Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Hali

Arra lennék kiváncsi hogy mit szólnak a vizsgán egy olyan autohoz ami morcos géptetö lefalazott hátso ajtó stb. stb.

jelenik meg.

Vagy ezekhez nem kell semmilyen átalakitási engedély?

Meg ugye Angel Eyes lámpák elöl, hátul meg sötétitett vagy Lexus optik lámpák

Ilyen dolgokkal felszerelt autoval (f Astra) nem vág ki a vizsgabiztos?

Csak ugy megkérdeztem, mert ez már régen furta az oldalam.

Köszi a válaszokat

Hali

Link to comment
Megosztás:

Hali

Arra lennék kiváncsi hogy mit szólnak a vizsgán egy olyan autohoz ami morcos géptetö lefalazott hátso ajtó stb. stb.

jelenik meg.

Vagy ezekhez nem kell semmilyen átalakitási engedély?

Meg ugye Angel Eyes lámpák elöl, hátul meg sötétitett vagy Lexus optik lámpák

Ilyen dolgokkal felszerelt autoval (f Astra) nem vág ki a vizsgabiztos?

Csak ugy megkérdeztem, mert ez már régen furta az oldalam.

Köszi a válaszokat

Hali

Ismerős helyre vidd, és akkor nincs gond.Gepárdnak a KPM-nél nem szóltak a szemöldökökért.A lámpában meg lenni kell v.mi jelzésnek, és akkor nem szólhatnak érte.De sajnos nem tudom a betűjelet! :oops:

Link to comment
Megosztás:

Ha a fent leírt cumókban benne van az E betű akkor nincs gond! Ennek hiányában le is lőhetnek... :-)

Mondjuk a morcosítás dolog tényleg úgy van... szemöldököt sem lehet felrakni pl... sőt a gyári felni illetve gumimérettől sem szabad eltérni...Na de hát azért vannak a szabályok hogy jól meghágják azokat akik kitalálták őket... :-) :-)

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenki!!

Régen irtam a fórumba,de most 1 olyan kérdésem lenne,hogy nem e tudja valaki véletlen hogyan kell a hátsó ablaktörlöt megakasztani középen úgy,hogy müködjön is utánna.

A válaszokat elöre is köszönöm.

Balázs

nem tudom, minek ez neked, de szerintem ha működtetés közben leveszed a gyújtást, megáll. Nekem legalábbis megáll. gyújtás visszaadásakor pedig beáll alapra.
Link to comment
Megosztás:

nem tudom, minek ez neked, de szerintem ha működtetés közben leveszed a gyújtást, megáll. Nekem legalábbis megáll. gyújtás visszaadásakor pedig beáll alapra.

Bocsi hogy beleszólok, de szerintem arra gondolt,

hogy olyan DTM stílusban álljon a hátsó ablaktörlő, középen!

Szerintem! :P

Link to comment
Megosztás:

A kormányt 4-6000,- között mondták! Ezért akarok lemenni mert szépen

dolgoznak a képek és a Renault klubos srácok szerint! Igen váltógombot

is csinálnak.

Képek

Engem nagyon meggyőztek a képek,és esedékes is lenne az újra bőrözés mert vegy 2 hete fölül kiszakadt és zavar is meg csúnya is.

Nekem nincs sok értelme fölküldeni a kormányt Pestre azt hiszem.

Vagy van? :?:

Link to comment
Megosztás:

Ezzel most azt akarod mondani hogy érdemes lenne fölküldeni mondjuk valami futárszolgálattal mert hogy való igaz Kecskemét-Nyh. 500km.

Holnap megkérdezem hogy mennyiért vinnék el,és x2 mert haza is kell hozni.

Lehet súrolni fogja a 10-est. :oops:

Vagy postával küld fel pestre aztán meg vissza küldöm és a pénz

eljuttatását meg elintézzük privát üzenetben hogyan stb.

Link to comment
Megosztás:

Én meg inkább megkérdezem, hogy reklám fejében adna-e klubtagoknak kedvezményt! :wink: Ugyanis személyes kontakt van. :wink:

Sajnálom fiúk nem voltam eléggé figyelmes,ez rám nem is vonatkozik! :oops:

Egyébként Debrecenben is mondtak egy nagyon jó kormánybőrözőst akivel beszéltem is telefonon.

Elmondása szerint ő az f astra kormányokat 10eft-ért csinálja.Kézzel varja őket és állítólag megtévesztésig hasonlít a gyárira.Például a környékről így Nyíregyházáról is az összes kereskedő hozzá hordja a lestrapált kormányait.

Tudom hogy nektek messze van Debrecen de nekem egy 50-es.

Ja és egyik nap viszed,másnapra kész.

Vagy ha sürgős reggel viszed du.-ra kész.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.