Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Nem csak a col számít. :D

amit megadtam gumiméretet abból nem lehet következtetni a felniszélességre?

van gondolom egy bizonyos határ ami még alámegy ...... most vagy alámegy ... vagy nem .. a többi okosság engem nem érdekel .. :)

csak arra vagyok kíváncsi h alámegy e .. :)

Link to comment
Megosztás:

amit megadtam gumiméretet abból nem lehet következtetni a felniszélességre?

van gondolom egy bizonyos határ ami még alámegy most vagy alámegy vagy nem .. a többi okosság engem nem érdekel .. :)

csak arra vagyok kíváncsi h alámegy e .. :D

10x16ra is fel lehet tenni azt a gumit meg 6x16ra is. et0val egyiket sem tudod felrakni....

szóval ez édeskevés adat.

Link to comment
Megosztás:

10x16ra is fel lehet tenni azt a gumit meg 6x16ra is. et0val egyiket sem tudod felrakni....

szóval ez édeskevés adat.

ok köszönöm szépen

nem vagyok otthon a felnik terén úgy gondoltam ennyi elég .. nah de mind1 az a lényeg h nem megy fel rá .. erre voltam kíváncsi nem a kötözködésre ..

köszönöm neked mégegyszer

Link to comment
Megosztás:

amit megadtam gumiméretet abból nem lehet következtetni a felniszélességre?

van gondolom egy bizonyos határ ami még alámegy ...... most vagy alámegy ... vagy nem .. a többi okosság engem nem érdekel .. :)

csak arra vagyok kíváncsi h alámegy e .. :D

205/45 R16-ból mégis hogyan mondjam meg a felni szélességét és az ET-jét? A kettő összefügg, hogy alámegy vagy nem.

Link to comment
Megosztás:

ok köszönöm szépen

nem vagyok otthon a felnik terén úgy gondoltam ennyi elég .. nah de mind1 az a lényeg h nem megy fel rá .. erre voltam kíváncsi nem a kötözködésre ..

köszönöm neked mégegyszer

NEM EZ A LÉNYEG! Felmehet, csak tudni kell hozzá a felni adatait....

Link to comment
Megosztás:

Pfuh nekem ez kínai :)

inkább keresek valami kisebbet .. még ha alá is menne 5 személlyel lehet érdekes lenne a dolog :D

köszi-köszi

Édesöcsém. Nem a gumival van a baj, hanem hogy nem értelmezed a szöveget. Vehetsz rá 195/45R16ot is...ha ugyan az a felni marad, akkor se fogom rámondani, hogy most már befér. :)

Link to comment
Megosztás:

nem nálam van az a baj ezt a képet csak azért készítettem h mégis kinézetre milyen lenne .. de ha sikerül megtudni adatokat róla akkor feltétlen rákérdezek, ha nem akkor próba cseresznye

De mielőtt rászánod magad a cserére tudnod kel ,hogy ez jelentős fogyasztás növekedésseljár ez méret .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.