Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Delco-t is bele lehet faragni nekem sikerült ha érdekel valakit csinálok róla képeket. ;)

tudjuk :D de csak egyszerűbb egy "sima" csere, nekem pl hiába volt VDO mind a kettő, az utjeladó csatija hírből se ismerte egymást ^_^ Kis keresgélés forrasztás után viszont jo lett hozzá a cdrom audió kábele is :P

Link to comment
Megosztás:

igen igen, de ha pl a w szám se stimmel akkor rakni kell nincs mese :D

Nekem nagyon egyszerű dolgom volt.Találni nehéz volt ugyanazon W számú műszert,de sikerült beszereznem.A fordulatszám jeladó vezetéke meg a helyén volt.Így 15perc alatt már üzemelt is az új óracsoport.És még "fiatalodott is"bő 140.000km-t ^_^

Én nem tekergetem a számokat,a papíron feljegyeztem amire írom a szervizes dolgokat,

így szemmel lehet tartani.

Már csak egy garn. ültető rugó hiányzik a testemnek :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem nagyon egyszerű dolgom volt.Találni nehéz volt ugyanazon W számú műszert,de sikerült beszereznem.A fordulatszám jeladó vezetéke meg a helyén volt.Így 15perc alatt már üzemelt is az új óracsoport.És még "fiatalodott is"bő 140.000km-t :D

Én nem tekergetem a számokat,a papíron feljegyeztem amire írom a szervizes dolgokat,

így szemmel lehet tartani.

Már csak egy garn. ültető rugó hiányzik a testemnek ^_^

Van valahol 4 zsák bedöglött cementem. :P

Link to comment
Megosztás:

A rat tuning nem nehéz.Hagyni kell szétrohadni meg teljesen széthullani.Lesz feelingje :D

Meg pár láncdarab, kisbicikli, utazótáska tetőcsomagtartó stb ;) ^_^

Na jo attol ezért többről van szó, de mikor egy béka suzuki odajön fehér peremes gumival, és rozsdás mocitetővel... kirugnám a szemét :P

Link to comment
Megosztás:

Meg pár láncdarab, kisbicikli, utazótáska tetőcsomagtartó stb :P :D

Na jo attol ezért többről van szó, de mikor egy béka suzuki odajön fehér peremes gumival, és rozsdás mocitetővel... kirugnám a szemét ^_^

Vannak ilyenek.Én lehet,hogy rosszul vagyok beállítva.Törekszem a jobb dologra.

Kétszínű fényezés már van:

http://share.weboldala.net/show-image.php?...e67966fb7680be2

Link to comment
Megosztás:

Hey-Hó! Köszi a segítséget igy utólag a TID-vel kapcsolatban. ^_^ Majd dobok képet, ha érdekel valakit. ( nem is LED, nem is fólia, nem is karifa izzó :P )

Más jellegű kérdésem is lenne, mégpedig mi a helyzet az X14NZ 8V hengerenkénti befecsisre alakításával? Esetleg GYIK-be várható, vagy tud valaki valamit dióhéjban? Tulajdonképpen, a szükséges alkatrészek érdekelnének. Kösz! :D

Link to comment
Megosztás:

Hey-Hó! Köszi a segítséget igy utólag a TID-vel kapcsolatban. :P Majd dobok képet, ha érdekel valakit. ( nem is LED, nem is fólia, nem is karifa izzó ;) )

Más jellegű kérdésem is lenne, mégpedig mi a helyzet az X14NZ 8V hengerenkénti befecsisre alakításával? Esetleg GYIK-be várható, vagy tud valaki valamit dióhéjban? Tulajdonképpen, a szükséges alkatrészek érdekelnének. Kösz! :D

Hengerfej+sallangok+szívósor+kábelköteg+komputer+ACpumpa csere kell, biztos kihagytam valamit. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Értem, és ezeknél feltételezem csak az 1.4-es hez valók jók? Tehát pl egy 1.6 injektor sor nem igen :D

Több feltevés létezik. Elvileg egyformák az 1.4 és az 1.6 injektorok. A hidat is át lehet rakni, mert én is átraktam, csak máshol megy a benzincső.

Ha gondolod, van egy komplett szívó oldalam eladó, igaz ez még édes kevés a projekthez.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.