Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

A pécsi szerelőm egy kis gyengédséggel tudta pillanat alatt levarázsolni...

Akkorát ráb@szott két tenyérrel a kormányra, hogy egy medve beájult volna

tőle, és akkor a kormány már a kezében is volt. :D

:blink: :) :) Én magam szedtem le,bár én is cibáltam míg lejött,de a csavart fennthagytam,nehogy pofánvágjam vele magam! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ettől függetlenül a beférés ebben az esetben, ahogy Tomi is mondta, leginkább az ET-n fog állni, vagy bukni.

de az meg nem függvénye az ültetésnek, mivel az ET az csak jobbra, balra tol :blink: a váltóméretü cucc, az ugyanolyan magas, mint az eredeti. pont azért váltóméret :)

Link to comment
Megosztás:

de az meg nem függvénye az ültetésnek, mivel az ET az csak jobbra, balra tol :) a váltóméretü cucc, az ugyanolyan magas, mint az eredeti. pont azért váltóméret :)

Így van, F Astrára a váltóméret 16"-ban 195/45R16 lenne, G Astrára 195/55R16.

Az ET dönti el a dolgot, sztem 38-40 körüli ET-vel beférhet a 16" (ha tévedtem, majd kijavítanak), kérdés, hogy van-e értelme, pl. pesti utakra lehet, hogy nem a legjobb ötlet... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Így van, F Astrára a váltóméret 16"-ban 195/45R16 lenne, G Astrára 195/55R16.

Az ET dönti el a dolgot, sztem 38-40 körüli ET-vel beférhet a 16" (ha tévedtem, majd kijavítanak), kérdés, hogy van-e értelme, pl. pesti utakra lehet, hogy nem a legjobb ötlet... :blink:

ja.

bazs aszonta, hogy 16''ban már nagyon jó felnit kell venni, különben ropira törik.

Link to comment
Megosztás:

Kérdés : mennyire lehet meg emelni egy astra-t ? minimum magasság pl hátul kombi hátsó erösitett rugó hátulra vagy lehet magasabb? söt inkább magasabb :blink: 93' coupe GT 1.8i érdekell hol mivel mennyiért stb stb köszi a válaszokat Bp-i utakra tervezve :)

Link to comment
Megosztás:

Kérdés : mennyire lehet meg emelni egy astra-t ? minimum magasság pl hátul kombi hátsó erösitett rugó hátulra vagy lehet magasabb? söt inkább magasabb :) 93' coupe GT 1.8i érdekell hol mivel mennyiért stb stb köszi a válaszokat Bp-i utakra tervezve :)

Emelni? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Szóval azért akarom megemelni mert jelenleg megvan ültetve a verda s erre a szép Bp-i utakra inkább magasabb hasmagaságú verda illene :blink: a keménységét meghagynám mert ha föl lenne puhitva akkor a kanyarstabilitása jelentösen megváltozna igy "reményeim" szerint max 10-15%-ban lesz rosszabb.Emelni meg kb a gyáritól max 5-6cm-t szeretnék ,ha hasonlitanám a vw golf cantry(?),ott gyárilag megvan magasitva :)

meg a tramimat is megemeltem futómű tuning után :) tetszik nekem meg ott lesz a 15" felni is mellé :lol:.

Hát ezért szeretném :D rem érthetö voltam :o vagy nem B)

Ha jól tudom a erösitett kombi rugó 2cm-t emel hátul ez lenne a minimum B)

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Szóval azért akarom megemelni mert jelenleg megvan ültetve a verda s erre a szép Bp-i utakra inkább magasabb hasmagaságú verda illene :blink: a keménységét meghagynám mert ha föl lenne puhitva akkor a kanyarstabilitása jelentösen megváltozna igy "reményeim" szerint max 10-15%-ban lesz rosszabb.Emelni meg kb a gyáritól max 5-6cm-t szeretnék ,ha hasonlitanám a vw golf cantry(?),ott gyárilag megvan magasitva :)

meg a tramimat is megemeltem futómű tuning után :) tetszik nekem meg ott lesz a 15" felni is mellé :lol:.

Hát ezért szeretném :D rem érthetö voltam :o vagy nem B)

Ha jól tudom a erösitett kombi rugó 2cm-t emel hátul ez lenne a minimum B)

Akkor viszont így lehet, hogy egy normál standard futómű, felkeményített gátlókkal lenne a megoldás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.