Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

A rácsért kicsit sokallom érte.Nekem olyasmi megoldás is jó lenne,hogy kiszedni a hűtőrács -keretből a "léceket" és a helyére ilyen nagy lyukú rácsot betenni,jel is maradhat:-)

Ezt nem lehet megoldani szépen?

Olyasmire gondolok ,mint ami az opelclub.hu kezdőlapján látszik.

Láttam ilyen rácsot olcsóért lehet venni több helyen is,csak a kérdés,hogy házilag simán megoldható a csere és szépen fog-e kinézni???????

Ilyet szeretnél kb. ?

0c_1_b.JPG

Szerintem nagyon kajlán néz ki.

Ha te szeded szét, akkor arra figyelj, hogy a hűtőrács két azélén található fülek nehogy letörjenek :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Csak egy kérdésem volna: :?:

Meg lehet rövidíteni a váltókart?

Mert ahogy néztem ha levágom nem lessz hely a lükverc bizgenytyú felhúzónak...vagy mi a csoda az.

Gondolom már írtatok róla el is keztem olvasni a fórumot de kinyomtatva majd 400 oldal (eltart majd egy ideig). Ezért így könyebb volna a segítség.

Köszike....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Csak egy kérdésem volna: :?:

Meg lehet rövidíteni a váltókart?

Mert ahogy néztem ha levágom nem lessz hely a lükverc bizgenytyú felhúzónak...vagy mi a csoda az.

Gondolom már írtatok róla el is keztem olvasni a fórumot de kinyomtatva majd 400 oldal (eltart majd egy ideig). Ezért így könyebb volna a segítség.

Köszike....

HEEEEEEEEEEEELP !!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ilyen váltórövidítő átalakítót asszem Atommanó cartárs vett magának az Ebayről.Sztem ott nézz szét.Vagy kérdezd meg Atommanót p.ü.-ben.

Anti a váltóutat rövidítette meg nem pedig a kart.

Asszem Aztec vágott a kárból, de neki is gondja volt a rükivel, tőle kéne bővebb infót szerezni.

Link to comment
Megosztás:

Mindent meg lehet csinálni... :lol:

Csak akkor vágj bele ha tudsz olcsón spéci alkatrészeket csináltatni. ;)

(marrós ismerős, olcsó alutömb, stb...)

A frcba ez nem is olyan egyszerü akkor :lol:

Gondoltam még arra is, hogy kiiktatom a rük...(tolatás menetbe) kapcsolásához szükséges kis muanyag alkatrészeket és így nem kell húzigálni a szoknyát. :lol:

Szerinted? :?:

Link to comment
Megosztás:

Akkor csak fűrész, de ésszel... :-)

Nem javasolnám a rükihatároló pöcök kiiktatását, mert gáz ha egyes helyett rükiben indulsz el a lámpánál, és nagyon közel esnek e nélkül egymáshoz a rüki meg az egyes...

az is igaz....... :lol:

már korábbanírtam, hogy megnéztem de nem értem hogyan lehetne mert ha rövidebb lesz akkor beleér a bizgenytyü :!:

Erre kéne megoldás... :?:

Link to comment
Megosztás:

Újabb kérdéssel érkezek!!

Nekem KELLENE egy sportkormány!!!!!!!!!!!!

Hol vegyek szépet, olcsót ahol agyat is adnak hozzá!!

Ja és nem kell valakinek egy légzsákos?

Mielött belevágnál azért elmondom hogy a gyárilag légzsákos autóknak más agyat kell venni(akkor is ha nem légzsákos kormányt raksz bele)és ez sajnos 15-17ezer között mozog.A kormányok ára 9000ft től kezdödnek.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.