Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Hátul nekem nincs müanyag dobbetétem...:D de a sárvédöbe messze nem ér bele :D de mostmár kivancsi vagyok h miért...:D kezdem magam hülyének érezni h senkinek nemjó, nemértem nekem h fér el :)

Nekem sincs dobbetét hátul. Hanem ahogy a hátsó sárvédő vissza van peremezve ott lógott ki egy kis alvázvédő a peremről. És abba akadt egy kicsit még lenem kopott. Kb 2km elég volt neki. :D magába a lemezbe nem ér bele. Bár így se nagyon raknám oda a kezem menetközbe. :D Hát még -4centivel. :D

ET35 nálam is. 7jx15coll

Link to comment
Megosztás:

Nekem sincs dobbetét hátul. Hanem ahogy a hátsó sárvédő vissza van peremezve ott lógott ki egy kis alvázvédő a peremről. És abba akadt egy kicsit még lenem kopott. Kb 2km elég volt neki. :D magába a lemezbe nem ér bele. Bár így se nagyon raknám oda a kezem menetközbe. :D Hát még -4centivel. :lol:

ET35 nálam is. 7jx15coll

Akkor oks :D 5 személlyel sem volt még gondom, annyira vészesen nem ült meg :D pedig nem kis darab emberek ültek hátul...kb 4ik nekifutásra birtak rendesen becsukni a hátso ajtokat :)

De mondjuk mikor itthon ˝epitkeztem˝ és tüzépröl cuccokat hoztam, akkor igencsak komolyan nézett ki :D nem akartam 2t fordulni, mert igyis késésben voltam...durván 400kg-t kg-t kapott gyorsba a hátuljába..nah ott már egy nagyon picit beleért a sárvédö peremébe néha...de annyit ugysem pakolunk bele többet :D

201008061517_100916.jpg

Link to comment
Megosztás:

Akkor oks :D 5 személlyel sem volt még gondom, annyira vészesen nem ült meg :) pedig nem kis darab emberek ültek hátul...kb 4ik nekifutásra birtak rendesen becsukni a hátso ajtokat B)

De mondjuk mikor itthon ˝epitkeztem˝ és tüzépröl cuccokat hoztam, akkor igencsak komolyan nézett ki :D nem akartam 2t fordulni, mert igyis késésben voltam...durván 400kg-t kg-t kapott gyorsba a hátuljába..nah ott már egy nagyon picit beleért a sárvédö peremébe néha...de annyit ugysem pakolunk bele többet :D

http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/201...1517_100916.jpg

Az 400 kilo? :D Puha rugók :D

Ez 450: 160579-20110125-dEfWVD.jpg

:P

Ez meg 550: 160580-20110125-8V0Nfc.jpg

(az ajudi rugók puhábbak :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Az 400 kilo? :D Puha rugók :D

Ez 450: http://pics.coldline.hu/pics/160579-20110125-dEfWVD.jpg

:D

Ez meg 550: http://pics.coldline.hu/pics/160580-20110125-8V0Nfc.jpg

(az ajudi rugók puhábbak :lol: )

Bakker, először teljesen azt hittem, hogy sörösrekeszekkel van telerakva B)

Nekem a max. terhelés nem tudom mennyi lehetett, de nyáron mikor teleraktuk vagy 15-20 doboz parkettával, akkor kicsit lent volt a fara :D

Link to comment
Megosztás:

Bakker, először teljesen azt hittem, hogy sörösrekeszekkel van telerakva :D

Nekem a max. terhelés nem tudom mennyi lehetett, de nyáron mikor teleraktuk vagy 15-20 doboz parkettával, akkor kicsit lent volt a fara :D

Jó lenne, de ez kicsit szárazabb sajnos... :lol: (Másolópapír B) )

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Durva számitásaim szerint...lehet megvolt az 500 is simán :D de egyébként igen, elég puha már az elsö futomüvem :/

Bakker, először teljesen azt hittem, hogy sörösrekeszekkel van telerakva B)

Nekem a max. terhelés nem tudom mennyi lehetett, de nyáron mikor teleraktuk vagy 15-20 doboz parkettával, akkor kicsit lent volt a fara :D

Én meg nem terhelem sehogy! Ez személyautó, nem haszongépjármű :D :) Dáwid! Tegyél már arra a csomiajtóra műanyagot :D Mit tudom én hogy hívják.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem terhelem sehogy! Ez személyautó, nem haszongépjármű B) :D Dáwid! Tegyél már arra a csomiajtóra műanyagot :D Mit tudom én hogy hívják.... :D

1 hétig nem volt rajta csak, mert elengedte a ragacs. (gyárilag nem műanyagos a perem, és így ragasztottam, de már megbűvöltem díszlécekre kitalált kétoldalassal, ez tart rendesen :lol: ) Mai képek 5 perc múlva egyébben :D

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek! Volna egy kérdésem az alufelnikkel kapcsolatosan. Van nekem egy szett ATS CUP 15"-7.5J 2*185 es 2*195 gumikkal /55. Ez mind szép és jó nagyon jól áll az autón megfekszi az utat minden ok kivéve, hogy ameddig fent voltak (tél miatt vissza kerültek a lemezfelnik téligumival) hangja volt a keréknek, ezt ráfogtam az abroncsokra 2,1báron, ütősebb is lett mint a gyári. A másik gondom hogy hallottam hogy a nem jól választott felni miatt (állítólag ez a felni VW re való)csapágycserére számíthatok aminek nem örülnék mivel van ABS-a járműben :lol: .Az ET számot nem tudom még nem néztem de igencsak pozitiv. :D Bármien választ szivesen várok. Üdv. mindenkinek! kép

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenkinek! Volna egy kérdésem az alufelnikkel kapcsolatosan. Van nekem egy szett ATS CUP 15"-7.5J 2*185 es 2*195 gumikkal /55. Ez mind szép és jó nagyon jól áll az autón megfekszi az utat minden ok kivéve, hogy ameddig fent voltak (tél miatt vissza kerültek a lemezfelnik téligumival) hangja volt a keréknek, ezt ráfogtam az abroncsokra 2,1báron, ütősebb is lett mint a gyári. A másik gondom hogy hallottam hogy a nem jól választott felni miatt (állítólag ez a felni VW re való)csapágycserére számíthatok aminek nem örülnék mivel van ABS-a járműben :lol: .Az ET számot nem tudom még nem néztem de igencsak pozitiv. :D Bármien választ szivesen várok. Üdv. mindenkinek! kép

Abban biztos lehetsz,hogy a szélesebb nyári miatt hallottad hangosabbnak a futóművet.Ez természetes.Viszont a kerékcsapágyas témát megcáfolnám.Én 6 éve hajtom az olajkályhám,ebből 2 évig 17"-os!! guriga volt rajta,4 évig 15-ös és semmi féle problémám nem akadt a kerékcsapággyal.Pedig riogattak a cimborák,hogy évente kerékcsapágyat kell cserélnem,meg kinyírja a futóművem,meg ilyenek.És be kell látnunk hogy a 17 205/40 nem igazán a váltómérete az Astrának B) :D :D Szerintem nyugodtan használhatod őket,a 15" teljesen jó.

17"

car_48768.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.