Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Nemrég ecseteltétek (lehet nem pont ti), hogy bepapírozva komplett hajtásláncal mindenestől oan 4-450 lenne! no akkor most mi ez a 2 kiló ???

meg fogtündért meg mikulás :(

ezt azért elég nehezen hiszem el h. 400ból megvan a komplett beépítés, erősebb alkatrészekkel (vagy az nincs benne az árban? :D :D) , irott chippel, letesztelve, papirral

ne haragudj de számomra ez nagyon hihetetlen.....

Link to comment
Megosztás:

Nos, lehet, sőt tuti volt már téma, csak valszeg lemaradhattam róla.

Kérdés a köv:

Adott az én kis hiperbrutál izomkolosszus C14NZ motorom ugye :(

Milyen feltételekkel (gondolok itt a lehet hogy nem fogja bírni alkatrészekre) és hogyan, sacc mennyiből lehet mechanikus turbót rátenni, no meg mekkorát is érdemes, ha érdemes.

Most olvastam, hogy a 8 szelepes 1,6-os 90 lovas dacia logan turbósításával 136 lovat sajtoltak ki a mociból, csak épp azt nem mondták, hogy miket erősítettek még meg a széria motorhoz képest

a tuning alaptézise.... vedd meg az adott autóból a legnagyobb motorral rendelkezőt......

vagy cserélj motort....

tök fölösleges hergelni ezt a motort....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Bausatz bedeutet "építőanyag, elem, usw..."

Na olvasom tovább, mit írnak róla... :-)

Danke.

Akkor ez azt jelenti hogy 800ért megveszem a cuccot és Sonique berakja itthon?:( :D :D :D

Érdekelne a többi is, meg hogy ebben mi van. Elég jó ár ez 200e HUF 25 paciért...

Link to comment
Megosztás:

Hát ahogy így beleolvasgattam a C20XE-be is, nem győzött meg annyira...

Pl a 180, meg a 190 LE között egy direktszűrő, és egy hengerfejmeló tesz különbséget 1000 EUR-ért...

hát nem tom...

Amúgy még az is lehet, hogy nem rossz, bár az a doboz a szívósor tetején ...na az sem győzött meg...

Link to comment
Megosztás:

Hát ahogy így beleolvasgattam a C20XE-be is, nem győzött meg annyira...

Pl a 180, meg a 190 LE között egy direktszűrő, és egy hengerfejmeló tesz különbséget 1000 EUR-ért...

hát nem tom...

Amúgy még az is lehet, hogy nem rossz, bár az a doboz a szívósor tetején ...na az sem győzött meg...

Hmm... Ebben van valami.

Melyik cégnél érdemes még körülnézni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.