Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Aztán csak óvatosan vele, nehogy baj legyen. Kötekedő hangulatban levő rendőr emiatt kivonhatja az autót a forgalomból. Volt már rá példa klubon belül is. Ugyan nem volt rá joga, de ha kötekszel, akkor meg előjön az "egyedi azonosítójel meghamisítása" bűncselekményével, amiben viszont sajna igaza van :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem is matrica van elöl.Benne van a forgalmimban.Csak a nagyot csinálják már sajna,ezért nekem is dekoros kicsinyítés!Amit adtak rakja fel a rendőr,de csak óvatosan,mert 8rugó! :evil:

én foktam és a nagyot felragasztottam egy plexire, és elteszem. ha szükséges, máris bele lehet tenni egy rendszámkeretbe.....

Link to comment
Megosztás:

én foktam és a nagyot felragasztottam egy plexire, és elteszem. ha szükséges, máris bele lehet tenni egy rendszámkeretbe.....

Nekem meg a pótkerém mellett can,és mind a 4 sarka ki van perforálva!Akad ott némi gyorskötöző is!De csak ha kekeckedik!De egyébként nem ez lenne a legnagyobb gond,ha megpróbál megállítani! :(

Link to comment
Megosztás:

....eccerű 97-es F astra Caravan.Klíma ,abs,szervó,dupla lufi,központi zár,elektronyos ablak,gsi lökős elöl,hátul lefalazva,sötétítés,ültetve,oz racing line 16-os felni215/40-es guma,egykaros ablaktörlő,M-es tükör,Kék műszerfal és középkonzol vili,Flock.Csak elég viharvert a drágám,úgyhogy sose lesz kész. :(....

Szerintem széphhhh :( :lol: :D :D

bc1.jpg

bc2.jpg

bc3.jpg

Link to comment
Megosztás:

telleg dogos a verda 8)

ha kilatnek a caravanbol meg nem lenne az a csuf ( :smt019 :smt019 :smt019) flokkolt belso egeszen kedvet kapnek a karavanepiteshez :(

nektek sztem a Bazs-al lenne kozos tematok :(

Miért?Olyan kicsi vagy,vagy csak rák módjára hátrafelé közlekedsz? :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Remélem nem, a kocsin is kevésbé látszik a kosz ezzel a színnel mintha, fekete, vagy fehér lenne.

Meg a szépségversenyen is nagyobb esélyem lesz, főleg akkor ha a motorteret is kiglancolom.

Most csak poénból álltam oda, erre valamelyik topicban jól lehordták a koszos motorterű kocsikat (nem tudtam, hogy azt is nézik :oops: :oops: ), égett is a pofám.

Link to comment
Megosztás:

A bőrt a héten megveszem a váltóhoz és a kézifékhez, és anyámat ugrasztom, hogy varrja meg.

Utána egy kis festés a műanyag részeket belül, majd a flock, ha lesz rá píz.

A gyerek játszana a kocsiban, de én nem szeretem, ha ezzel szórakozik, ez az én játékom és nem adom, bee bee bí...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.