Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

www.alufelni.info

itt eleg jo arak szoktak lenni. de googleba ird be pl, hogy nyarigumi. azt ad 1500találatot :D

Elég sokat szoktam nézelődni ilyen ügyben,meg a google-t is tudom használni de azt hittem hogy a gumik.com-tól jóbb árat senki sem tud,de ezekszerint mégis. :)

Köszi Andris! ;)

Link to comment
Megosztás:

"Falkent hol áll egy good year-hez vagy michelin-hez képest? "

Falken. :D

Michelin is gyárt szart olcsón, meg jót drágábban. :)

Falken a középkategóriás Michelinekkel mérhető össze, pl. PilotSX. Vannak a Michelinnek

is prémiumkategóriái, de azok jóval drágábbak. ;)

Falkennek hatalmas előnye az összes többi márkával szemben, hogy baromi erős szerkezettel

gyártják (versenymúlt), és így a szálszakadásra kevés esély van, nagyon jó a kátyús utakra.

Link to comment
Megosztás:

Honnan az infó? :)

egyszer végigolvastam a leirást. kb 2 órámba tellett a faja magyar szöveg miatt :D de pont azért olvastam ;)

és ott azt irják, hogy (asszem valahogy igy): mi csak új gumikat árulunk, és valahol még oda volt irva, hogy törvény szerint 2 éves koráig "új" egy gumi :S én azért nem innen rendeletem, mer a másik, amit kinéztem olcsóbb volt egyéb helyen. amúgy van 1 haverom, akinek jó tapasztalatai vannak velük.

gondolom akkor neked is? ;)

Link to comment
Megosztás:

Tapasztalatom még nincs velük, de terveim igen...:-)

A 2 éves gumi még messze nem öreg... ;) 5 éves koráig jó, nálam meg 1 évet sem élne meg...Turbo rulez... :D

:))

bazs + tom riogatja a népet, hogy öreg gumit nem szabad venni. és aki nem füstölni veszi, hanem mondjuk menni akar vele amig van rajta felület. annak lehet nem mind1, hogy 3 év van még hátra, vagy 5 az élettartamból. :S

az angol www.gumik.com ezt irja. és mivel egy cég az összes az egész világon, igy ez a mienkre is érvényes szerintem

http://www.mytyres.co.uk/

http://www.mytyres.co.uk/FAQreifendirekt.html

"Are the tyres new?

We only offer new tyres. We do not sell old stock. Our tyres are brand new products. Check the DOT number to find out how old a tyre is. The tyre industry sells tyres up to 2 years old as new."

Link to comment
Megosztás:

De itt azt írja, hogy a gyár specifikációja alapján van ez a 2 év, nem ők adják ezt így...

Na meg azt ugye, hogy max 2 éves, nem azt jelenti, hogy mind az...meg kell kérdezni előtte, hogy bizonyos tipusból milyet tudnak?

:)

ja.

én a www.abaqua.hu nál is megkérdeztem, hogy mennyi idős lesz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.