Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne hogy van egy Opel F astra sedanom és szeretnék rá spoilert és a neten eddig még nem sikerült találnom .tudnátok nekem segíteni h hol keresek vagy h hol van?

köszi hello.

Az enyémet Szlovákiába csinálták 14 darab ezresért! A srác elhozta Esztergomig. Ilyen lett Ha tetszik akkor tudok adni egy telefonszámot! <_< Amit Zotya linkelt hátsó lököstoldat, véleményem szerint über ronda.....De ez az én véleményem :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az enyémet Szlovákiába csinálták 14 darab ezresért! A srác elhozta Esztergomig. Ilyen lett Ha tetszik akkor tudok adni egy telefonszámot! <_< Amit Zotya linkelt hátsó lököstoldat, véleményem szerint über ronda.....De ez az én véleményem :wacko:

Az én véleményem meg az, hogy 1.4-es alapmotort nem tuningolok, motortuning nélkül nem tuningolom a kasztnit, ergó ez a kocsi marad gyári. De mindenki azt csinál amit akar. :( Maximum pótféklámpás toldatot kap hátulra, de az egyrész qrva ritka, meg ugye gyári.

Link to comment
Megosztás:

Az én véleményem meg az, hogy 1.4-es alapmotort nem tuningolok, motortuning nélkül nem tuningolom a kasztnit, ergó ez a kocsi marad gyári. De mindenki azt csinál amit akar. <_< Maximum pótféklámpás toldatot kap hátulra, de az egyrész qrva ritka, meg ugye gyári.

17 évesen örül az ember ha ilyennel járkál. XD

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok

Itt vannak a képek a kocsimról. Ilyen lett. :)

fehér lökösök, díszléc le ez a tipusidegen ronda felni le tükör teljesen fehérre fúj és kész is :D

Ma néztemegy hasonló orrú autót... gondolkodom..

Az én véleményem meg az, hogy 1.4-es alapmotort nem tuningolok, motortuning nélkül nem tuningolom a kasztnit, ergó ez a kocsi marad gyári. De mindenki azt csinál amit akar. :D Maximum pótféklámpás toldatot kap hátulra, de az egyrész qrva ritka, meg ugye gyári.

Miért nem lehet szép egy kisblokkos kocsi? Attol hogy szép kívülről, mert van rajta egyszép lökös stb attol nem kell bele több 100 ló... olyan szárnyat keres én is, egyre többet találok, de sajna azok még élő példányok :D

Link to comment
Megosztás:

Miért nem lehet szép egy kisblokkos kocsi? Attol hogy szép kívülről, mert van rajta egyszép lökös stb attol nem kell bele több 100 ló... olyan szárnyat keres én is, egyre többet találok, de sajna azok még élő példányok :)

Szépnek lehet szép, csak értelmét nem látom. Ültetés, spojler, szárny, morcosítás, sportdob, csak éppen nem megy. A szélesebb gumik meg még elveszik azt a kevés erőt is.

Link to comment
Megosztás:

Szépnek lehet szép, csak értelmét nem látom. Ültetés, spojler, szárny, morcosítás, sportdob, csak éppen nem megy. A szélesebb gumik meg még elveszik azt a kevés erőt is.

Na sebaj :D :D :D :D

Van akit nem érdekel, hogy olyan jól menjen az autója :P

Mondd már meg milyen szélességtől kezd csökkeni a motorteljesítmény, mert ez érdekel :) :D

Link to comment
Megosztás:

Na sebaj :D :D :D :P

Van akit nem érdekel, hogy olyan jól menjen az autója :P

Mondd már meg milyen szélességtől kezd csökkeni a motorteljesítmény, mert ez érdekel :) :D

A motoroteljesítmény nem csökken, max. a gördülési ellenállás nő, hogy mikor veszed észre, az más tészta, de nem találtok másik hülyét akinek lehet szőrözni a szavain? :D A lényeg a lényeg: 1.4-es alapmocis gépet nem tuningolok se kívül, se bellől, pont. :D

Link to comment
Megosztás:

Őőő nem tudom nekem 195/50-es van és egyáltalán nem érzem hogy visszafogná a személygépjárművet :D Stabilabb, jobban tapad.... :) :D

Jó neked,

Én abban a pillanatban észrevettem,mikor elindultam vele.Sokkal lomhább lett,jött még hozzá 0,7-1 L plusz fogyasztás is. :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, sajnos nem nagyon van időm több száz oldalt átolvasni, ezért elnézést kérek, ha ezekről már volt szó. néhány kérdésem lenne. 14.16v-s f sedanom van, nemrég vettem. két dolgot szeretnék: 1. az autó stabilitását növelni mert eléggé billegős (gondolok itt keményebb rugókra, vagy más lengéscsillapítókra, nyomtávszélesítőkre) 2. egy szolíd kis motortuningra (érdemes-e a katalizátort kivetetni és esetleg egy chiptuningot rá) az autó műszaki állapota kitűnő. ha esetleg megtudtok osztani valamiféle tapasztalatot vagy ötletet, tanácsot szívesen fogadom :) , köszönöm

Link to comment
Megosztás:

nagyon komoly 175/70/13 lemezfelni :) de mivel nincs benne szervó nem nagyon szeretnék szélesebb gumit. talán még tavasszal dobok rá 15"-os alut, de ott is erőltetném a 175/55-öt. az pontos váltóméret ugyanúgy mint a 195/50.

Ha tényleg ennyire jó az állapota akkor ne nyúlj hozzá, mert értelmes mennyiségű pénzért értelmes mennyiségű tuningot ezen szerintem nem kapsz.

Milyen/mekkora kerék van rajta? Mert egy szélesebb gumival is sokat tudsz dobni a gyárihoz képest.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.