Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Sziasztok! Aki tud adjon tippet! Modelfrisített F astrámba érdekelne jel nélküli maszk! Az is nagyon tetszett volna ha a gyári rácsozás folytatódott volna de a műanyagos emberke nagyon sokat mondott a műtétre! Hol tudok ilyet reális áron szerezni? Érdekelne még szemöldök,de nem gagyi hanem ami szépen áll az autón! Caravánra tető spoiler (mármint a csomi ajtóra spoiler).Mindez persze olcsón! Ja és speed, az ültetőszett nem jó komboba?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Aki tud adjon tippet! Modelfrisített F astrámba érdekelne jel nélküli maszk! Az is nagyon tetszett volna ha a gyári rácsozás folytatódott volna de a műanyagos emberke nagyon sokat mondott a műtétre! Hol tudok ilyet reális áron szerezni? Érdekelne még szemöldök,de nem gagyi hanem ami szépen áll az autón! Caravánra tető spoiler (mármint a csomi ajtóra spoiler).Mindez persze olcsón! Ja és speed, az ültetőszett nem jó komboba?

Atommanónak küldj egy pü-t, asszem elég sok dologban tud majd segíteni. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Na, ez nem lesz könnyű!

Erre már én is pályázok egy ideje :? .

:wink:

Az egyik szekciótársunknak már csináltak, ott ahol az enyém és Wolfié is készült.

Szal mindhárom tipusra (sedan, 5 ajtós vagy gsi, caravan) tud hátra spoilert, és mindben van féklámpicsek is.

Link to comment
Megosztás:

A rácsért kicsit sokallom érte.Nekem olyasmi megoldás is jó lenne,hogy kiszedni a hűtőrács -keretből a "léceket" és a helyére ilyen nagy lyukú rácsot betenni,jel is maradhat:-)

Ezt nem lehet megoldani szépen?

Olyasmire gondolok ,mint ami az opelclub.hu kezdőlapján látszik.

Láttam ilyen rácsot olcsóért lehet venni több helyen is,csak a kérdés,hogy házilag simán megoldható a csere és szépen fog-e kinézni???????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.