Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Hali!Kínáltak most nekem felniket feketében,elég olcsón! Csak az a baj,hogy ET-számot nem tudnak mondani,egyébként minden stimmel,4x100;7x15!Megnéztem a gyártó honlapját is,de mindenféle ET-számmal szerepel ez a típus.Jó ez Astrára?Vannak rajta vmi noname gumik is,205/50,és 225/50 méretben.Elférhet ez? :blink: Kép: http://kep.tar.hu/powerup/50206268/18906368#2

Link to comment
Megosztás:

Hali!Kínáltak most nekem felniket feketében,elég olcsón! Csak az a baj,hogy ET-számot nem tudnak mondani,egyébként minden stimmel,4x100;7x15!Megnéztem a gyártó honlapját is,de mindenféle ET-számmal szerepel ez a típus.Jó ez Astrára?Vannak rajta vmi noname gumik is,205/50,és 225/50 méretben.Elférhet ez? :blink: Kép: http://kep.tar.hu/powerup/50206268/18906368#2

vazze, gyorsan tedd el a számát aki árulja, mert én pont ilyet vettem ebayról nemrég, és most küldték, postával. és valaki azzal rémisztget(nem alaptalanul), hogy a postán ellopják a cuccokat, ami külföldről jön. :) :) nem örülnék, ha az enyém nálad kötne ki. mondjuk én gumit nem vettem hozzá.

valahova bele van ütve az ET. ha te csináltad a képet, meg tudod nézni.

Link to comment
Megosztás:

Hali!Kínáltak most nekem felniket feketében,elég olcsón! Csak az a baj,hogy ET-számot nem tudnak mondani,egyébként minden stimmel,4x100;7x15!Megnéztem a gyártó honlapját is,de mindenféle ET-számmal szerepel ez a típus.Jó ez Astrára?Vannak rajta vmi noname gumik is,205/50,és 225/50 méretben.Elférhet ez? :) Kép: http://kep.tar.hu/powerup/50206268/18906368#2

A 225/50 nagyon necces és nagyon nem váltóméret.

Mondjuk az ET-t tényleg jó lenne tudni. :blink:

Link to comment
Megosztás:

ivannorbi jól összefoglalta a lényeget

egy öreg téliguminak nincs rugalmassága, csak merevsége, ami nem túl jó, míg egy új nyári nem tud úgy megkeményedni a magyar hidegekben, hogy ne legyen még így is puhább

akkor most tegyem vissza a nyárit?

mondjuk a havon azért még mindig a téli a jobb szerintem.

Link to comment
Megosztás:

akkor most tegyem vissza a nyárit?

mondjuk a havon azért még mindig a téli a jobb szerintem.

Attól függ, hogy milyen mély a mintázata.

De gondolj bele abba, hogy mennyit mész ténylegesen hóban! Főleg Pesten!

És mennyit mész szárazon?

Vegyél egy garnitúra UG7-et is, ha már így belejöttél! (most 15ezer/db-ért van a 175/65R14)

Tény, hogy mindkettővel óvatosan kell menni.

Link to comment
Megosztás:

Attól függ, hogy milyen mély a mintázata.

De gondolj bele abba, hogy mennyit mész ténylegesen hóban! Főleg Pesten!

És mennyit mész szárazon?

Vegyél egy garnitúra UG7-et is, ha már így belejöttél! (most 15ezer/db-ért van a 175/65R14)

Tény, hogy mindkettővel óvatosan kell menni.

ha lenne felnim, akkor vennék. de jövöre 15öst veszek téliből is :blink: most egy garnitúra 13asra nem dobok ki pézt. majd nyáron :) meg felni is kéne hozzá. acél, de az se 2 fillér.

holnap egy próba erejéig visszapattintom a nyári gumikat. egy próba erejéig. kedden havazni fog :)

Link to comment
Megosztás:

A yokohamák úgy általában nagyon jók, szerintem ez sem lesz kivétel.

Bár ez inkább a minta inkább a konfortra teszi a hangsúlyt.

Az nem baj nekem az kell. :)

Nekem elsősorban komfort (alacsony zaj), biztonság(jó tapadás), nagy sebességű (H) a sok autópályás közlekedéshez. Versenyzésre nem szoktam a járgányt használni. :D

185/60R14 ben venném a gyári felnire.

Nekem ez jó kompromisszumnak tűnik és a 13175 nem sok érte.

Bár most a falken ze512 is akciós 10559 ért

Gondolom a matador elite2 és barum bravuris nem ez a kategória.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.