Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

És muszáj a mutatókat levenni- és ha nem tudom pont ugyan úgy visszatenni akkor nem fog rendesen mutatni!!!!

Am sportülést astra F-be mennyire nehéz berakni, tehát vannak valami kábelek az ülés alatt amik fontosak lehetnek vagy nincsenek?

A vízhőfok és benzinszintjelző mutatójának tengelye egyik oldalt letört, sík, csak egyféleképen mehet vissza a mutató. A fordlatszámmérőben nem vagyok biztos, de szerintem az is ilyen, a sebességmérő mutatóját meg átt kell ugratni a kezdőpöckön, mgjegyezni holl áll meg és ugyanoda visszarakni.

Link to comment
Megosztás:

Nem, dehogy :)

De igy a képet nézve, még oldalazva is karicstol.

Gondolom azért irtad hogy vannak sebek gazdagon a bölcsön...

Ha magas, akkor arra kell figyelni, hogyha fent állva tolatni kell pl.

Bölcső inkább az, ha elnézek este egy fekvőrendőrt este, vagy csatornafedél mellett besüllyedt az aszfalt és hasonlók.

Link to comment
Megosztás:

Én is szemezek ilyennel, ebay-ről 15e Ft körül lehetne beszerezni, ráadásul nekem a km számlap is rossz (hámlik le a festék róla), egyúttal ezt is megoldaná.

Ha mégis meggondolod magad, tudok adni Neked egy komplett garnitúra szlapot, sértetlent. Csak szólj, ha kell :D :)

Link to comment
Megosztás:

Astra F oldaláról a fekete műanyag ajtóvédő díszcsíkokat hogyan lehet eltüntetni ragasztva van vagy csavarozva a tartókonzolja?

Ha ragasztva van akkor le lehet úgy szedni hogy ne kelljen újra fújni a kocsit és a ragasztó nyomokat is el lehessen tüntetni?

Köszönöm

Ragasztva van, mintha hajszárítóval melengedte volna valaki, a ragasztót meg asszem lakkbenzinnel szedték le, és azonnali vizes mosás utánna.

Link to comment
Megosztás:

Én nitro higítóval is törölgettem már a kasztnit, igaz nem a saját kocsimon, hanem másén, utána vizes ronggyal gyorsan letöröltük és nem látszott meg rajta semmi. :)

Ahha. Majd kipróbálom, de ez a lakkbenzin nem ér semmit. Nem szedte le a maradványokat.

Link to comment
Megosztás:

Ahha. Majd kipróbálom, de ez a lakkbenzin nem ér semmit. Nem szedte le a maradványokat.

Én folttisztító benzinnel szedtem le a ragasztónyomokat. De egyből töröltem vizes ruhával is, bár a benzin másodpercek alatt elpárolog. Lehozza nyom nélkül, nem látszik a fényezésen semmi.

Próbáld ki! :D Viszont ez egy kb 30 éves benzin volt, amit otthon a garázs mélyén találtam. Nem is tudom árulnak-e még ilyet? Az üvegén még ÁFOR felirat volt... :)

Link to comment
Megosztás:

Én folttisztító benzinnel szedtem le a ragasztónyomokat. De egyből töröltem vizes ruhával is, bár a benzin másodpercek alatt elpárolog. Lehozza nyom nélkül, nem látszik a fényezésen semmi.

Próbáld ki! :D Viszont ez egy kb 30 éves benzin volt, amit otthon a garázs mélyén találtam. Nem is tudom árulnak-e még ilyet? Az üvegén még ÁFOR felirat volt... :)

Sárvédő még üzemel? :D

Link to comment
Megosztás:

Én folttisztító benzinnel szedtem le a ragasztónyomokat. De egyből töröltem vizes ruhával is, bár a benzin másodpercek alatt elpárolog. Lehozza nyom nélkül, nem látszik a fényezésen semmi.

Próbáld ki! :D Viszont ez egy kb 30 éves benzin volt, amit otthon a garázs mélyén találtam. Nem is tudom árulnak-e még ilyet? Az üvegén még ÁFOR felirat volt... :)

Köszi. Szerintem, ha be tudom szerezni a cuccot kipróbálom. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.