Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Nekem az egyik barátom műanyagozik azt nem tudom hogy drága vagy olcsó de szépen dolgozik.

http://www.apotuning.hu

Javítanak és tuningolnak is.Ha csak javítani kell akkor szólj adok egy másik telcsi számot.

Érdekelne mindenképpen.

A kardánboxnál kéne egy kicsi modosítás, de egyáltalán nem bonyolult, csak egyedi.

Meg lehet hogyha már ott vagyok, akkor kivetetem az opeljelet is a hűtőrácsból. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Akkor úgy tünik. hogy én elég ólcson megusztam a dolgokat mert én 500Ft-ért vettem egy müszeregységet. Aminek semmi baja nincs azt kivéve, hogy 10-et csal az órája. De mégis kevesebb az előzőhöz képest. Egyébként engem is érdekelne, hogy valahol Ajka környékén van e olyan hely ahol megcsinálnák fehérre a lapokat. HA valaki tudna segíteni annak előre is kösz.

Link to comment
Megosztás:

Elviekben tudják, de nem passzol össze az állítómotor pöcke meg a lámpáé, szal kell valami féle műanyagos beavatkozás...

Csomóan ezen akadnak fel, hogy akkor nekik nem kell...én még sose használtam, ez kicsit olyan számomra mint az elektromos tükör... :lol:

...Na jó monjuk nálam nem ül be senki hátra... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elviekben tudják, de nem passzol össze az állítómotor pöcke meg a lámpáé, szal kell valami féle műanyagos beavatkozás...

Csomóan ezen akadnak fel, hogy akkor nekik nem kell...én még sose használtam, ez kicsit olyan számomra mint az elektromos tükör... :lol:

...Na jó monjuk nálam nem ül be senki hátra... :lol:

S, ha kihorgászod a gyári lámpából azt az állítópöcköt?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Elolvastam az egész F Astra Tuning fórumot / .

Volt benne 1 hozzászólás már nem tudok ki:

Egy dologról írt ami megnöveli (megrezegteti) a a levegő áramlását a szívó részen.

Ezáltal jobb lesz az égés és növeli a motór teljesítményét +20% :lol: :lol: .

Azt írta még a srác, hogy beszámol a tapasztalatairól, de ezen idáig sem tette.

Kérdés: Tud-e valaki erről valamit leírni? (Saját tapasztalatból mert a termékről én is olvastam a leírást)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy én annó én próbáltam egyet....kölcsönkaptam kipróbáltam nem ért semmit, és ugyanígy volt vele a cumó tulaja is, azért kaptam kölcsön...bár jelezném, hogy ez lassan 2 éve volt, és azóta is nálam van... ;) :lol:

Ezektől a csodáktól ne várj semmit...ez olyan mint a direktszűrő, meg a sportkipufogóvég...20%.... :lol: :lol: :D

:D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tehát a levegő megrezegtetése nem tesz semmit.......ok megértettem.

Csak azért gönygyölítettem ezt a dolgot mert láttam a termékről videót is.......

így minden elég meggyőző. :lol:

És nem tudtam aludni éjeleken át........és kifundáltam hogyan lehetne 1-2 ezelből összerakni ezt az egészet és meg akartam csinálni de előbb azért kérdeztem.

Link to comment
Megosztás:

Tehát a levegő megrezegtetése nem tesz semmit.......ok megértettem.

Csak azért gönygyölítettem ezt a dolgot mert láttam a termékről videót is.......

így minden elég meggyőző. :lol:

És nem tudtam aludni éjeleken át........és kifundáltam hogyan lehetne 1-2 ezelből összerakni ezt az egészet és meg akartam csinálni de előbb azért kérdeztem.

Ha ennyire tuningolni akarsz, sztem vedd fel lehetséges tervként, egy SI-re, v. SE-re történő átalakítást.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.