Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Bááz, War! Ez sirály! Utóbbi napokban jópárszor elgondolkodtam,hogy sovány az az egy kis pöcs izzó bevilágítani a csomiteret. Pláne ha van is benne cucc..

Gondoltam vmi extra lámpa beszerelésére.. de hogy ez milyen pofonegyszerű!! Tuning, + célszerüség!! Sirály! Thx 5let! (igaz, elöl anyós lábtérben nekem is van.. a párja sajna eltört) de /me kék mániás .) :)

Chyga volt aki eladta nekem a cuccost!Bár az 5let meg Gepárdé volt, akinek a csonitartójában már régóta ott figyel a kék neoncső! :D

Link to comment
Megosztás:

Kösz Coupe, pont ezt akartam kérdezni, hogy ez a szemöldökkel egybegyártott hűtőrács (legalábbis úgy néz ki) létezik-e a régebbi fajta ('94 előtti) Astrák stílusában is (rácsos). Mostmár látom, hogy van :)

Hol lehet kapni ilyet és mennyiért?

Link to comment
Megosztás:

Kösz Coupe, pont ezt akartam kérdezni, hogy ez a szemöldökkel egybegyártott hűtőrács (legalábbis úgy néz ki) létezik-e a régebbi fajta ('94 előtti) Astrák stílusában is (rácsos). Mostmár látom, hogy van :D

Hol lehet kapni ilyet és mennyiért?

Asszem a Rieger is efféle! :)

Link to comment
Megosztás:

Kösz Coupe, pont ezt akartam kérdezni, hogy ez a szemöldökkel egybegyártott hűtőrács (legalábbis úgy néz ki) létezik-e a régebbi fajta ('94 előtti) Astrák stílusában is (rácsos). Mostmár látom, hogy van :)

Hol lehet kapni ilyet és mennyiért?

Ez reiger hűtőrács és aszem az rs-tuningnál lehet kapni 25000ft-be kerül.Az ebayen is lehet próbálkozni de ott is álltalában ennyibe kerül.

Nejem először azt kérdezte, hogy ez mibe kerülne! :D

Hááát...igen... de mondjuk a lakás fontosabb... Egy ilyen műtét annyi lenne, mint amennyit most érne a kocsi... szerintem...főként a szín miatt!

Azért nem teljesen annyiba kerülne.Az meg hogy milyen a színe szerintem annyira nem változtat az áron.

Link to comment
Megosztás:

Azért nem teljesen annyiba kerülne.Az meg hogy milyen a színe szerintem annyira nem változtat az áron.

Sztem annyiban változtat, hogy az ilyen egyedi színt, mint mackosajt autóján van valószínűleg neked kéne ráfújnod, nem hiszem, hogy a szívárvány összes színében gyártják. Azt meg már tudjuk, mennyire nem könnyű beszerezni azt a festéket, pláne ehhez műanyagfesték kellene, a Standox nem tudom, meddig maradna rajta... :)

Sztem az én strandkorlátkék (na jó, Miami Blue) színemhez se gyártják, de majd utánanézek. Mondjuk a lököst így is, úgy is újra kéne fújatnom, hogy nyerhessek majd Szemesen ... :D ;)

Sztem a lököshöz hozzá se nyúlnék, ezen a gépen se sokkal másabb a lökös, mint a gyári.

Akkor már tennék bele ködlámpát is ... ;)

Link to comment
Megosztás:

Sztem annyiban változtat, hogy az ilyen egyedi színt, mint mackosajt autóján van valószínűleg neked kéne ráfújnod, nem hiszem, hogy a szívárvány összes színében gyártják. Azt meg már tudjuk, mennyire nem könnyű beszerezni azt a festéket, pláne ehhez műanyagfesték kellene, a Standox nem tudom, meddig maradna rajta... :)

Sztem az én strandkorlátkék (na jó, Miami Blue) színemhez se gyártják, de majd utánanézek. Mondjuk a lököst így is, úgy is újra kéne fújatnom, hogy nyerhessek majd Szemesen ... :D ;)

Sztem a lököshöz hozzá se nyúlnék, ezen a gépen se sokkal másabb a lökös, mint a gyári.

Akkor már tennék bele ködlámpát is ... ;)

25000+ fényezés.Alap színe fekete(műanyag színű).Sajnos még fényezni kell.

Link to comment
Megosztás:

Azért nem teljesen annyiba kerülne.Az meg hogy milyen a színe szerintem annyira nem változtat az áron.

Azért nem elhanyagolható, hogy literje a festéknek 20e vagy 140e.... :D

Sztem annyiban változtat, hogy az ilyen egyedi színt, mint mackosajt autóján van valószínűleg neked kéne ráfújnod, nem hiszem, hogy a szívárvány összes színében gyártják. Azt meg már tudjuk, mennyire nem könnyű beszerezni azt a festéket, pláne ehhez műanyagfesték kellene, a Standox nem tudom, meddig maradna rajta... :)

A festéket alapból nehéz beszerezni, mert senki nem tartja hazánkban raktáron... amit meg is értek, viszont előzőleg is ugyanazzal a festékkel volt festve a lökösöm, amivel most is lesz, csak ugye az aládolgozás nem mindegy. Remélem szépen egyben lesz ismét a gép. Na de kezd off lenni.

ezért...

AB4V0004_400.jpg

1_1.jpg

1_2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

sajna atommanonak mar megint nem hoztak meg a gatloimat :D igy most felhivtam a karaszyt, hogy van-e nekik... hatso van, de azt meg onmagaba baxhatom, szal megint varhatok az elsokre, na mind1.

az lenne a kerdes, hogy a rugo 40mm-t ultet, hogy ehhez passzol-e az 50mm roviditett szaras gatlo :S vagy inkabb a sima. antival a roviditettet rendeltuk, de most valaki aszonta nekem, hogy nem biztos hogy jo az 50el roviditett :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.