Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Sziasztok.

Van valakinek tapasztalata Sava Eskimo S3-ról, vagy válaszak valami más márkát?

Arról egy gumis azt mondta hogy szerinte az egyik legjobb ár/tudás arányban lévő gumi a piacon és hogy ő is azt tesz majd az autójára, pedig arra nincs is kedvezménye.Persze hogy ebből mennyi volt a marketing, azt nemtom...

Asszem nagyon puha a keveréke (gyorsan fog kopni, de legalább tapad is).

Link to comment
Megosztás:

Valakinek van esetleg tapasztalata Yokohama téli gumiról? Azt hiszem túl sokfélét olvastam és hallottam a kül. márkákról, nem tudom, hogy mit is kéne venni. Segítsetek pls!!!!

Az alábbi jelöltek vannak, árban nagyjából megegyeznek

Yokohama

Barum Polaris2

Semperit

Melyik???? :roll:

Yokohama.

Kimondottan nagyon jó gumi, premium kategória.

A többi suxxxxx

Link to comment
Megosztás:

Tegnap cseréltem a nyári kerékgarnitúrát télire, de csere előtt ellenőriztem a nyomást az abroncsokban, nehogy meglepetés érjen. Közben azon gondolkodtam, igazából akkor kéne nyomást mérni, amikor a kocsi súlya is rajta van, így kicsit kevesebbre nyomtam föl, igaz szerelés után nem ellenőriztem. Lehet, hogy csak én gondolkodok ilyen hülyeségeken?

Link to comment
Megosztás:

Tegnap cseréltem a nyári kerékgarnitúrát télire, de csere előtt ellenőriztem a nyomást az abroncsokban, nehogy meglepetés érjen. Közben azon gondolkodtam, igazából akkor kéne nyomást mérni, amikor a kocsi súlya is rajta van, így kicsit kevesebbre nyomtam föl, igaz szerelés után nem ellenőriztem. Lehet, hogy csak én gondolkodok ilyen hülyeségeken?

....Lehet

:-)

Link to comment
Megosztás:

Yokohama.

Kimondottan nagyon jó gumi, premium kategória.

A többi suxxxxx

Ez így nagyon nem igaz már megbocsáss !

A Semperit Winter Grip ami az Auchanban van 3 csillagot kapott a tavalyi ADAC teszten, egyik ismerősöm vett is tavaly ott és nagyon jó véleménnyel volt róla (pedig húzós, meredek emelkedős környéken járt vele)

Link to comment
Megosztás:

Ez így nagyon nem igaz már megbocsáss !

A Semperit Winter Grip ami az Auchanban van 3 csillagot kapott a tavalyi ADAC teszten, egyik ismerősöm vett is tavaly ott és nagyon jó véleménnyel volt róla (pedig húzós, meredek emelkedős környéken járt vele)

Ameddig megy nincs vele baj.

De amit a felhasználó nem lát, azt látjuk mi gumisok.

Ezek az abroncsok nem futnak szépen, többségük elég szarul fut.

1-2 évesen már igencsak repedezett a gumi, a belső falon a gyári összeeresztésnél sok az elválás.És a belső falon lévő gumiréteg az un:Butil, ami a légzáró réteg.És ez válik el a Semperitnél...

Ezeket az adac tesztek nem hozzák ki.

Tehát én nem a tesztek alapján ítélek, hanem a tapasztalataimat próbálom megosztani, amit persze nem kell elfogadni.

De érdemes! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Ezeket az adac tesztek nem hozzák ki.

Tehát én nem a tesztek alapján ítélek, hanem a tapasztalataimat próbálom megosztani, amit persze nem kell elfogadni.

De érdemes! :twisted:

Csak a teszt alapján énsem dícsérném ennyire ha nem hallottam volna róla kedvező tapasztalatokat.

Ezzel együtt hiszek neked, hogy nem tartós a fala és köszi szépen az infót, de az útfogása az tuti, hogy nem lehet rossz. :wink:

Link to comment
Megosztás:

De amit a felhasználó nem lát, azt látjuk mi gumisok.

Tehát én nem a tesztek alapján ítélek, hanem a tapasztalataimat próbálom megosztani, amit persze nem kell elfogadni.

De érdemes! :twisted:

Esetleg v.mi info az Eurotech márkáról?Akár hallomásból is?Mert ugye az a Semperit leányvállalata.Azért érdeklődöm, mert ilyen gumát szeretnék télire.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg v.mi info az Eurotech márkáról?Akár hallomásból is?Mert ugye az a Semperit leányvállalata.Azért érdeklődöm, mert ilyen gumát szeretnék télire.

Az eurotech "praktiker gumi".

Nagy híre nincs, alsó kategoria.

Szerintem ennyiért már érdemesebb venni egy szett márkás, nem öreg kevesett futott szettet venni.

Milyen méretben keresel?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.