Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

sziasztok.

volna kettő kérdésem.

1: le szeretném falazni a hátsó ajtót és azt szeretném tudni, hogy mik szükségesek hozzá pl. hogyan nyissam ki, milyen anyag szükséges a "fal"-hoz, stb, stb, stb

2: szeretném eltüntetni a tankbeöntő nyílást. (ehhez is mik szükségesek)

köszi

Link to comment
Megosztás:

Áramot bármilyen áramkörben lehet mérni, ha megszakítod, és sorba kötöd a műszert :wacko:

na jo de én ugy értettem amit irtak, hogy fogyi nélkül akarta mérni.

az áramkörhöz az is kell ha jol emlékszem táp madzag fogyasztó:unsure:

és igen sorba kell bekötni, nem párhuzasmosan ezt viszont elkavartam sorry

Link to comment
Megosztás:

Kaptam egy ilyen emailt:

Ha valakit érdekel a dolog, intézze!

"Szia!

Lajtner Zsolt vagyok, Budapestről a StreetVox Kfttől.

Cégünk autóhifi-t és optikai tuning felszereléseket importál.

Most találtam meg a klubbotokat a neten.

Szerintem érdekelhetné a tagokat a termékeink egy része.

Amit most ajánlani szeretnék az két dolog, az egyik az úgy nevezett "Plazma számlap"

a másik, pedig a króm keret a műszeregység köré.

A mellékletben csatoltam 2 képet is kifejezetten az Astra F GSI szamlapjáról működés

közben, beszerleve sajnos nincs fotóm, de egy Civic számlap képét is megtaláljátok

amit beszerelve fotóztam. Nagyjából ezt mutatja az Astra is beszerelve.

A képeket telefonnal csináltam, ha szeretéd, csinálok jobbakat is kamerával.

Mi közvetlenül a gyártótól vásárlunk, ezért kedvező árakat tudunk adni.

A számlap egy nyomtatott áramkör, jár hozzá egy kezelő, amivel a színárnyalatot és a

fényerőt lehet szabályozni, 12V-t kell neki adni és működik is.

A krómkeretet pattintva lehet rögzíteni a műszerfalba, ragasztani nem kell.

Az alap áraink:

Plazma számlap 15000ft/készlet

Króm keret 10000ft/készlet

Természetesen nagyobb darabszám esetén tudunk kedvezményt adni az árakból, ez

megbeszélés tárgyát képezi.

A Hondásoknál ez úgy működik, hogy egy ember leszervezi és összegyűjti a

rendeléseket és amikor összejön egy nagyobb rendeléás leadja nekem.

A kedvezményt neki adom, hogy Ő mit csinál vele, az az Ő dolga szerintem megtartja

magának a különbséget:)

Ha az ajánlatom megnyerte a tetszésedet keress nyugodtan emailen vagy telefonon.

Üdv

Zsolt

20-9-452-493"

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...
Egy távoli ismi szeretné a C16NZ-t átalakítani C16SE-re.A kérdés pedig, hogy mennyiben egyezik a 2 motor?Löket/furat/kompresszióviszony?

Ill. mi az, amit át kell tenni egyikről a másikra?

Esetleg +érzékelők?

Én ugyanezen gondolkodom C14-re :lol: Úgy tudom, hogy a blokk tökugyanaz, csak a vezérlést kell cserélni (ECU, szelepelés, injektor -na, meg az első féktárcsa -legalábbis 1.4-nél). A kompresszió nagyobb az SE-ben még a motorszáma alapján (http://www.topbuzz.co.uk/info/engine_codes/engine_codes.htm), de gondolom ez már úgy is adódik az új vezérlésnél.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kéne egy kis tanács (főleg olyantól aki tapasztalatból beszél) az ügyben hogy milyen márkájú ültetőrugót lenne érdemes vennem! Fateromnak van gy off yarisa, abba vettünk enzo-t és igen kaki lett tőle, ültetni ültette de nagyon imbolygós lett (jobban mint a gyári rugókkal). Nekem F caravanom van diesel. Ja és persze az ár sem mindegy! Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kéne egy kis tanács (főleg olyantól aki tapasztalatból beszél) az ügyben hogy milyen márkájú ültetőrugót lenne érdemes vennem! Fateromnak van gy off yarisa, abba vettünk enzo-t és igen kaki lett tőle, ültetni ültette de nagyon imbolygós lett (jobban mint a gyári rugókkal). Nekem F caravanom van diesel. Ja és persze az ár sem mindegy! Előre is köszi!

Ültetésnél nem elég rugókat cserézni, célszerű gátlókat is.Nem extrém, max. 40mm-nél még bőven jó a normál, de lehetőleg gázos gátló, pl. SACHS.

Ennek cseréje nélkül az elhasználódott gátlóval bizony imbolyogni fog a gép.Amúgy saját tapasztalat.

Komplett hengerfej, szívósor, befecskendezés, AC, kábelköteg, ECU... :lol:

Semmi plusz extra?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.