Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Nem jött be a denaturáltszeszes dolog,a ragasztó erősebbnek bizonyult!Nagyon jó anyagból készülhetett ez a ragacs.Kapartam körömmel is műanyaglappal is+ forró víz,minden volt mint karácsonykor,de pár helyről csak nem akar lejönni.

Mire lehet még használni a denszeszt? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem jött be a denaturáltszeszes dolog,a ragasztó erősebbnek bizonyult!Nagyon jó anyagból készülhetett ez a ragacs.Kapartam körömmel is műanyaglappal is+ forró víz,minden volt mint karácsonykor,de pár helyről csak nem akar lejönni.

Mire lehet még használni a denszeszt? :)

Én nem csodálkozom hogy nem jött, amikor nekem az oldalsó díszléc lett leszedve, minden vegyszer ki lett próbálva, semmi nem hatott rá, de még csak kicsit sem. Csak mechanikusan jön le szerintem. Esetleg nagynyomású kocsimosóval (amiból forróvíz jön mosószerrel) is adhatsz neki. Vagy próbáld egy kicsit szárítani is. Utána meg tovább kaparni. :)

Link to comment
Megosztás:

Én nem csodálkozom hogy nem jött, amikor nekem az oldalsó díszléc lett leszedve, minden vegyszer ki lett próbálva, semmi nem hatott rá, de még csak kicsit sem. Csak mechanikusan jön le szerintem. Esetleg nagynyomású kocsimosóval (amiból forróvíz jön mosószerrel) is adhatsz neki. Vagy próbáld egy kicsit szárítani is. Utána meg tovább kaparni. :)

A díszléc is csak ragasztva van? Kérdés hogy milyen alatta a festés... Azt is le akartam szedni, de azthittem hogy azt valami patentok fogják. :)

Link to comment
Megosztás:

Szóról szóra így csináltam.Először levettem aláfűzött damillal,utána levágtam pengével a vastag ragasztóréteget

és az ottmaradt vékony réteget próbáltam leszedni már mindennel(mostam,hajszárítóval melegítettem,denszesszel tisztítottam,forró víz,kaparás ),de még mindig látszik néhol halványan.

De nem baj majd a mosások során lejön a maradék ragasztó is!

Esetleg megpróbálom még valami hígítóval is óvatosan!.

Link to comment
Megosztás:

Szóról szóra így csináltam.Először levettem aláfűzött damillal,utána levágtam pengével a vastag ragasztóréteget

és az ottmaradt vékony réteget próbáltam leszedni már mindennel(mostam,hajszárítóval melegítettem,denszesszel tisztítottam,forró víz,kaparás ),de még mindig látszik néhol halványan.

De nem baj majd a mosások során lejön a maradék ragasztó is!

Esetleg megpróbálom még valami hígítóval is óvatosan!.

Hali

Sz tem a higitot hagyd ki mert meg mattitja fényt.

Én ujjal dörzsölve szedtem le, meg dena szesz, meg polir paszta.

De ha van hölégfuvód azzal meg cérnakesztyüvel hatásosabb

Link to comment
Megosztás:

Polírpaszta, vagy nagyon finoman Cif folyékony súrolószer, de tényleg csak érzéssel és nem egy pontban erősen dörzsölni, mert akkor karcol!

Lehet elsőre ez hihetetlen vagy hülyeségnek tartod, de nekem nem egy - két olyan makacs dolgot leszedett már a fényezésről, amit soha semmilyen oldószer :)

Nagyon puha ronggyal, vagy kézzel körkörösen, ha mégis karcolna vagy maradna nyom, össze lehet polírozni pasztával..... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Megvettem az üléseket. :D

Darabonként 6,5 kg. :D Plusz vettem konzolt 4 darabot ülésenként 2-2 (0,85kg darabja).

Még nem tudom hogy sikerül bevarázsolni, de a gyári ülés és konzol 13kg+4 kg. Kábé 15 kilót spórolhatok a két ülésen. :D

Ez a fajta, de van rajta még egy felirat, aminek nem tudom örüljek-e. Eredetileg nem akartam. :D

http://www.duen.hu/ad/versenyules/PA100041.JPG

Link to comment
Megosztás:

Ez a fajta, de van rajta még egy felirat, aminek nem tudom örüljek-e. Eredetileg nem akartam. :D

http://www.duen.hu/ad/versenyules/PA100041.JPG

Ha jól sejtem, ez ugyanaz mint ami nekem volt navigátor oldalon 2004-ben (egy budaörsi srác

csinálja, ha közvetlen tőle vennéd, több szín és színösszeállítás is van). Viszont ehhez szerintem

rögtön kérj deréktámaszt is, mert ez nagyon kényelmetlen űlés alapból, deréktámasszal

elviselhető :D A PRO WRC-t is ez a srác csinálja, amilyen Coupe-nak is van, az egy fokkal kényelmesebb :D

Link to comment
Megosztás:

Ha jól sejtem, ez ugyanaz mint ami nekem volt navigátor oldalon 2004-ben (egy budaörsi srác

csinálja, ha közvetlen tőle vennéd, több szín és színösszeállítás is van). Viszont ehhez szerintem

rögtön kérj deréktámaszt is, mert ez nagyon kényelmetlen űlés alapból, deréktámasszal

elviselhető :D A PRO WRC-t is ez a srác csinálja, amilyen Coupe-nak is van, az egy fokkal kényelmesebb :D

Prowrc-s, budaörsről van. Evo1 a típusa állítólag.

Deréktámasszal is próbáltam, de azzal sem volt jobb mint így. Majd ha lesznek hosszútávú tapasztalatok, akkor meglátom. Előbb azonban be kell majd pakolni. Az előbb szétkaptam a gyári konzolra semmi esetre sem megy rá, de ez nem is nagy baj. Viszont így mindenképpen valami lakatos kell hozzá. Ha tud valaki mondani jó helyet ne tartsa vissza.

Mostani üléssel 8-10 centire lehet a fejem a plafontól. Ezt olyan 18-20-ra szeretném növelni. Ekkor még kilátok, csak a kormány lesz magasan. :D Nem lehet azt lejjebb engedni? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.