Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Teccik nekem is nagyon a verdád Szabyka! :lol:

Ha lenne pénzmagom én is újitanék v.mi optikát a vason, de sajna most nem állok úgy :D

Monnyuk enyémen nincsenek színre fújva se a lökhárítók, se a visszapillantók és, habár a zavataromon nem láccik, a fényre is ráférne egy rekonsrtua. Na de maj' gyűjtögetek... :roll:

Motorikusan is ilyen faja mint kívülről?

Tényleg gratula!

Üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Teccik nekem is nagyon a verdád Szabyka! :lol:

Ha lenne pénzmagom én is újitanék v.mi optikát a vason, de sajna most nem állok úgy :D

Monnyuk enyémen nincsenek színre fújva se a lökhárítók, se a visszapillantók és, habár a zavataromon nem láccik, a fényre is ráférne egy rekonsrtua. Na de maj' gyűjtögetek... :roll:

Motorikusan is ilyen faja mint kívülről?

Tényleg gratula!

Üdv.: ujjzol

Köszönöm! :oops:

Polírt nem próbáltad ?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm! :oops:  

Polírt nem próbáltad ?

Hya, az lesz, csak még van egy kis fémyeznivaló rajta. Cserélnem kellett a két hátsó sárvédőívet és az üa. betöltő nyílást :D Gondolom az ok ismeretes...

Na de tettem a hátsó sárvédők alá műanyag dobokat, úgyh. remélem mostmár nem kell ehez nyúlni :lol:

Mit OFFolok itt...?? :lol:

Üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Hya, az lesz, csak még van egy kis fémyeznivaló rajta. Cserélnem kellett a két hátsó sárvédőívet és az üa. betöltő nyílást :lol: Gondolom az ok ismeretes...

Na de tettem a hátsó sárvédők alá műanyag dobokat, úgyh. remélem mostmár nem kell ehez nyúlni :lol:

Mit OFFolok itt...?? :lol:

Üdv.: ujjzol

Ha meg beleírtad volna vazze de tapadnak ezek a Matadorok :lol: Nem lett volna Off :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

HI!

Hátsó sárvédő müanyag dob .

VEBA-CAR KFT. BP BUDAFOKI U:68-70

tel. 36 1464-5206

KB 6000ft /pár

Ezzel kapcs. annyit, hogy akinek ültetve van az autó, akinek R15 195-ös vagy annál nagyobb kerekei vannak, ET 35 körüli felnije van és 1 nél több személy is szokott az autóban ülni az ne vegye meg!

Bele fog érni folyamatosan a hátsógumija a műanyagdobba, elég neki egy kisebb bukkanó!

Sajnos tapasztalat, vagy szélleskerék, ültetés, vagy betétdob hátra :roll:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos tapasztalat, vagy szélleskerék, ültetés, vagy betétdob hátra :roll:

Hátul van 195/50r15, ET49, nincs ültetve, viszont gyakran megy az autó 3-4 emberrel, plusz egy 94-es rugó azért sztem már lejjebb van picit, mint a gyári érték.

Szerinted? Határeset? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Szerintetek astra F-re tehetek én nyugodt szívvel ET49-es helyett ET38-as alufelnit? Nem fognak lehasalni a kerékcsapágyak?

Elvileg tehetsz:)) Én ET13-assal is jártam vagy egy évet. De nem volt teljesen ok:)) Vott ott minden a vége felé:lol:)

Link to comment
Megosztás:

Hátul van 195/50r15, ET49, nincs ültetve, viszont gyakran megy az autó 3-4 emberrel, plusz egy 94-es rugó azért sztem már lejjebb van picit, mint a gyári érték.

Szerinted? Határeset? :D

Vagy határeset, vagy nem lez jó!

Nekem a 195/50 r15 ös kerekek ET35 ös felnin már 2 személlyel is olyan szépen köszörülte a betétdobot, :lol: öröm volt hallgatni. Pedin nincs ültetve.

Link to comment
Megosztás:

Az ET38-as jobban kilóg a sárvédő alól, mint az ET49-es?

Mit jelent valójában az ET érték?

Az ET38-as jobban kilóg a sárvédő alól. Minél kisebb az ET szám, annál jobban kilóg a kerék. De a 38-as az egyáltalán nem vészes! :twisted:

Ha visszalapozol úgy 5 oldalnyit, biztosan találsz bővebb információt is! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Pjoc: Akkor ott szvsz valami nem volt ok, mert nekem a visszább említett kerekek 205/45 gumábal még full megrakva 5 személy meg minden sem értek be sehobá. Ja és ET 38 asok.

Neked volt a hátsódobban müanyag dobbetét? A dobbetét nélkül nekem sem ért bele sehová.

Link to comment
Megosztás:

Neked volt a hátsódobban müanyag dobbetét? A dobbetét nélkül nekem sem ért bele sehová.

Hát én már akkor elfelejtettem a dobot, amikor lehetőségként szóbakerűlt ez a papucs + ültetés, úgyhogy meg sem próbáltam és tuti hogy nem csak bele-bele érne :lol:

:oops: :oops: :oops: én értelmeztem egyébként félre, amit írtál és nem vettem figyelembe, hogy neked bennevolt a dob... bocsi :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.