Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Aztec próbálkozot vagy 5 éve full-full kipakolva, kárpit és géptető nélkül száguldozni a városban.....de ez annyira nem követendő :o :D

De érezhető a változás :)

Pár napig jártam a A Vekivel úgy hogy belül csak a műszerfal és az első ülés volt benne (se kárpit, se ülések, se pótkerék se hátsó lökös).

Link to comment
Megosztás:

De érezhető a változás :o

Pár napig jártam a A Vekivel úgy hogy belül csak a műszerfal és az első ülés volt benne (se kárpit, se ülések, se pótkerék se hátsó lökös).

Persze hogy érezhető. 60 pacinál, és 1070Kilo önsúlynál sokat számít ha kiszedek belőle 80-100kilót.

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy érezhető. 60 pacinál, és 1070Kilo önsúlynál sokat számít ha kiszedek belőle 80-100kilót.

Itt már jelentős a súly-lóerő arány változása. :o

Thor 136 lovánál már nem annyira.

Pedig nevetni fogsz, érezhető még itt is. Főleg a fékezéseknél. Rengeteget számít az a "pár kg". Nem hiába mondta azt Walther Rohl bácsi, hogy a súly öl meg mindent (az ótóversenyben).

Link to comment
Megosztás:

Még azt is lehet érezni ( legalábbis Én érzem a GSinél ) hogy tele van-e a tank vagy üres. 10liter benzinnel a tankban elautókázok a kútig, ott telerakom és visszafelé már érzem hogy nem kanyarodik úgy és nem gyorsul úgy mint előtte. Akkor a teljes belső kiszedést hogyne lehetne érezni... :o

Link to comment
Megosztás:

Még azt is lehet érezni ( legalábbis Én érzem a GSinél ) hogy tele van-e a tank vagy üres. 10liter benzinnel a tankban elautókázok a kútig, ott telerakom és visszafelé már érzem hogy nem kanyarodik úgy és nem gyorsul úgy mint előtte. Akkor a teljes belső kiszedést hogyne lehetne érezni... :o

Jajaj, igazad van :D Ezt el is felejtettem :)

Link to comment
Megosztás:

Még azt is lehet érezni ( legalábbis Én érzem a GSinél ) hogy tele van-e a tank vagy üres. 10liter benzinnel a tankban elautókázok a kútig, ott telerakom és visszafelé már érzem hogy nem kanyarodik úgy és nem gyorsul úgy mint előtte. Akkor a teljes belső kiszedést hogyne lehetne érezni... :o

Negyed tank,kipakolt Morzsa 90 pacival...elég megyőző volt! :D

Link to comment
Megosztás:

Elméletben mindenki penge. :o

De Zotyával mi különösen :) Legszebb az amikor be is jön :D

Külön 50-es csövezést hol lehet venni ami jó minőségű?

Tehát nem komplett rendszert hanem csak csöveket!

Bocs ez megint hülye kérdés

Sorry

50 es csövezés a gyári 45ös dobbelsőkhöz? há ez tényleg eléggé hülyeség, akkor már miért nem lesz 50es a többi is?

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki, hogy lehet beállítani az angel eyes (sonar) tompitott izzót. Xenont raktam bele, de szerintem egy csöppet lefele világít. Messzebbre kellene állítanom.

A lámpa hátulján vannak csavarok, mindegyik égőhöz két db. Egyikkel fel-le, másikkal balra jobbra állítod. Óvatosan tekerd, mert hajlamos szétesni.

Link to comment
Megosztás:

Zsoltee a te verdádban milyen izzó van elől? Xenon?

Az angel eyes tompított milyen messzire világít el nálad? kb hány méter? Ma állították be a lámpát műszerrel, de szerintem nem visz el olyan messzire mint kellene, pedig nálam xenon van benne.

Nálam sima halogén volt benne, nem tudom hány méterre vitt el, fingom sincs, én az út szélén beállítottam úgy hogy nekem jó legyen és amikor villogtak este rám esetleg akkor lejjebb vettem, addig amíg megszűnt a villogás. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Nálam sima halogén volt benne, nem tudom hány méterre vitt el, fingom sincs, én az út szélén beállítottam úgy hogy nekem jó legyen és amikor villogtak este rám esetleg akkor lejjebb vettem, addig amíg megszűnt a villogás. :(

Enyém nem tudom milyen messze világít el, de a tippem kb. 10-15 méter.

Nem tudom hogy mennyinek kellene lenni. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.