetni. Az eredmény viszont elléggé durva. Szinte orraáll az autó, nagyon komolyat fog és végig így is marad. 4-5 120-ról 0-ra történő móka után sem volt érezhető romlás.

Szóval most megint boldog vagyok, 80-100 felett egyértelműen, nagyságrendekkel jobb a fék.

Ha hátul is meglesz a tárcsás híd, akkor kerek lesz a dolog, de ez már most így is nagyon szép. :D

Link to comment
Megosztás:

;) :P ;) ;)

Azért mondjuk 4 személy + csomó csomag esetén biztos jó lenne, de én ilyen helyzetekkel ritkán találkozom ;)

Na majd ha jön a Piiistánéééé, meg a sok-sok kis Piiiiistaaaa. ;) ;) ;)

De addig is F Astra tuning... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Örülök, hogy tetszik... ;)

Meg várom már a hangját is... ;) Kivi vagyok 1.4 en hogy duruzsol... :D

Hát ha mondtok valami jó helyet, ahol felrakják kis pénzért, akkor mehet a buli bármikor.

Csak előbb lehet hogy a lököst kéne feldobni, hogy ahhoz tudják igazítani a kipuffot.

Hát a hangjára én is nagyon-nagyon kíváncsi vagyok... :)

Link to comment
Megosztás:

"A GSi után még mindig úgy érzem, hogy nincs fék a fehéren.A 4 tárcsa igazi királyság volt.

Szal most hajtom a tárcsákat is hátra."

Ugyanakkora méretű az első fék, és leginkább ez számít a fékerőben, úgyhogy inkább először

válassz jó tárcsát és betétet előre, sokkal nagyobb változás lesz, mint a hátsó tárcsával. :)

Szerintem Brembo+Ferodo :D

Link to comment
Megosztás:

Hát a hangjára én is nagyon-nagyon kíváncsi vagyok... :)

Szerintem meggyőző lesz, először én is féltem, hogy milyen hangot produkál majd az x14xe de várakozáson felül teljesített. Igaz nekünk Ulter sportdob van fenn.

Mértük (Berlia) palm toppal a hangot üresben, terhelés nélkül, 2-2500-as fordulaton, a kipufftól kb 30 centire az x14xe 111 decibelt az x16xel pedig 112-öt teljesített. Ez csak erősödik a terhelés hatására.

Alapjáraton is kb: 75 dB volt.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meggyőző lesz, először én is féltem, hogy milyen hangot produkál majd az x14xe de várakozáson felül teljesített. Igaz nekünk Ulter sportdob van fenn.

Mértük (Berlia) palm toppal a hangot üresben, terhelés nélkül, 2-2500-as fordulaton, a kipufftól kb 30 centire az x14xe 111 decibelt az x16xel pedig 112-öt teljesített. Ez csak erősödik a terhelés hatására.

Alapjáraton is kb: 75 dB volt.

A katalizátor még benne van? Középdob gyári?

Link to comment
Megosztás:

Ugyanakkora méretű az első fék, és leginkább ez számít a fékerőben, úgyhogy inkább először

válassz jó tárcsát és betétet előre, sokkal nagyobb változás lesz, mint a hátsó tárcsával. :)

Szerintem Brembo+Ferodo ;)

Már bent van a kocsi csomitartójában, éppen egy órája vettem át!A hétvégén ki is cserélem.Szal vennem kell 7-es imbuszt.Hátra pedig egy Astra GSi hídja fog kerülni, ha Demó cartárs barátja is úgy akarja.Elviekben már meg van egyezve.Aztán TUTI fékeim lesznek! :D

Link to comment
Megosztás:

Ha bekopott, az lesz majd az igazi változás. ;)

Ja, még valami: a fékolajat nem árt 40000km-ként cserélni, ahogy a gyári ajánlásai is vannak.

Sokat jelent. ;)

Jön a 180e.-s szervíz, aztán elég sokminden be van tervezve.Asszem ráugrik majd a gépre minden csacskasággal együtt vagy 80e.-ft. :D

De utána legalább megint jó lesz egy darabig! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.