Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

De arra már általában nem marad píze az embernek.... :roll:

Szerintem Te is tudod hogy előbb lesz 256os vagy nagyobb első fékem, mint működő légkondim, vagy mélynyomóm...

Át szeretném venni a komplett GSi fékrendszert, erre meg itt bántotok... :oops: :oops:

Vagy kezdjem inkább a motortuningal, aztán majdcsak megállít valami? :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Tom mijé ezt tuningolod?

Csak a sok variálás lészen vele, mijért nem huppansz át 1 gsibe?

Már elmondtam soxor. Sajna családi a verda és a szüleim meg elzárkoztak egy Gsi megvételétől, ezért marad ez.

De tök igazatok van, ebben a formában ez így butaság. Csakhát más verzió nincs. De legalább lesz egy faja kis egynégyesem... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Miért, mi történt??? :shock:

A Hungárián mentünk hazafelé és azt bámultam,hogy mi is van a szomszéd sávban haladó tréler platóján mikor megállt előttem a sor :?

Padlófék(rápumpálva egyet) és én is csodálkoztam,hogy megállt. :lol: :lol:

Kaka vigyázba állt,aztán megkérdeztem a haverom,hogy"BESZARTÁ MI?" ;) :(

(A péntek éjjeli sok alvás és a szombati meló után már nem a legjobbak voltak a reflexeim)

Link to comment
Megosztás:

No úgy néz ki, hogy mutyuki alkatrész lesz a gépemben :lol:

Haver A vectrájának a béptetejét mutyuki hátsóajtó telók tartják, és az jó nekünk is menetileg, mert ugye az is 6-os :lol:

OFF ... most kaptam a főnökasszonyomtól egy tál popcorn-t ;) mindjárt bexarok... ez ám a melóhely :(

ON

Link to comment
Megosztás:

No úgy néz ki, hogy mutyuki alkatrész lesz a gépemben  :lol:  

Haver A vectrájának a béptetejét mutyuki hátsóajtó telók tartják, és az jó nekünk is menetileg, mert ugye az is 6-os  :lol:  

Nem mindegy melyik gázrugó mert pl. a W R + -é elgörbítette nekem a Rekord mocitetőt mert annyira bika volt.

Link to comment
Megosztás:

....Hogy Piiiista szavaival éljek:

Királyoságosság.... :wink:....

Majdnem, de inkább : "királyság van" :wink: :lol: :lol: ;) :(

Amit ww barátunk épített a kocsijába az is iszonyat erőőőőőőős.

Csak 2szer kérdeztem rá, hogy nem lesz-e maradandó károsodása a motorháztetőnek kicsit nagyobb erőkifejtés kiséretében próbálom lecsukni :D

Link to comment
Megosztás:

Majdnem, de inkább : "királyság van" :wink: :D :D :D :D

Amit ww barátunk épített a kocsijába az is iszonyat erőőőőőőős.

Csak 2szer kérdeztem rá, hogy nem lesz-e maradandó károsodása a motorháztetőnek kicsit nagyobb erőkifejtés kiséretében próbálom lecsukni :D

1.Legalább sokáig jó! :lol:

2.Lekvár vagy! :lol: ;) :( :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.