Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Hoszzú tökölődés után ma végre rászántam magam, és beépítettem az Astrám csomitartójába a neonokat, kétoldalra, a hanszórók alá.Azé' lényegesen komolyabb fényerő van most, mint azzal az egy db árva szofitaizzóval.Meghát jól is néz ki! :) Szal mindenkinek csak ajánlani tuom! :D

Link to comment
Megosztás:

Hoszzú tökölődés után ma végre rászántam magam, és beépítettem az Astrám csomitartójába a neonokat, kétoldalra, a hanszórók alá.Azé' lényegesen komolyabb fényerő van most, mint azzal az egy db árva szofitaizzóval.Meghát jól is néz ki! :D Szal mindenkinek csak ajánlani tuom! ;)

KÉÉÉPEEET

az ajtot hogy nyitja ki kilincs nelkul? :)

a leg olcsóbb megoldás amit eddig 2 autón is láttam, vmi távirányitoval elengedni a záart és a gumi van olyan erős, hogy kinyomja annyira az ajtót, hogy odafér a kezed...persze csak ha nincsennek olyan ujjaid mint egy szál debreceni ;)

Link to comment
Megosztás:

Hoszzú tökölődés után ma végre rászántam magam, és beépítettem az Astrám csomitartójába a neonokat, kétoldalra, a hanszórók alá.Azé' lényegesen komolyabb fényerő van most, mint azzal az egy db árva szofitaizzóval.Meghát jól is néz ki! :) Szal mindenkinek csak ajánlani tuom! ;)

Bááz, War! Ez sirály! Utóbbi napokban jópárszor elgondolkodtam,hogy sovány az az egy kis pöcs izzó bevilágítani a csomiteret. Pláne ha van is benne cucc..

Gondoltam vmi extra lámpa beszerelésére.. de hogy ez milyen pofonegyszerű!! Tuning, + célszerüség!! Sirály! Thx 5let! (igaz, elöl anyós lábtérben nekem is van.. a párja sajna eltört) de /me kék mániás .) :D

GSI Caraván.. háát ez tényleg cép! 10es ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.