Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Csak az a probléma, hogy 160km-re lakom Pest-től. Ha vennék is csak postai utánvétellel tudnám megvenni.

Az a megoldás is működik,fel kell őket hívni telefonon elmondod mit szeretnél ők mondanak egy árat és elkűldik postán.Sokat postáznak még olyan is van hogy postán küldik nekik a javítandó műanyag elemeket.Minden megoldható csak megbeszélés kérdése. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pontosan hol?Mert ha fel lenne tüntetve, akkor esetleg tudnánk pontosabban segíteni. :lol:

Ja bocs. Most már kiírtam. Devecser. Ha valaki nem tudná merre van veszprémmegyében van Ajka mellett.

Mégvalami. Tettem fel egy képet a tar.hu-ra, és nem tudom hogy hogyan tudom megcsinálni, hogy ti meg tudjátok nézni. Nem tudna valamelyikőtök segíteni ebben? Néztétek már ezt?

http://aruhaz.totalcar.hu

Link to comment
Megosztás:

Hali

És mi a véleményetek erröl a CDA karbondobozrol amiben egy direkt szürö van.

Most reklámozzák a TUNUNG&STEREO-ban

Kép nincs róla?

Egyébként nem nagyon tudom, hogy miért jó az ha egy direktszűrő 'karbon'-bobozban van...

Hogy a meleg levegő beszívása ellen nem véd, az biztos... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kép nincs róla?

Egyébként nem nagyon tudom, hogy miért jó az ha egy direktszűrő 'karbon'-bobozban van...

Hogy a meleg levegő beszívása ellen nem véd, az biztos... :lol:

Szerintem valamit azért véd a hőtől,főleg ha kintről is kap egy kissé "hidegebb" levegőt valami csövön keresztül.

De ha még mindezeket figyelembe is vesszük,akkor sem fog érezhető változást hozni az autó dinamikáján. Szerintem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem valamit azért véd a hőtől,főleg ha kintről is kap egy kissé "hidegebb" levegőt valami csövön keresztül.

De ha még mindezeket figyelembe is vesszük,akkor sem fog érezhető változást hozni az autó dinamikáján. Szerintem. :lol:

Hát azért elég gyorsan átmelegszik ott bármi. Igazából a motortértől való elválasztáson és a folyamatos levegőáramláson múlik a legtöbb. Azért mert magát a direktszűrőt körülveszed valami anyaggal még nyugodtan át tud melegedni x (viszonylag rövid :lol: ) idő alatt...

Link to comment
Megosztás:

Kép nincs róla?

Egyébként nem nagyon tudom, hogy miért jó az ha egy direktszűrő 'karbon'-bobozban van...

Hogy a meleg levegő beszívása ellen nem véd, az biztos... :lol:

Én meg elsőre azt hittem, csak elírás és valójában kartondobozos - tescogazdaságos - szűrőről van szó. :lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Hali

Szerintetek hogy nézne ki egy ilyen szárny egy F Astra Sedanon?

http://www.kep.tar.hu/buazs/50189050/18231154#2

Semmi képpen se tegyél rá ilyet!

Max egy diszkrét (kb 5 cm magas) színre fújtat...

Szerintem sem lesz ettől sem sportosabb, sem szebb a gép. Hidd el, ez inkább nevetséges! :lol:

Ha szép és igényes autót akarsz, akkor:

- nagy kerék

- ültetés

- fólia

- valami diszkrétebb lökhárító módosítás, kiegészítés (esetleg)

- na és persze egy Angel's Eye! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.