Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Én a vastagabb felét raktam a mocitetőhöz, ahogy a leírásban van. A felénél már megtartja, de onnan sem nyílik magától. Lehet, hogy kipróbálom fordítva is.

Warwolf! Neked milyen típusú van?

magatol soha nem is fog kinyilni

ez nem olyan mint a hatso ajto teleszkop ez csak megtartja

csak segit kinyitni, de nem helyetedd nyitja ki :lol:

ennyi

többet ne várj

szerintem böven elég

Link to comment
Megosztás:

Az enyém valami "német", legalábbis a felirat. Mindenesetre olyan bika, hogy a Lurdynál, mikor gsi.Tomi hozta, csak a földre letámasztva tudtuk összenyomni.

Szóval jól mükszik, ezt nem kell segítgetni, csak az elején, de az eleve a lecsukó szakasz, ahol lezárásnál elejted az ajtót, hogy bezáródjon.

Link to comment
Megosztás:

Nem nem akartam, mert van egy új a turbós légtömegmérőhöz...:-)

Ha nem akkor nem is megyek Szemesre, mert el kell mennem pár temetésre azon a héten...:-)

[glow=red:ee6cbbd68f]RUGDOSSAD A PITSHÁJUKAT!!![/glow:ee6cbbd68f]

Vagy lebegtessed előttük az a Rcs. fényképét 8)

Link to comment
Megosztás:

De az csak virtuális picsánrúgás :?

Legyél kemény Csoki!!!

Na ezzel a virtuális picsánrúgással én is beszoptam, napokon keresztül nem volt hatása.

A végén odaálltam a szerelő elé és azt mondtam addig nem megyek sehova amíg kész nem lesz. Kis híja volt az éjfélnek, de elkészült.

Link to comment
Megosztás:

Szerinted nem hívtam fel 3X Aug 20-án is....:-)

Ezt én kurvára nemértem.

Egyszer kellene megcsinálni nagyon szépen és az egy hatalamas reklám lenne neki és még a tulaj fizetne neki. Felkerül univerzum szerte híres gsi-s oldalra 8) 8) , látják az utcán, stb stb. Ez mind reklám neki. Több munka több pénz. Több pénz -> mégtöbb pénzt mert ugye a pénzt dolgoztatni kell.

B+ olyan egyszerü a képlet nemértem miért bonyolítják töketlenkedéssel :x

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.