Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

gratula, bár én nem vettem volna olyat

már nem gyártják, így ha valami gáz lesz, akkor nincs utánpótlás :)

nem gyártják? oh ezt nem tudtam no de mindegy mert szerintem nem fog annyit menni a verda hogy "tönkre menjen" :D aztán kitudja ;)

de azért köszi az infót ;)

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem a következő:

MIvel nem akarom, hogy a nyáron majd az alufelniket lelopják, ezért kerékőrt akarok venni. Viszont egyes típusokról sok negatívumot lehet hallani. Van nálunk egy bolt, ahol olyan kerékört árulnak, ami végülis egy kupak a csavarra, és szinte teljesen ledugózza az alufelni csavarfuratát... Szóval elvileg nem lehet leszedni, csak a hozzá tartozó speciális kulccsal, vagy igen nagy és hosszadalmas feszegetés közepette...

A nevére nem emléxem, csak arra, hogy olasz gyártmány! :) Ja, és elég barátságos az ára!

Van valakinek tapasztalat esetleg hasonlóról?

Link to comment
Megosztás:

15öst veszel, nem?

akkor lényegében tökmindegy

Na most a gumi csizma és a sport cipő között is van valami különbség, pedig 41-es mindkettő.

De hogy ne legyen off valamilyen szinten használni kell az autót tehát nem csak frenkizni kell.

Ezért valóban 15 mellet döntöttem a söröm.

Link to comment
Megosztás:

viszont csak két csavar fogja majd rendesen a kereket, mert ugye a kerékőrt nem szabad megtépni

ŐŐŐ... amiről írtam, az a normál csavarra megy rá, mint egy kupak... szóval ebben az esetben 4 csavar fogna stabilan! Csak nem tudom, hogy használt-e már valaki ilyet, vagy hallott-e róla valamit...

Kinézetre megbízhatóbb... mert ugye ha más nem, akkor valahogy szenvedve le lehet szedni, és alatta ott a rendes csavarka, szóval le lehet cserélni a kereket...

Szóval? Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.