Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos dizájn (LEDek, neonok, xenon és társai)


ScatMan

Recommended Posts

Ez jópofa :) valahol mintha már láttam volna ilyesmit.. de lehet a táblákkal keverem..

Végülis akár meg is lehetne csinálni.. jópár ledecske.. az én tudásommal meg vhogy mátrixba rakni öket, és úgy kimókázni.. de a mai világban biztos lenne rá vmi egyszerú és nagyszerü PIC-es megoldás.. sööt hobby elektronikánál lehet van is ilyesmi.. erről a PIC-es dolgokról már le vok maradva. rég nem foglalkozom a szakmámmal.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Kell csinálni egy autómatikát.. ha lenyomod a fékpedált felülbirálna mindent, és belevirítana az arcába, hogy FÉÉÉK!! vazee!! :lol: :)

Ha pedig mégsem fékezne, akkor meg : nawazze!!!! :huh: :D :D :)

De hogy a témánál maradjunk, én meg uninstalláltam az Astrából az egyik neont, amit hátra tettem fel, és beaplikáltam a Corsába, a lábhoz.Érdekesen világít, sötétben úgy nézek ki, mint v.mi horrorfilm figura! :) De nekem tessik! B)

Link to comment
Megosztás:

De hogy a témánál maradjunk, én meg uninstalláltam az Astrából az egyik neont, amit hátra tettem fel, és beaplikáltam a Corsába, a lábhoz.Érdekesen világít, sötétben úgy nézek ki, mint v.mi horrorfilm figura! :) De nekem tessik! :D

csak sötétben? :D :huh: :lol:

de mekkora neon az, hogy ennyire bevilágítja az autót?

Link to comment
Megosztás:

Mivel még nem láttam B vekiben Angel eye's lámpicskát, ezért photoshop segítségét vettem igénybe.

Eredmény:

http://img.tar.hu/mackosajt/img/23307869.jpg

Nem a legsikerültebb kép, de egynek nem rossz. :D

Szerintetek? Érdemes vele foglalkoznom?

ui: Ha lehet, ne a két felmosót nézzétek a jobb oldalon! :lol: :)

Csak azokat figyeltem! :D

Egyébként mik azok a bisz-baszok a hütőmaszk melett a lámpában? :huh:

Szerintem inkább szerválj egy gyári xenonos lámpát bele!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Kicsit talán elektromos tuning, ezért megkérdezném, hogy a Kadett Digithez való csati helyettesíthető-e másmilyen csatival, s ha igen, akkor hol lehet ezt beszerezni?

Mégis mire gondolsz?

Mindkét csatit akarod cserélni (apa-anya részt), vagy csak az egyik oldalt? Ha mindkettőt akkor nem nehéz a válasz.

Link to comment
Megosztás:

Mégis mire gondolsz?

Mindkét csatit akarod cserélni (apa-anya részt), vagy csak az egyik oldalt? Ha mindkettőt akkor nem nehéz a válasz.

A gyári csatit elvileg lehet pótolni v.melyik PC-s csatival.Demónak is ilyenje van.Erre gondoltam.Az órát nem akarom szétdíbolni.............

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Helló cartársak!

NEM REKLÁM csak INFO!

Check-contollos autókba (is) jó "xenon-színű" W5W helyzetjelző izzó kapható a Bp., Villányi úti boltban! Nem festett, hanem az üveg anyagában színezett, darabja 750,-. E betű ezen sincs persze... A színhőmérséklete magasabb, mint a FutureLight "Gold" izzóknak, inkább LEDes :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.