Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Neki is nagyon bejött ez a rövidítős téma annó :rolleyes:

Hát az 1-2-3 nem lett érezhetően rövidebb, de a 4-5 burtál lett. Városban (és autópályán is:)) sokkal jobban használható volt a gép.

Mondjuk azért az 1-2-3 is rövidült, de csak olyan 10%-kal kb. Az 1 talán még annyival sem.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk azért az 1-2-3 is rövidült, de csak olyan 10%-kal kb. Az 1 talán még annyival sem.

És ez így van jól :rolleyes:

Képzeld ha 30%-ot rövidülnének az alsó fokozatok... 100nál már 4-et kellene kapcsolni. <_<

Szal meg kell tartani az optimális keretek között a dolgot. ;)

Nekem is volt a versenygépben 4.29 a 4.18 helyett, de valahogy nem éreztem optimálisnak

a fokozatokat vele, így maradt a 4.18 :D

Link to comment
Megosztás:

Olajhőmérsékletet akarok mérni. <_<

Vízhőmérsékletmérő szenzorral meg lehet valósítani? Ha jól rémlik hallottam már olyat, hogy az olajleeresztő csavar helyére kell bepakolni.

Öteletek, vélemények?

Hát nem egy izgalamas dolog az olajhő. Bemelegedés után annyi, mint a víz, ha meg hajtod, vagy dugóban állsz, akkor egy 10-sel több.

Turbónál kicsit izgalamasabb a helyzet, ott akár 107re is felmehet, aholis nyit az olajhűtő. Szóval szerintem tök felesleges, ennyi erővel beépíthetsz egy kinyomtatott számlapot is, 90 C-ra ragasztott mutatóval. :rolleyes: (na jó azért néha jó ha van)

A hengerfejeden nincs egyébként olajcsatorna furat? Kis imbuszos kúpos csavvarral van lezárva. Nekem a 16V-n kettő is volt. Ha gondolod órám van hozzá (odaadom ajándékba), csak jeladót kell szerezned. Meg az Antinak is van jó áron ilyen cucca (teljesen új, asszem olyan 10 körül, a bolti FK meg 16).

Link to comment
Megosztás:

Hát nem egy izgalamas dolog az olajhő. Bemelegedés után annyi, mint a víz, ha meg hajtod, vagy dugóban állsz, akkor egy 10-sel több.

Turbónál kicsit izgalamasabb a helyzet, ott akár 107re is felmehet, aholis nyit az olajhűtő. Szóval szerintem tök felesleges, ennyi erővel beépíthetsz egy kinyomtatott számlapot is, 90 C-ra ragasztott mutatóval. :rolleyes: (na jó azért néha jó ha van)

A hengerfejeden nincs egyébként olajcsatorna furat? Kis imbuszos kúpos csavvarral van lezárva. Nekem a 16V-n kettő is volt. Ha gondolod órám van hozzá (odaadom ajándékba), csak jeladót kell szerezned. Meg az Antinak is van jó áron ilyen cucca (teljesen új, asszem olyan 10 körül, a bolti FK meg 16).

Lehet hogy miután meglesz nem lesz nagyon izgalmas, de most kíváncsi vagyok. Főleg arra, hogy tartós terhelés közben mennyire megy fel.

Imbuszos csavarra még nem figyeltem fel, de nem elképzelhetetlen hogy van, majd megvizslatom. Felajánlást köszi, de ha jól sejtem Gabi féle bc-be is be lehet kötni, így szerintem annál maradok.

Link to comment
Megosztás:

Vagy ha gondolod, akkor 4.500-ért tok adni neked mérőórát, minden hozzátartozó kütyüvel...több verzióban... :rolleyes:

A minden hozzá tartozó kütyüben a szenzor is benne van? Gondolom igen és akkor a helye is megvan ahová be kell tekerni?! Mivel egy vízhőmérséklet szenzor is 3000, lehet hogy ez érdekelne. Még megvárom Gabi mit mond rá. <_<

Link to comment
Megosztás:

Olajhőmérsékletet akarok mérni. :rolleyes:

Vízhőmérsékletmérő szenzorral meg lehet valósítani? Ha jól rémlik hallottam már olyat, hogy az olajleeresztő csavar helyére kell bepakolni.

Öteletek, vélemények?

Amennyire én tudom, kell hozzá egy ilyen cucc:

olajnyomas_es_olajhofokmero_gomba_adapter.jpg

Ezt az olajszűrő elé kell felcsavarni (mármint előbb ezt, és erre rá az olajszűrőt), ennek az oldalán pedig van négy csavarral lezárható furat, amihez 4db műszert lehet csatlakoztatni, olajnyomás és olajhőfokmérőt egyaránt. Ilyen adaptert amúgy legutóbb az üllői úti Homasitában láttam, ha jól rémlik olyan 5-6e FT körül, de ehhez még kell ugye a jeladó + a műszer is.

Link to comment
Megosztás:

No megnéztem. A hengerfejben két lyuk van a tűzfal felőli hosszabik oldalán a két szélén, de nem látok be az aljáig, mert olyan hosszú a furat. Nem hinném, hogy abban még csavar van. Amúgy fogalmam sincs miaz.

Ez az olajszűrő alá felfogatható dolog tetszik, de ez mennyire minőségi és mennyire univerzális? Ahogy néztem egyik oldalról a nívópálca csöve igencsak közel van, nem tudom befér-e oda.

Anti, vevő lennék egy szettre, miből lehet választani?

Link to comment
Megosztás:

Van vagy 7-8 dobozzal otthon... :)

Van ilyen, ez 7 féle színben változtatható...Tomnak ilyen a turbónyomás órája most...

FKKS725.jpg

Van ilyen...bár ennél szerintem fehérebb a hátlapmegvilágítás...

FKKS81-1.jpg

Ez meg ami az enyimben is volt:

ha kikapcs, akkor full fekete...szép, de nappal nem annyira látni mint a többit...

FKKS561-1.jpg

Remélem így hírtelen elég ez a választék... :omg: B) :)

Link to comment
Megosztás:

Sajna már csak olajhőfok visszajelzőm maradt... B)

Öreg hiba! :) Mind 4500pénz? vagy hogyé is van?

És nálunk a hőfokot(mármint az érzékelőjét) be lehet tekerni valahova azzal amit adsz hozzá, vagy kő még valami ezen művelet kivitelezéséhez? :)

Link to comment
Megosztás:

Öreg hiba! :) Mind 4500pénz? vagy hogyé is van?

És nálunk a hőfokot(mármint az érzékelőjét) be lehet tekerni valahova azzal amit adsz hozzá, vagy kő még valami ezen művelet kivitelezéséhez? :)

Jah!Jó volna,ha valaki beszabadulna végre Anti garázsába egy fényképezőgéppel végre! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.