Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Sziasztok!!

Sportkormányt szeretnék venni! Még rágodom rajta, mert sajnálom a légzsákot ami a gyári kormányba van.... Neketek mi a véleményetek? Mondjuk egy 32cm-es sportkormánnyal kényelmesebb a vezetés?

Biztos kell valami konzol, vagy adapter...

Korábban 35ös kormányt használtam.

Úgy általában a vastagabbak, mint a gyári kormány és jónéhány kikápzett "fogási ponttal" rendelkeznek.

Kisebb kormányok közvetlenebb kapcsolatot adnak.

Ki kellne próbálni mi a szimpatikus számodra :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A legjobb kormány szerintem,amit az opel gyárilag csinált! :rolleyes:

http://gallery.site.hu/d/3570279-2/IMG_1162.JPG

Háttérben Udi szerkeszt! :)

Hát..... Oszlik a vélemény:-)

Más tészta: Egyre több sima F astrán látok GSI első lököst, és nekem is megtetszett. Simán rápasszol, vagy kell valamit faragcsálni? Olykor jobban néz ki egy GSI lökös, mint akármilyen tuning másik!!

Módosítva : coupe
képpel nem idézünk
Link to comment
Megosztás:

Tavasszal az Fx is szét lesz szedve klíma beépítés miatt, talán másik műszerfalat is kap. :rolleyes:

Tapasztalatokat várjuk. :) Úgy néz ki a Bp-ről való téli kitiltás miatt nem fogja megérni eladni a kocsimat, úgyhogy kénytelen leszek én is belevágni a klímásításba. Mikori a kocsid egyébként? Jól tudom, hogy csak 94 utániakban volt egyáltalán klíma, azaz lehet, hogy a 93-as kocsimban felejtős lesz a dolog (helyhiány, felfogatási pontok hiánya, stb. miatt)?

Link to comment
Megosztás:

...lehet, hogy a 93-as kocsimban felejtős lesz a dolog (helyhiány, felfogatási pontok hiánya, stb. miatt)?

Ez sztem hülyeség, bár az Astrát nem ismerem ebből a szempontból, de kizártnak tartom hogy ne készítették volna fel a klíma fogadására, ha úgy is van ahogy te mondod, akkor is legrosszabb esetben műszerfalat kell cserélned (ha egyáltalán más) hogy elférjen a klíma mögötte, illetve max. másfajat motortartó bakot estleg a motortérbe, ha az Astrában is ahhoz van rögzítve mint a Calinál. A nagy sz.vás nem ez lesz szvsz, hanem befűzni az új kábelköteget a klímás autóból...

Link to comment
Megosztás:

Ez sztem hülyeség, bár az Astrát nem ismerem ebből a szempontból, de kizártnak tartom hogy ne készítették volna fel a klíma fogadására, ha úgy is van ahogy te mondod, akkor is legrosszabb esetben műszerfalat kell cserélned (ha egyáltalán más) hogy elférjen a klíma mögötte, illetve max. másfajat motortartó bakot estleg a motortérbe, ha az Astrában is ahhoz van rögzítve mint a Calinál. A nagy sz.vás nem ez lesz szvsz, hanem befűzni az új kábelköteget a klímás autóból...

Ennyire nem bonyolult a dolog, de alaposan szét kell hozzá bombázni a verdát.A donorból szinte minden kell, különös tekintettel a klímakompresszort tartó konzollal, a komplett középkonzol, minden cső és elektromos csatlakozó, hűtő, meg kell vágni a klímacsövek miatt a homlokfalat is, mert amiben nem volt klíma, csak kikönnyítve van, ill. a zárhíd alati ventillátorházat is bele kell faragni.

Szóval nem kivitelezhetetlen, csak barmi nagy munka és idő valamint pénz ráfordítás.Bár pl. egy komplett bontott klíma emlékeim szerint 60-70e.ft, mindennel.Nagy szériában pedig az olasz piacra készült C14SE motorkódú autókban volt.

Link to comment
Megosztás:

Ennyire nem bonyolult a dolog, de alaposan szét kell hozzá bombázni a verdát.A donorból szinte minden kell, különös tekintettel a klímakompresszort tartó konzollal, a komplett középkonzol, minden cső és elektromos csatlakozó, hűtő, meg kell vágni a klímacsövek miatt a homlokfalat is, mert amiben nem volt klíma, csak kikönnyítve van, ill. a zárhíd alati ventillátorházat is bele kell faragni.

Szóval nem kivitelezhetetlen, csak barmi nagy munka és idő valamint pénz ráfordítás.Bár pl. egy komplett bontott klíma emlékeim szerint 60-70e.ft, mindennel.Nagy szériában pedig az olasz piacra készült C14SE motorkódú autókban volt.

Köszöntem a választ, közben én is rájöttem, hogy hülyeséget beszéltem, ráadásul úgy néz ki, lehet olyan donort is találni klímásat, ami nekem kell (isuzu td).

(Az a gond, hogy már annyi pénz benne van a kocsiban, hogy nem szívesen adnám el, mert rengeteget buknék rajta, ráadásul modernebb dieselből meg elég nehéz kifogni olyat, amire nem kell kezdésként 3-400.000-at rákölteni a motorra, ha nem akar az ember kellemetlen meglepetéseket...)

Link to comment
Megosztás:

Nagy meló lesz 93-as a verda. Homlokfalat és lököst nem akarok cserélni ezért nem a gyári klímaventit fogjuk használni, hanem a legtöbb klímás szaki által használt univerzális Spal ventit és keretet fogjuk beépíteni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.