Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Szeretnék egy morcosított motorháztetőt csináltatni a közeljövőben. Morcosításnál mire kell figyelni?

menj fel carstyling.hu-ra keress rá a gsi tipusra...nagy részük le van morcosítva és látni fogod, hogy mire kell figyelned pl. a széleknél, vagy milyen ívű, milyen alakú morcosítást szeretnél, mennyire fogja kitakarni a lámpákat/indexeket és az tetszik e neked

Link to comment
Megosztás:

menj fel carstyling.hu-ra keress rá a gsi tipusra...nagy részük le van morcosítva és látni fogod, hogy mire kell figyelned pl. a széleknél, vagy milyen ívű, milyen alakú morcosítást szeretnél, mennyire fogja kitakarni a lámpákat/indexeket és az tetszik e neked

Ezen már túlvagyok. Megnéztem majdnem az összes GSI-t ami a carstylingon van, ( én is regelve vagyok BIGfoot névvel ha valakit esetleg érdekell ;) ) csak azthittem hogy vannak olyan dolgok amire figyelni kell morcosítás gyártásánál. Nah, akkor amit lesz elég pénzem veszek egy mocitetőt és elviszem a kasztnishoz... Kíváncsi leszek, hogy elküld-e a francba vagy megcsinálja nekem. Azmeg majd kiderül. :(

Link to comment
Megosztás:

Ezen már túlvagyok. Megnéztem majdnem az összes GSI-t ami a carstylingon van, ( én is regelve vagyok BIGfoot névvel ha valakit esetleg érdekell ;) ) csak azthittem hogy vannak olyan dolgok amire figyelni kell morcosítás gyártásánál. Nah, akkor amit lesz elég pénzem veszek egy mocitetőt és elviszem a kasztnishoz... Kíváncsi leszek, hogy elküld-e a francba vagy megcsinálja nekem. Azmeg majd kiderül. :(

Másik motorháztető nem a legjobb ötlet tán.

Mihez viszonyít majd a lakatos ? :)

Link to comment
Megosztás:

Hát a mostani motorháztetőn nem akarom hogy kisérletezzen, meg kell egy olyan mocitető amivel esetleg majd műszakira vihetem a vasat. Morcosítással sztem picsán is rúgnának. Szal veszek egy másik mocitetőt és a mostanit meg addig félrerakom. Így amikor kell át tudom cserélni őket és nem lesz belőle gondom a későbbiekben. Nameg ha elcseszi a mocitetőt esetleg a karosszériás, akkor nem lesz semmi gond mert visszapattintom az eredetit azt kézcsók. Sztem így egyszerűbb mint a mostanit átalakíttatni, utánna meg lefizetni mindenkit. :(

Link to comment
Megosztás:

Hát a mostani motorháztetőn nem akarom hogy kisérletezzen, meg kell egy olyan mocitető amivel esetleg majd műszakira vihetem a vasat. Morcosítással sztem picsán is rúgnának. Szal veszek egy másik mocitetőt és a mostanit meg addig félrerakom. Így amikor kell át tudom cserélni őket és nem lesz belőle gondom a későbbiekben. Nameg ha elcseszi a mocitetőt esetleg a karosszériás, akkor nem lesz semmi gond mert visszapattintom az eredetit azt kézcsók. Sztem így egyszerűbb mint a mostanit átalakíttatni, utánna meg lefizetni mindenkit. :(

Egyből vehetnél egy másik kocsit.

Hátha fóliázni akarod az üvegket, hátsó ajtóra spojlit rakatni, stb. ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyből vehetnél egy másik kocsit.

Hátha fóliázni akarod az üvegket, hátsó ajtóra spojlit rakatni, stb. :(

Gondolkoztam már rajta, de ahhoz mégegy garázst kéne építeni. Ezzel is pont eleget 'optam ahhoz hogy ne menjek bele mégegy ilyenbe, szal marad csak ez. ;)

Link to comment
Megosztás:

Piista. Mit szolnál egy ilyen tuninghoz?

Szerintetek mit dobna ez a dízelem kanyarstabilitásán? ;) :) :(

Először azt hittem rosszul látok. De szerintem a gazdinak még tetszik is. :(

lol. Szerintem a poén csak az hogy egy full gyári autóra rakta fel ezt a szárnyat. Talán egy módosított autónak még jól is állna.

Egyébként, szerintem sokat nézi a Forma 1-et és Schumachernek képzeli magát. ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem se áll egyik autónak se jól....Kijár a szigetre egy új subaru és ilyen vas MOMO szárny van rajta ;) :) :( ;)

Na hát pl egy Subaru Impreza-hoz én hozzá nem nyúlnék. Az úgy szép ahogy a gyárból kijött. Vagy ha valami "alap" modellem lenne, megvenném a GYÁRI kiegészítőket hozzá. De hogy valami csicsa lökössel meg gagyi szárnyal feldíszítsem az számomra elképzelhetetlen.

Egyébként ezt a vonalat szeretném követni a saját verdámnál is. Nevezetesen GSI cuccokat fogok ráaggatni, ha minden jól megy és találok alkatrészeket. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.