Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

tapioszecso kollegaval privatoztunk, es o emlitette, hogy Alessio felnik nem a legstrapabirobbak? :? velemeny/tapasztalat? ha az elso godornel osszetorik, akkor inkabb nem veszek ilyet.

olcsobb kategoriaban mi az amivel erdemes foglalkozni, es mi az amivel nem?

Engem is ledumáltak anno az Alessio, Dezent, stb. felnikrôl.

Viszont eddig a Hijoin márka bevált. 2 éve van fent, de eddig nincs vele gondom, nem kellett görgôztetnem, stb.

De majd valaki úgyis közli, ha ellenkezô elôjelű tapasztalatai vannak... 8)

Link to comment
Megosztás:

tapioszecso kollegaval privatoztunk, es o emlitette, hogy Alessio felnik nem a legstrapabirobbak? :? velemeny/tapasztalat? ha az elso godornel osszetorik, akkor inkabb nem veszek ilyet.

olcsobb kategoriaban mi az amivel erdemes foglalkozni, es mi az amivel nem?

Nem véletlen hogy nagyon olcsó én nem vennék alessio felnit könnyen törik sérül és a sok javítgatás után ugyanott vagy mintha vettél volna jobbat.
Link to comment
Megosztás:

Nem véletlen hogy nagyon olcsó én nem vennék alessio felnit könnyen törik sérül és a sok javítgatás után ugyanott vagy mintha vettél volna jobbat.

ertem. akkor kilove. mondjuk annyira nem olcso, mer 30ezer a listaar, es 20ert adjak. vagy ez csak kamu akcio? :? es van olyan felni, ami akcio nelkul 20...

milyen markat erdemes megnezni?

Link to comment
Megosztás:

Engem is ledumáltak anno az Alessio, Dezent, stb. felnikrôl.

Viszont eddig a Hijoin márka bevált. 2 éve van fent, de eddig nincs vele gondom, nem kellett görgôztetnem, stb.

De majd valaki úgyis közli, ha ellenkezô elôjelű tapasztalatai vannak... 8)

hijoin felni beszerzesi forras? sehol sem talaltam a neten :roll:

Link to comment
Megosztás:

Andris!

Nem tudták most megnézni a fiúk az árakat mert írtóra kenték a melót,amikor írtál.

Szóltam nekik hogy ha van 1kis idejük nézzék már meg az említett méreteknek az árait.

1ébként ha nekem kellene márkát mondanom,akkor Ronal-t mondanék tartósság szempontjából.

Link to comment
Megosztás:

Andris!

Nem tudták most megnézni a fiúk az árakat mert írtóra kenték a melót,amikor írtál.

Szóltam nekik hogy ha van 1kis idejük nézzék már meg az említett méreteknek az árait.

1ébként ha nekem kellene márkát mondanom,akkor Ronal-t mondanék tartósság szempontjából.

kösz!

annyira nem égető a kérdés. ma én is voltam itt nálunk a gumisnál, ott is nagyüzembe ment a téligumi biznisz :P

Link to comment
Megosztás:

Jaa, köszi szépen, megnéztem őket, megvan a színkód, ráadásul ugyanott készült a gépünk (Szentgotthárdon), ugyanakkor :wink:

De hogy ne csak offoljak: melyik gyártó csinál háromküllős alufelniket? Egyiknek a termékválasztékában se találtam, kiment a divatból? :roll:

Link to comment
Megosztás:

egyvalamit érdemes tudni

14-15" méretben teljesen mindegy a gyártmány

mivel ott bőven van gumi, nem fog deformálódni, törni a felni (kivéve, ha az autó fél eleje elsüllyed egy kátyúban)

szóval ilyen méretben lehet venni olcsó felni

16-tól felfelé (F astráról beszélek) nem szabad alessio, hijoin, tecnomagnesio és társai közül válogatni, ott már rá kell szánni a pénzt és rendes felnit kell venni: borbet drágább darabjai, aez, azev, oz stb

Link to comment
Megosztás:

Jaa, köszi szépen, megnéztem őket, megvan a színkód, ráadásul ugyanott készült a gépünk (Szentgotthárdon), ugyanakkor :wink:

De hogy ne csak offoljak: melyik gyártó csinál háromküllős alufelniket? Egyiknek a termékválasztékában se találtam, kiment a divatból? :roll:

Én a BBS-nél találtam 3küllős felnit.

30eft körül van a 15"-ös.

http://www.gumibolt.hu/alufelni/bbs/benettonfun.htm

Link to comment
Megosztás:

Wow, ez még ráadásul Opeles is :P

Kár, hogy csak 14"-os, de azért teccik :mrgreen:

Johnny, te egy Úr vagy, thx :wink:

Egyébként 14"-ban jó az ET49 egy 185/60-as gumival?

Tökéletes választás.Szerintem.Jövőre szvsz én is ilyesmi felé kacsingatok a fehére Astrámat illetőleg.Elég arra a 14'.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.