Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

az lett volna a terv

kaptam kölcsön 1 szettet vmi rugó vagy relé van benne

ha nyitsz kilöki az ajtót, de 1ééb technikai gondok miatt ezt hagytam és felqrtam dühömben a b vectra kilincseket és csumi

így is szép sztem :wink:

ilyen ajtónyitó majomságot 10-20 körül kapni....

Link to comment
Megosztás:

Pl: indítani, és akkor valszeg rajta lesz a riasztó távirányítója is.

De szerintem van fantáziád neked is ilyen balesetekre. :(

Itt pedíg arról beszéltünk,hogy hogyan juthat be az autóba ha lemerült az akku.

Én erre írtam amit :roll:

Ha bezárja a kulcsot akkor is kitudná nyitni a motortérből amit cselesen ki lehet nyitni mert erre gondolt a Tomi :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem tetszik :wink:

De miért van az,hogy elől van sárfogó gumi hátul meg nincs? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Tessék visszatenni, ki nem állhatom azokat a kocsikat, amik mögött nem lehet menni esőben. :(

Jogos, de mondom, hogy elveszett az egyik. A pénz meg inkább másra kell. Ha annyi lenne az ára, mint amennyit az a gumidarab ér (max. 200 forint), akkor vennék, de 6000ért inkább mégse.

Link to comment
Megosztás:

Be kell tartani a követési távolságot! :wink:

Az ilyen mögött mindíg hagyok vagy 50m távolságot, aztán, aki akar megelőz, és fogja elöttem a dzsuvát. :(

Épp ezért nem engedek be esőben (sem) magam elé pl Suzukit soha. Azok mind tolják fel magasba a vizet.

Link to comment
Megosztás:

Én nem ragaszkodom hozzá, de esőben tényleg zavaró a hiánya, azt aláírom. De ha majd lesz ennyi feles pénzem, akkor biztos sparcot veszek majd...

Ha kell adok én neked 2db gyárit :wink: (Ingyé)

Ha kell akkor jelezd Tom és megkeresem 8)

Mert hírtelen nemTOM,hogy hol van a padláson :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.