Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos dizájn (LEDek, neonok, xenon és társai)


ScatMan

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Erre a led -kontra- szofita bizniszre én is benevezek... :D

Csak az a kérdésem hogy, melik méretű szofitával kompatibilis ?

Én két félét ismerek, nem nagy a különbség de van... :)

Van 2 fajta méretben is.Neked a nagyobbik kell.De az érintkezők egy mozdulattal átállíthatóak bármelyik méretre ;)

Link to comment
Megosztás:

Én az első adandó alkalommal kikaptam a gyári belsőtér világítást, szerintem elég ...... már a 20 éves Kadettekben is ilyen volt... :)

Én egy más márka armatúráját raktam bele, ez külön lekapcsolható + olvasó lámás, ja és egy kis átalakítás után megmaradtak a gyári funkciók is: a kp -zár nyitásra felkapcsol stb...

A lényeg, nekem a kissebbik szofitaméretű kellene.... :D

Link to comment
Megosztás:

A Ledes helyzetjelzőről:

Idén már a 3. garnitúrát dobtam ki az autóból, mert bekrepáltak.Először szép volt, meg minden, aztán elkezdtek stroboszkóp lámpát játszani, aztán tegnapelőtt meg már azt vettem észre, hogy baxik világítani.

Szal most visszaraktam a normál helyzetjelző izzókat, aztán várok v.mi normálisabb, használható konstrukcióra.Mert azt nem hiszem el, hogy a 960ft-os LEDes izzónak 2 hét a szavideje. :)

Link to comment
Megosztás:

A Ledes helyzetjelzőről:

Idén már a 3. garnitúrát dobtam ki az autóból, mert bekrepáltak.Először szép volt, meg minden, aztán elkezdtek stroboszkóp lámpát játszani, aztán tegnapelőtt meg már azt vettem észre, hogy baxik világítani.

Szal most visszaraktam a normál helyzetjelző izzókat, aztán várok v.mi normálisabb, használható konstrukcióra.Mert azt nem hiszem el, hogy a 960ft-os LEDes izzónak 2 hét a szavideje. :)

150 Forintért lehet venni ledet és bele kell szerkeszteni a 960 ft-os foglalatba.

Szerintem, (ha a foglalat még megvan ledestől mindenestől) hozd be holnap és átalakítom neked.

Link to comment
Megosztás:

Én halogént raktam helyzetjelzőnek, igaz ez fehér fényű (nem sárga mint a gyári...) :P

Fecske u.-i lámpaboltban Kb: 800 pííz/db.... ;)

Nekem sokszor feláll a szőr a hátamon, amikor jön szemben Off full drága ótó xenon csudalámpával...

A lámpa sarkában meg ott parázslik a helyzetjelző....Nem az USA verdákra gondolok, mert ott tényleg sárga a helyzetjelző.

A másik... Szerintetek hány éves a LED dióda ?

Én 35-40 évesre tippelem...és csak most kerül bele néha-néha valami drága ótó hátsó pilácsába !!!!

:) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

A 25 éves TPA-kban már volt hébe-hóba, de az országban igazán kb. 17-18 éve kezdett el terjedni,

igaz még iszonyat drága volt akkoriban. Szó se lehetett róla, hogy 100 LED-ből designvilágítást

csináljanak, az többe került volna, mint más drága extrák. :) Továbbá anno még nem létezett

"növelt" fényerejű változat, és víztiszta tok. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.