Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Ezt már néztem még régesrég.

Mondjuk ez túl komoly lett volna nekem, akkor már tényleg inkább a moci-, vagy kocsicsere. :wink:

Érdemes megkérdezni az első céget, hogy van-e chip hozzá és kiküldik-e mo-ra a cuccot?

Ejjjjjjjjjjj de válogatós, ez megen már túl komoly ? :D

Mármint az EDS-t ?

ui: azért a remény hal meg utoljára : http://www.velosmotorsport.co.uk/vaux.htm :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Tudja valaki hogy a műanyagot lehet -e szépen krómozni ,vagy felejtsem el a dolgot.

Azt vettem a fejembe ,hogy vagy lekrómoztatom (ha lehet) vagy valami alumíniumból v. rozsdamentes acélból kicserélem a belső gyári műanyag kilincseket. G astránál láttam,de ott gyári...Nagyon megtetszett,meg amúgy is már tiszta alu-chróm az egész kocsi belülről,már csak ez hiányzik hozzá:-)

Ha szépen meg lehet csinálni,akkor a külső kilincseket se hagynám ki belőle.Szal ha vki tuttira tudja akkor írjon már lécci!

Ha meg még címet is tud hol csinálják,na az lenne a legfrankóbb:-)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Tudja valaki hogy a műanyagot lehet -e szépen krómozni ,vagy felejtsem el a dolgot.

Szal ha vki tuttira tudja akkor írjon már lécci!

Ha meg még címet is tud hol csinálják,na az lenne a legfrankóbb:-)

Hali!

Itt egy kis infó:

A CosmiChrome eljárás egy új, Magyarországon egyedülálló - amerikai géppel, és anyagokkal használt - minőségi technológia,

mellyel tükörszerű krómbevonatot kap a tárgy, melyre felviszik, aminek anyaga bármilyen fém, kerámia, műanyag, üveg, fa, stb. lehet.

Ez az eljárás ideális minden esetben, ahol pl. a hagyományos technológiát nem lehet használni a tárgy anyaga, mérete, vagy költsége miatt.

Cégünk garantálja, hogy valódi "króm-színű" bevonatot készít Önnek a céltárgyra.

Amennyiben szürkés, barnás, sárga "krómozást" szeretne, nem jó helyen jár...

http://www.cosmicar.hu/

Üdv: Viper

Link to comment
Megosztás:

Rég voltam már,de ha érdekel valakit akkor...

Belekerült egy Lexmaul szívósor a vasamba,meg visszatettem a direktszűrőt,hogy kicsit több levegőt kaphasson...Elég jó lett a a vas így. :wink:

Volt most 4 lengéscsili csere,két toronycsapágy,az összes gömbcsukló és szilent elöl,az összes fékbetét,egy jobb oldali lengőkar.

Ezen felül kapott egy kék lábtérvilágítást elöl,egy alu kézifékkart,egy toronymerevítő szettet(Ami gazdát keres,ha érdekel valakit,mert nem Caravánhoz való) és Speed jóvoltából egy szép könyöklőt. :wink:

Tegnap került fel a műbőrözött fekete tetőkárpitom a kapaszkodókban világítással,amelyből az izzók ki helyükre db-onként 3 extrafényes kék leddel. :wink:

A múlt héten volt levelezőn a műszaki,meg a zöldkártya.

Sikerült most pár forintot elköltenem a paripára.

A 4 ajtóm kárpitja is át van már húzva,már csak a kereteket xetném átfényezni és mehet fel.

Nagyjából így áll a gép...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.