Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Csak viszonyítási alapul,hány collos felni volt alatta!?

Milyen színű volt a géped?

S mi az áruk a cuccaidnak,ha eladóak?!?

7,5x16-os felnik.

Neptuntürkisz metál :lol: volt, ha a Corsát telubefújatom egyszer, lehet ilyen lesz... :huh:

Az árakat akkor beszéljük meg, ha aktuális lesz a dolog, mert ha valaki holnap jön és kell neki, akkor az övé.

Kivéve, ha tutira mondod, hogy neked is kell mondjuk két héten belül.

Link to comment
Megosztás:

7,5x16-os felnik.

Neptuntürkisz metál :D volt, ha a Corsát telubefújatom egyszer, lehet ilyen lesz... :lol:

Az árakat akkor beszéljük meg, ha aktuális lesz a dolog, mert ha valaki holnap jön és kell neki, akkor az övé.

Kivéve, ha tutira mondod, hogy neked is kell mondjuk két héten belül.

Ok!Ha bejön a "kánaán",visszatérünk rá! :D

De tényleg nem sokat ültetett rajta!Vagy csak csalóka a kép!

Addig nézd már meg légyszi,hogy megvan-e a hátsó hidad is,meg én is megnézem,hogy az enyém milyen! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ok!Ha bejön a "kánaán",visszatérünk rá! :lol:

De tényleg nem sokat ültetett rajta!Vagy csak csalóka a kép!

Addig nézd már meg légyszi,hogy megvan-e a hátsó hidad is,meg én is megnézem,hogy az enyém milyen! :huh:

Passzolni tuti passzol a híd, mert ez is kombié volt. Rajta van a kézifékkötél tartója is, ami a dobfékeseken nincs. Annyi, hogy kellene C20XE Caravanhoz való kézifékkötél bele, mert a többié szerintem nem jó.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem látszik rendesen, de nekem is ék alakban áll a kocsi, nem is kicsit. Az az eleje van szerintem lent. Járdaszegélyt csak ovatosan merem megközeliteni. Már párszor odavertem az alját nyomvályúban és járdaszegélyről lehajtásnál.

33390769.jpg

Link to comment
Megosztás:

Passzolni tuti passzol a híd, mert ez is kombié volt. Rajta van a kézifékkötél tartója is, ami a dobfékeseken nincs. Annyi, hogy kellene C20XE Caravanhoz való kézifékkötél bele, mert a többié szerintem nem jó.

A következő kérdés nem (csak) Demónak szól:

Gondolom ezt le kell papírozni? Műszakin belekötnek? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Node miért kötekednének? Gyártották dobbal is, meg tárcsával is. A forgalmiba meg mutassa meg nekem bárki, hogy ez hol van feltüntetve? Ha kérdezik, akkor így vettem, és kész.

Caravanba csak a c20xe és az x20xev tárcsafáékes,de ettöl függetlenül szerintem senkinek se fog feltünni.....

Demó mid van még a caravanból????????? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem látszik rendesen, de nekem is ék alakban áll a kocsi, nem is kicsit. Az az eleje van szerintem lent. Járdaszegélyt csak ovatosan merem megközeliteni. Már párszor odavertem az alját nyomvályúban és járdaszegélyről lehajtásnál.

http://img0.tar.hu/tivadar68/size2/33390769.jpg

Szerintem minden caravan gyárilag ék alaku :lol: :) .Az már más kérdés hogy jobb lenne ha nem az lenne :huh:

Link to comment
Megosztás:

A következő kérdés nem (csak) Demónak szól:

Gondolom ezt le kell papírozni? Műszakin belekötnek? :huh:

Ha csak a tárcsa fék miatt akarsz hídat cserélni,akkor elég csak agyat cserélned,meg kézifék kötelet :lol: .Dininek biztos van hátsó komplett fékrendszere és az is jó neked.

Link to comment
Megosztás:

Ha csak a tárcsa fék miatt akarsz hídat cserélni,akkor elég csak agyat cserélned,meg kézifék kötelet :) .Dininek biztos van hátsó komplett fékrendszere és az is jó neked.

Köszi a tippet! :)

Mindig belelkesedek, ha ilyesmit látok :lol: , aztán kb. ezen a szinten meg is állok :huh:

Link to comment
Megosztás:

Azért a tárcsa csak-csak jobban fog? :huh:

Szintszabályozód gondolom a kékben van.

Én annyira nagy különbséget nem érzek a két autó között.Talán a kék hamarabb melegszik el.

Igen a kékben van,és nagyon meglepödtem mikor kipróbáltam és müködött :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.