Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Gepárdnak úgyis javítani kell ott hátul a sárvédőt,tehát a helyzett adott!

De szerintem ő másik gépet fog venni a család miatt./Vectra B vagy Omi B szerintem/

Amúgy,amit Demó linkelt nekem tetszik,mert igényes tuning,semmi giccsparádé!

Milyen moci van benne?Ugye nem C14NZ? :(

Link to comment
Megosztás:

Gepárdnak úgyis javítani kell ott hátul a sárvédőt,tehát a helyzett adott!

De szerintem ő másik gépet fog venni a család miatt./Vectra B vagy Omi B szerintem/

A sedan bőven elég egy családnak. Habár tény hogy egy B Omi az egy nagy hajó és van benne hely, meghát ugye adott egy mv6 moci is :P Habár manapság nem kifizetődő olyat venni az adó miatt. 155kw nem olyan kevés píííz. :(

Amúgy a B veci is tetszik :cry:

Link to comment
Megosztás:

A sedan bőven elég egy családnak. Habár tény hogy egy B Omi az egy nagy hajó és van benne hely, meghát ugye adott egy mv6 moci is :cry: Habár manapság nem kifizetődő olyat venni az adó miatt. 155kw nem olyan kevés píííz. :(

Amúgy a B veci is tetszik :D

Losi is húzta a száját a B veciben először,most meg ki sem lehet belőle robbantani! ;) De tudom,hogy valami mókolni valót úgyis vesz magának megint! :P

Link to comment
Megosztás:

Losi is húzta a száját a B veciben először,most meg ki sem lehet belőle robbantani! :P De tudom,hogy valami mókolni valót úgyis vesz magának megint! :(

2 éven belül szerintem beruházok egy nyitott feelingre. De csakis F astra lehet nálam. A G nem tetszik annyira, a H meg még kicsit "magas" nekem. :cry:

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen Mor16V a jó képeket, meg a linket... valóban sok érdekes dolgot láttam! Neked is köszönöm Sörös Sanyi a hasznos tippet a küszöbbel kapcsolatba!! De azért egyetértettek velem, hogy nem sok mászkál ilyen autó az utakon! Talán mégegy okkal több hogy belevágjak :(

Link to comment
Megosztás:

Losi is húzta a száját a B veciben először,most meg ki sem lehet belőle robbantani! :cry: De tudom,hogy valami mókolni valót úgyis vesz magának megint! :P

Hát azért egy i30-ba nagyduzzogva átülnék! :D

De hogy ne legyek off, ez a Sedan hátsó lámpa kialakítás tök tuti sztem. :(

Link to comment
Megosztás:

Fényezés elött sokat gondolkodtam hogy mi legyen az elejével....A morcosítás körülményes,nem tudod rendesen kinyitni, össze karcolja a hütő maszkot és 3-4 év alatt elrohad + rengeteg gitt kell rá....

Nekem se annyira tetszik ez a maszk,de szerintem ez az egyetlen nem mókolós megoldás és ha változatosság kell akkor vissza rakod a gyárit :P .

Majd megnézek egy-két morcosított példányt.

Nekem vagy marad ilyen, vagy morcosítás lesz. Szemöldökös maszkot nem rakok fel.

Nyilatkozhatnának olyanok, akiknek morcosított gépháztetőjük van (volt). Pl: Anti :(

Link to comment
Megosztás:

Majd megnézek egy-két morcosított példányt.

Nekem vagy marad ilyen, vagy morcosítás lesz. Szemöldökös maszkot nem rakok fel.

Nyilatkozhatnának olyanok, akiknek morcosított gépháztetőjük van (volt). Pl: Anti :(

Mit szeretnél tudni róla????

Kb 20e ft-ért csinálták,az elözö ami fent volt neki össze karcolta a lámpát,meg a hütő maszkot.A belső feléről meg ledörzsöli a festéket :P .Mivel Anti egy állat :P :cry: :D ezért nem kellett a kinyitáshoz meghúzni a kart a géptető alatt.Így neki könnyen nyilt.Mor se tudja egyedül kinyitni,2 ember kell hozzá.(lehet menne egyedül is de úgy körülményesebb ;) )

Link to comment
Megosztás:

Mit szeretnél tudni róla????

Kb 20e ft-ért csinálták,az elözö ami fent volt neki össze karcolta a lámpát,meg a hütő maszkot.A belső feléről meg ledörzsöli a festéket ;) .Mivel Anti egy állat :( :P :cry: ezért nem kellett a kinyitáshoz meghúzni a kart a géptető alatt.Így neki könnyen nyilt.Mor se tudja egyedül kinyitni,2 ember kell hozzá.(lehet menne egyedül is de úgy körülményesebb :D )

Hát, ez tényleg elég gáz :P

Link to comment
Megosztás:

Morét csak azért nem lehet egyedül nyitni, mert nincs rendesen beállítva a rugó, ami fellöki a géptetöt. Azelött is ki lehetett nyitni egyedül, csak hosszú ujjak kellettek hozzá.

Ami viszont tény, hogy összekarcolja a lámpákat és a maszkot.

Ez viszont nem látszik, ha csukva van, épp ezért engem se érdekelne.

Inkább karcolja össze a lámpákat, meg a maszkot, de cserébe nézzen ki jól, mint hogy felrakjak egy morcis hütörácsot. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.