Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Igen, + még egy ugye amit nem küldtek el... ;)

Az már így majdnem 100e.... :lol: :lol: :lol: :D

nem csak a lampaval de akarmi massal is be lehettett volna, és meg mindig be lehet fürödni

ez van ..

egyébként ez a téma meg nincs lefutva részemröl!!

most miert akarsz mindenkit eltantoritani attol hogy ebay-en is vasarolhat ?!?!?!

neked is elég sokat segitettem ?! "és tovabbra is teszem ha épp ugy alakul"

és mas egy rossz szot sem szolt

sorry ha én nem a te céged reklámozom

max az is egy alternativ megoldas mas bolt , és az ebay mellett

és tovabbra is adok olyan jellegü tanacsot merre olcsobb! és hol érdemes vasarolni..

ha ezt valaki megkérdezi

Link to comment
Megosztás:

Hali

Érdekelne hogy a toronymerevitö azon kivül hogy jol mutat a motortérben van valamilyen hatással az autó

kanyarban elöfordulo billennésére?

Gondolom valami ilyesmi szerepet szánnak ennek a vasdarabnak.

Vagy csak optikailag nyujt egy kis vadságot

Ültetett futóműnél a tornyok csavarodását, "bemozdulását" hivatott megtámasztani, ezzel is növelve a futómű stabilitását elöl.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy én annó én próbáltam egyet....kölcsönkaptam kipróbáltam nem ért semmit, és ugyanígy volt vele a cumó tulaja is, azért kaptam kölcsön...bár jelezném, hogy ez lassan 2 éve volt, és azóta is nálam van... :lol: :lol:

Jéééééééééééééééééééé. Az az enyim. :lol: ;) :D

Egyébként egy próbát megér a berakása, 1,4-nél kicsit változtat a karakterisztikán. Hátha valakinek épp úgy tetszik.

Szívesen kölcsönadom másnak is.

Link to comment
Megosztás:

Császtok.

Nem tudja netán valamelyikőtök, hogy hol lehetne valami ilyesféle toldalékot venni?

http://kep.tar.hu/buazs/50189050/18315782#2

http://kep.tar.hu/buazs/50189050/18315781#2

Ami az elején van abban took segíteni, kb. 25.000 Ft és az apotuning.hu.

Én nem rég voltam ott és és haveromnak csinált hátsó nagy lököst a corsára és elég korrekt lett.

Link to comment
Megosztás:

Ami az elején van abban took segíteni, kb. 25.000 Ft és az apotuning.hu.

Én nem rég voltam ott és és haveromnak csinált hátsó nagy lököst a corsára és elég korrekt lett.

Hali

Azért ez elég drága dolog én azt hittem hogy nem kérik el ennyire.

Egyébként csak az a kis toldat ennyi vagy kompletten összereakva és csak fel kell pásszintani a kocsira a lököst.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem ez a toldozgatás sosem jött be.

Itt mifelénk is van 1-2 astra ami áll 28 összetevőből már ami utólag rákerült,és halál fos az egész.

Van viszont kislökösös gsi(mint az enyém),15ös alufelni,iszonyatosan leültetve (-75-60mm), egy dtm-es pufó és jocakát.Nagyon baró!

Lehet kis átalakítással igényesen tuningolni,és lehet minden szir-szart ráaggatni ami szerintem sosem lesz olyan.Legalábbis az én szememben.

Ha már toldatról van szó akkor ez igen:(Irmscher)

michi7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Bocsi ha valakit megbántottam!

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem ez a toldozgatás sosem jött be.

Itt mifelénk is van 1-2 astra ami áll 28 összetevőből már ami utólag rákerült,és halál fos az egész.

Van viszont kislökösös gsi(mint az enyém),15ös alufelni,iszonyatosan leültetve (-75-60mm), egy dtm-es pufó és jocakát.Nagyon baró!

Lehet kis átalakítással igényesen tuningolni,és lehet minden szir-szart ráaggatni ami szerintem sosem lesz olyan.Legalábbis az én szememben.

Ha már toldatról van szó akkor ez igen:(Irmscher)

http://kepfeltoltes.hu/thumb/051219/michi7...ltoltes.hu_.jpg

Bocsi ha valakit megbántottam!

állat.

de ezzel menni is tudsz? nálunk a benzinkútig nem jutnék el vele, hogy le ne törjön minden. : :blink: :) :)

Link to comment
Megosztás:

állat.

de ezzel menni is tudsz? nálunk a benzinkútig nem jutnék el vele, hogy le ne törjön minden. : :blink: :lol: :)

Azt aláírom hogy a magyar utakon ez nem lenne hosszú életű,de az a halálom amikor minden van rajta ami rárakható,de maradjon a gyári futómű 13-as aluval meg nagy ballonos gumival hogy komfortos legyen,meg hogy a spoiler le ne törjön. :)

És ilyen nem is kevés van!!(mifelénk)

Képet azért nem akarok felrakni,pedig tudnék,mert tényleg nem akarok megbántani senkit,és mert lehet hogy keményen dolgozott érte csak izlése nem nagyon van.

A sponsored by mami feliratos nem ide tartozik,de ott ki is hagyott 1et a szivem!

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem ez a toldozgatás sosem jött be.

Itt mifelénk is van 1-2 astra ami áll 28 összetevőből már ami utólag rákerült,és halál fos az egész.

Van viszont kislökösös gsi(mint az enyém),15ös alufelni,iszonyatosan leültetve (-75-60mm), egy dtm-es pufó és jocakát.Nagyon baró!

Lehet kis átalakítással igényesen tuningolni,és lehet minden szir-szart ráaggatni ami szerintem sosem lesz olyan.Legalábbis az én szememben.

Ha már toldatról van szó akkor ez igen:(Irmscher)

michi7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Bocsi ha valakit megbántottam!

Igen szép az irmscher meg a reiger de szerintem nem mindenki fog venni 60 ezer körül toldatot, ja és még azt lefényezteti :blink:

Különben én se vagyok híve az üvegszálas megoldásoknak, na meg gsi utánzat motorháztető kopoltyúknak amik kegyetlen sz@rok.

Szerintem szépen össze lehet rakni egy autót "összetevőkből" ha keveset költesz rá csak ízlés dolga :)

Link to comment
Megosztás:

Hali. Tud valamelyikőtök segíteni? Tegnap beraktam egy új rádiót a kocsiba egyszer kivágta a biztosítkot amit már kicseréltem de most nem tom miért nem indul az autó. Az aksi rendben Biztosíték rendben mégis az önindíttó meg se moccan. Néztem az önindítót, testet kap plusszt azt nem tudom Mi lehet a baj szerintetek???????? :blink: :) :)

Link to comment
Megosztás:

Hali. Tud valamelyikőtök segíteni? Tegnap beraktam egy új rádiót a kocsiba egyszer kivágta a biztosítkot amit már kicseréltem de most nem tom miért nem indul az autó. Az aksi rendben Biztosíték rendben mégis az önindíttó meg se moccan. Néztem az önindítót, testet kap plusszt azt nem tudom Mi lehet a baj szerintetek???????? :blink: :) :)

Minden biztosíték rendben van?

Link to comment
Megosztás:

A lendkerékből leszedés legyen egy utolsó mozzanat egy átfogó többszázezres tuning után, mielőtt még egy profi chip lenne írva. :blink:

Ha most ráraksz egy könnyített lendkereket (~45e), akkor azt veszed észre, hogy marhára erőtlen lesz

az autó, mivel egy csomó nyomatékot veszítesz alulról, felső fordulaton meg gyenge marad a moci egyéb

módosítások hiányában.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.