Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Szerintem a homokfújás az felejtős mert a porvédőnek annyi lesz és ha netalántán bekerül egy kis

homok a rendszerbe akkor az piszkos munkát végez a fékdugattyúkon :roll:

Ha szinterezik és nem veszed le a porvédőket akkor is annyi xintem.

De csak xintem. :wink:

Ha meg kiszedem és levakdugózom valahogy,szinter után meg alaposan átmosom nem lehet baj.Vagy de? :smt017

Link to comment
Megosztás:

Én is benne vagyok az átfestésekben, hétvégén következik a konzol fényezése.

Most fejeztük (2 kapcsoló híja) be a kűszerfal és konzol ledesítését.

A számlapot ti hogyan oldjátok meg? mert én is tervezetm, csak azon töröm a fejem, hogyan tegyek rá másik számlapot úgy, hogy a mutatókat ne vegyem le :smt017

Én ki lettem okosítva...

Le kell venni,ha nem akarod megvágni a lapot.

Holnap rakjuk bele.Megnézem pontosan mit kell jelölni és mondom.Elméletben most is el tudom neked mondani,de azzal gondolom nem vagy előrébb. :roll:

Link to comment
Megosztás:

A nyerget anno én is lefestettem, ráadásúl elég gány módón, mert akkor még nem tudtam hogy kell leszedni a nyerget, meg szerszámom, meg merszem se volt hozzá.. valami tescos hóálló festék került rá..

http://www.kep.tar.hu/laci4/50040472#2

http://www.kep.tar.hu/laci4/50040477#2

Azóta is rajta van.. nem pereg le. Igaz, kicsit kezd "halványodni" már nem olyan tűzpiros mint volt, de az is lehet, hogy csak jól le kellene mosni :oops:

Egy "hátránya" van csak.. elég mondjuk két 150-160 ról 50re bika fékezés, és némi illatminta is kerül a levegőbe.

Kezd kis szaga lenni.

Mint ahogy annó a négy gsi suhanás videón is megjegyezzük.. "van itt minden, fékszag, kuplungszag..." :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Én ki lettem okosítva...

Le kell venni,ha nem akarod megvágni a lapot.

Holnap rakjuk bele.Megnézem pontosan mit kell jelölni és mondom.Elméletben most is el tudom neked mondani,de azzal gondolom nem vagy előrébb. :roll:

Hát a megvágás nekem is eszembe jutott, de akkor már csak megvárom, amíg tudsz írni valamit tényszerűen tapasztalatból. Nekem még úgyis van 2 hetem a műtétig.

Link to comment
Megosztás:

homokfújás?

de kollega igen - otthon, 7végén homokfújok :(

ne viccelödjünk már ez nem logikusan felépített támadás, hanem hirtelen rögtönzött hobbi :lol: sámli on, csiszi csiszi és relax.

Lehet ezért épül oly gyorsan a kocsim :?: :roll: :lol:

Link to comment
Megosztás:

homokfújás?

de kollega igen - otthon, 7végén homokfújok :(

ne viccelödjünk már ez nem logikusan felépített támadás, hanem hirtelen rögtönzött hobbi :lol: sámli on, csiszi csiszi és relax.

Lehet ezért épül oly gyorsan a kocsim :?: :roll: :lol:

Nem akartam a retrotuningfeelingedet lérombóni! :lol:

Ha meg ráértek annyira akkor nyomjátok vízpapírral! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Motorháztető teleszkópnak jó szerintetek a Kadett csomagtartó teleszkópja?

Azt nem tudom, de én mutyuki hátsóajtó telót vadászok, mert az tuti jó.

Haver az A vectra-ba berakta és full tuti lett... ki gondolta volna :roll:

Link to comment
Megosztás:

Fent vannak az új felnik és a gumik! 8)

Oz Polaris és Falken Ziex Z502 250/50R15 méretben. Elég nagyot fog kanyarban, de 1.4NZ lett az 1.4XE ből... :? :?

:evil: nem fikázni az apró motort, tessék örülni a szép új felniknek :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.