Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos dizájn (LEDek, neonok, xenon és társai)


ScatMan

Recommended Posts

Ciao!Egy olyan kérdésem volna hogy G Astrába nem lehet kapni komplett kék világítésos meg fehér számlapos kilométerórát?mert én nem merek hozzálátni szétgányolni!köszi előre is!Üdv

biztos van ilyen, csak az iszonyat drága

nem reklám, de keresd meg a Rolandot

több embernek csinált már számlapot innen, tudtommal mindenkinek teszett

reiroll@axelero.hu

http://www.szamlapok.fw.hu

asszem, olyan 10 körül csinálja

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sötétben tökéletes ám, egyedül a venti kapcs mögötti ledet kell majd rábírni, hogy a 3-4 fokozatot is rendesen világítsa meg.Mert az ott halványabb.Amúgy nagyon jó lett a hőfokszabályzó kapcs. piros és kék led kombója, mert nagyon jól néz ki sötétben.Főleg ahogy a "skála" közepén keveredik a két fény.Sztem profi lett. :wink:

Nekem is ilyen, csak még szintén kell szórakoznom kicsit a keringetővel, mert ott nekem is halvány... szerintem bebiggyesztek még 2 ledet és hali.

Link to comment
Megosztás:

Szóval a ledesítésről, tartósan mentem vele éjszaka, és bizony a középkonzolban, a reteszelő kapcsoló alsó extrafényes ledje engem egy kicsit zavart, mert erősebb volt a fénye, mint az orrom előtt lévő műszerfal ledjeinek, és egy icipicit zavaró volt.SZóval azt hiszem, hogy azt ki kell cserélni normál fehér ledre.A többi nagyon jól néz ki a sötétben.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Cartársak!

Tud-e valaki olyan xenon szettet, univerzálisat, amelyik tudja átalakítás nélkül a G-Astra féle csatlakozást?

Illetve a gyári xenon lámpa tartalmazza-e az elektronikát is vagy az egy külön egység-e? És a lámpához menő betáp kábelezés ugyanaz-e, mint a halogén lámpáé?

Kössz!

Link to comment
Megosztás:

Bele vannak köszörülve a ledek a számlap alatti plexibe, így:

[url=http://kep.tar.hu/gpont/50127833?o=0#2]Itt

Baszki.. nem semmi mennyiségü SMD ledet használtál fel, de nagyon pöpec. Én is ilyesmin filóztam, hogy smdvel kellene megcsinálni... csak vhogy nem volt eddig lelkierőm szétszedni a verdát.

Meg elösször valszeg egy Donor müszerfalat tennék tönkre :( 8)

De itt nálad azért láttam pár új 5letet. pl a nyáklapon a ledek.. ha jól gondolom a fordszám mögé.. meg az izzók helyére az smd ledesítést. Oda elösször sima ledeket gondoltam, de ezek vagányabbak lehetnek.

Majd csinálj már képet ha fullra kész van akkor is. meg visszajelzőkkel is.. kiváncsi vok, hogy néz majd ki.

A ledek "csak" sima smd-k, vagy vmi spécibb? mert vhol már láttam vmi spéci nagyszögűt(sugárzás) meg XXXL-es fényűt is :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.