Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

majd kifolyt aszemem annyit olvastam,de nem találom sehol,hogy lehet-e a szimpla féktárcsát hűtöttre cserélni,az 1.4-es caravánon,mert az enyémnek lassan lejár,az élete és esedékes lenne.. tud esetleg valaki valami ötletet...?köszi

236-os hűtött tárcsát kérj.Semmi trükk.Ez csak egy féktárcsa.De ha komolyabbat akarsz, akkor 256-os tárcsa, a hozzávaló bontott féknyereggel és betétekkel.De akkor már a 13'-as felni nem fog felmenni a helyére.

Link to comment
Megosztás:

De ha komolyabbat akarsz, akkor 256-os tárcsa, a hozzávaló bontott féknyereggel és betétekkel.De akkor már a 13'-as felni nem fog felmenni a helyére.

Ebben teljesen igazat adok warwolfnak, mert énis nemrég cseréltem

tárcsákat, 236-osról váltottam 256-osra, igaz nekem nem Fastram van!

Sokkal érezhetőbb a különbség, jobban és hamarabb fog a fék, mint a régivel!

Bár nem egy olcsó dolog kicserélni az egész féket, ha újat veszel mindenből!

Üdv: Viper

Link to comment
Megosztás:

majd kifolyt aszemem annyit olvastam,de nem találom sehol,hogy lehet-e a szimpla féktárcsát hűtöttre cserélni,az 1.4-es caravánon,mert az enyémnek lassan lejár,az élete és esedékes lenne.. tud esetleg valaki valami ötletet...?köszi

Cserelned kell a feknyergeket is hozza!!

A hutott tarcsa szelesebb es nem megy be siman a regi helyere.

Szal ha nem 13as kereket hasznalsz es cserelsz, akkor mar valoban nagyobbra erdemes.

Link to comment
Megosztás:

omlesztve meg nehany kerdes:

sarga konibol melyik szamu passzol astraba?

amit lehet kapni koni KITT az ugyanaz, mintha vennek egy gatlot+rugot?

rugobol melyiket erdemes az alabbiakbol?

koni, FK, eibach

az FK oldalan 1.4es motort nem is tuntetik fel, csak 1.6tol felfele! passzol az 1.4be is a rugo ettol fuggetlenul?

- http://www.koni.com/_cars/_products/catalo.../catalogue.html

- Koni nem gyárt rugót szerintem

FK kapcsán majd Anti válaszol neked.

Link to comment
Megosztás:

Hello

Nekem egy opel astra f TDI, kombi autóm van.

Jelenleg a műszerfal számlap az eredeti gyári, de le szeretném cserélni fehérre!

Valaki nem tud ebben segiteni?Akinek ugyan ilyen számlapja van nem tudná e-mailben elküldeni én kinyomtatnám és beraknám.

Már minden programmal próbáltam de nem jött össze.Ha valakinek van egy jó ötlete vagy tud küldeni képet az kérem írjon a :

erika027@freemail.hu -ra

Kössz :P

Link to comment
Megosztás:

236-os hűtött tárcsát kérj.Semmi trükk.Ez csak egy féktárcsa.De ha komolyabbat akarsz, akkor 256-os tárcsa, a hozzávaló bontott féknyereggel és betétekkel.De akkor már a 13'-as felni nem fog felmenni a helyére.

Köszönöm a válaszokat,és ha jól értelmezem,akkor a féknyereg is cserére kerülne? mely opelét tudnám betákolni az enyém helyére/bár a 13as felni val. marad,mert azon van a téli is meg a nyári garnitúra is/így nagy az esélye a 236os átm.nek.most eléggé el vagyok vágva a világtól/anyagilag/de mibe fájhat,ha mindenből,új lesz,,?

Link to comment
Megosztás:

Amióta megvettem a gépem szerettem volna valami szép kormányt bele.Nemrég sikerült jó áron egy börözött calikormányhoz jutnom,de kicsit sérült rajta a bőr itt-ott.

Sokat hallottam egy kecskemét környéki kis cégről,aki ilyennel foglalkozik,kicsit utánanéztem a cégnek:

FELL-SER Kft. - Kormánybőrözés

FELL-SER Kft.

6000 Kecskemét-Kadafalva, Pécsvárad u. 14.

Tel./Fax: 06-76/470-029

Megközelítés: M5-ről Dunaföldvár-Kecskemét(nyugat) lehajtónál letérni. Az

52-es úton Kecskemét felé haladva, a körforgalom után (Pólus Róna-Auchan))

jobbra Ballószög felé.

Kecskemét-Kadafalva tábla után balra a 4. utca. Az utca bal oldalán a 14.sz

alatt ki van írva, hogy kormány bőrözés

Hétköznap 14 óráig dolgoznak, szombat,vasárnap zárva.

A FELL-SER Kft. autókormány, sebességváltókar-szoknya és gomb bőrözését végzi.

A totalcar leközölt egy CIKKET róluk,szerintem érdemes elolvasni és szemügyre venni a képeket!

Mi lenne,ha összeszednénk pár kormányt,akinek szüksége van ilyen szép kormányra és több darabot vinnénk egyszerre el,hátha kapunk kedvezményt? :idea:

borkormany_018.jpg

borkormany_032.jpg

borkormany_036.jpg

Link to comment
Megosztás:

A multkor próbálkoztam azzal, hogy levinnék más mormányt is

de senkit nem érdekel! Így legalább olcsóbb lenne a lemenetel!

Elvileg csak csütörtökön fogadnak külsős embereket. Legalábbis

ezt mondták telefonon.Ha valakit érdekel írjon aztán pl. Lurdy

talin odadjátok a kormányokat és levihetem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.