Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Viszont az átalakítás nem legális az autócsere viszont igen, tehát:

"Vegyél erősebb autót." :devlish: :lol:

Szerintem a hengerfej cserébe nem köthet bele senki. A motorszám nem változik, csak és kizárólag gyári alkatrészt teszel a kocsiba, semmi tuning.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a hengerfej cserébe nem köthet bele senki. A motorszám nem változik, csak és kizárólag gyári alkatrészt teszel a kocsiba, semmi tuning.

Igaz nincs mororszám váltzás, a lebukás esélye is minimális, de akkor sem legális. Túlléped a 10% teljesítmény növekedést.

Link to comment
Megosztás:

Igaz nincs mororszám váltzás, a lebukás esélye is minimális, de akkor sem legális. Túlléped a 10% teljesítmény növekedést.

De ugye amiről nem tudunk az nem fáj, szóval akkor kit is zavar ez? Fűre lépni is tilos egy csomó helyen, mégis hányan megteszik lelkiismeret furdalás nélkül ha épp nem látja senki... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a hengerfej cserébe nem köthet bele senki. A motorszám nem változik, csak és kizárólag gyári alkatrészt teszel a kocsiba, semmi tuning.

Hi

Pontosan hogy is van ez a hengerfej csere?? :devlish:

Nekem megfelel az 1.4,de egy ici picit nyomatékosabb lehetne :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hi

Pontosan hogy is van ez a hengerfej csere?? :devlish:

Nekem megfelel az 1.4,de egy ici picit nyomatékosabb lehetne :lol:

Elmész egy bontóba, keresel egy C14SE-t, lebontod róla a hengerfejet, és a tartozékait, injektorsor, kábelköteg , motorvezérlő,stb. elhozod a nagynyomású AC-t is, otthon meg lebontod a te hengerfejedet, és rápakolod az SE-t. A motorszám nem változik, az a blokkon van, az NZ 60 ló, az SE 82, kapsz majdnem 22 pacit. Azért csak mejdnem, mert a dugó is más egy kicsit, de ugye az marad. Mivel a motorszámod nem változik, elméletileg műszakin nem kötnek bele, ha nem pont egy Astra-tudort fogsz ki, de mivel túllépted a10% erőnövekedést, hivatalosan nem legális a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Elmész egy bontóba, keresel egy C14SE-t, lebontod róla a hengerfejet, és a tartozékait, injektorsor, kábelköteg , motorvezérlő,stb. elhozod a nagynyomású AC-t is, otthon meg lebontod a te hengerfejedet, és rápakolod az SE-t. A motorszám nem változik, az a blokkon van, az NZ 60 ló, az SE 82, kapsz majdnem 22 pacit. Azért csak mejdnem, mert a dugó is más egy kicsit, de ugye az marad. Mivel a motorszámod nem változik, elméletileg műszakin nem kötnek bele, ha nem pont egy Astra-tudort fogsz ki, de mivel túllépted a10% erőnövekedést, hivatalosan nem legális a dolog.

Meg vízcsövek, hengerfej gépmunka, új szelepszárak akkor már, injektortisztítás, ha immos akkor immokarika, kulcs....stbstb..

Link to comment
Megosztás:

Tökmindegy, a tiéd a te kötelességed a törvényeknek és előírásoknak megfelelően birtokolni.

Ennyi, ha akarnak úgy is megb*sznak valamiért. Ha nem a motorért, akkor a kipufogóért, rugóért, kormányért stb stb. De nem hiszem hogy ilyen helyen hozzáértő Opel szerelő lenne, aki első blikkre kiszúrja hogy hopp, ez nem központi injektor. Kicsi rá az esély. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Ennyi, ha akarnak úgy is megb*sznak valamiért. Ha nem a motorért, akkor a kipufogóért, rugóért, kormányért stb stb. De nem hiszem hogy ilyen helyen hozzáértő Opel szerelő lenne, aki első blikkre kiszúrja hogy hopp, ez nem központi injektor. Kicsi rá az esély. :devlish:

Azért előtte nézz körül a személyzeti parkolóban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Attól hogy valakinek Opelje van még nincs tisztában a motorkódokkal meg az alvászámokkal, a befecskendezés tipusával, de még talán ECU-t írni sem tud. :lol: :lol:

Hát ha egy vizsgabiztosnak pont pölö C14NZ-je van, aztán befutok egy SE-hengerfejjel, és nem jön rá, az azért eléggé ciki. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hát ha egy vizsgabiztosnak pont pölö C14NZ-je van, aztán befutok egy SE-hengerfejjel, és nem jön rá, az azért eléggé ciki. :lol:

Ha a vizsgabiztosnak C14NZje van, az már tuti hogy vágja mi a különbség a két motor között és fullra tájékozott ilyen témában? :devlish: :lol:

Fateromnak 1.3 Ignise van, de szerintem ha motort cserélnék benne mondjuk az 1.6os Sport Swiftére, csak annyit venne észre hogy többet eszik a kocsi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.